Eiti į turinį
Marshall_Mathers

Statymai, prognozės, laimėjimai ir visa kita.

Rekomenduoti pranešimai

topsport.png

Pasidalinkite savo laimėjimais, pralaimėjimais, bei į priekį statymais ir patraukliausiais koficientais.
Kadangi dar ne esu toks žiauriai pasinešęs, bet dažnokai su draugais pastatom po pora litų ir žiūrim kas gausis, gal net ir ant pačio savaitgalio litų išlošim.

Mano Statymai 2014-09-22

40656dad659a103c26a0bccd477be14a134.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano statymai 2014-09-27

KHL PRASIDEDA 13 !

695fd00e98cabab74e564761a74c699c520.png

Malačius +++. Aš irgi statau už KHL, prasidės NHL irgi pamėtysiu, nes dbr kai pries sezoninis, tai pasiūlos nėra grajų. Šauni iš akies, žiūri tik kur koef, mažesnis? Ar jau normaliai apsiskaitai?

Aš asmeniškai, tai pagrinde ant ledo ritulio statau, nes daugiausiai iš visų sportų nusimanau, kartais prigriebiu kokį pasiūlymą, kokio jau rimtesnio stafkioro, kokį tenisiuką ar futboliuką :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Malačius +++. Aš irgi statau už KHL, prasidės NHL irgi pamėtysiu, nes dbr kai pries sezoninis, tai pasiūlos nėra grajų. Šauni iš akies, žiūri tik kur koef, mažesnis? Ar jau normaliai apsiskaitai?

Aš asmeniškai, tai pagrinde ant ledo ritulio statau, nes daugiausiai iš visų sportų nusimanau, kartais prigriebiu kokį pasiūlymą, kokio jau rimtesnio stafkioro, kokį tenisiuką ar futboliuką :D

Klasiokai domisi, tai ir pasiūlė kas kur kaip statyt, o aš tik dabar pradėjau KHL liga domėtis, ir matai kiek litukų užsidirbau, ketinu žiauriai statyti ant NBA sezono, nes ten tai jau tikrai atkalęs.

99d170f89417415a418fb2f7a84afd8b374.png

ir čia win'u didžiausiu pakolkas noriu pasidžiaugti, 180+ litų turėjau, iš ĮDĖTŲ 20 litų.

už tuos du khl statymus 130+ lt, ir dar už futbolą, ten arsenal, chelsea, bayern, MU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Klasiokai domisi, tai ir pasiūlė kas kur kaip statyt, o aš tik dabar pradėjau KHL liga domėtis, ir matai kiek litukų užsidirbau, ketinu žiauriai statyti ant NBA sezono, nes ten tai jau tikrai atkalęs.

99d170f89417415a418fb2f7a84afd8b374.png

ir čia win'u didžiausiu pakolkas noriu pasidžiaugti, 180+ litų turėjau, iš ĮDĖTŲ 20 litų.

už tuos du khl statymus 130+ lt, ir dar už futbolą, ten arsenal, chelsea, bayern, MU.

Gražu žiūrėt :) Kodėl nenori Tonio sąsk pasidaryt? Ten pasiūlų daugiau ir koef patrauklesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...