Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į SARG.lt forumas
Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, duoti reputaciją kitiems nariams, turėti asmeninių žinučių gaviklį, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Bendruomenės būsenos atnaujinimai


Nuotrauka

Аidas_Energy

Jeigu Artūras atlaikys Immortal direktorių, tai manau, kad jis bus pakankamai stiprus vadovas. Tik kad Jūs labai suinteresuoti prieš jį.
Prieš 12 min.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Joosh_CaponeDonatas_Donis

Turbūt kvailai atrodys, nesu net kalbėjęs su tavimi, tavęs net nepažįstu, tačiau kad ir kaip bebūtų liūdna ilsėkis ramybėje Donatai .
Prieš 37 min.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

The_Gold

Idėja verta dėmesio balsuojam kuo daugiau ir gal bus įvygdytas šis pasiūlimashttp ://sarg.lt/index.php?/topic/222958-pasiūlymas-dėl-vipadmin-privilegijų-pristabdymo/
Prieš 57 min.
Nuotrauka

The_Gold

Idėja verta dėmesio balsuojam kuo daugiau ir gal bus įvygdytas šis pasiūlimashttp://sarg.lt/index.php?/topic/222958-pasiūlymas-dėl-vipadmin-privilegijų-pristabdymo/
Prieš 58 min.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas