Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titas_Onylas

Pamoka - Kaip užsidirbti pinigų telefonu .

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki ,šiandieną jums parodysiu vieną programėlę per kurią galima užsidirbti pinigų ir juos poto išsikeisti į tikrus pinigus ta prasme gausite pinigus į paypal'ą arba galėsite išsikeisti į steam wallet kodą .



Ką reikia turėti ?

1. Turėti Android'ą
2.Turėti stiprius nervus ,nes tai nevyksta labai greitai .

Kaip viskas veikia ?

Jūs atsisiūsite programėlę ir jūs gausite užduotis tokias kaip : Atsisiūsti kokį nors žaidimą ir jį paleisti , arba atsisiūsti žaidimą ir išžaisti jį tam tikras minutes ir už tai gausite pinigus ,arba gausite užduotį pakviesti savo draugų per facebook'ą ,arba tiesiog palaikinti puslapį .


Punktai kaip viską padaryti .

1. Per savo telefoną atsidarykite "Google play " įrašykite "WHAFF" ir atsisiūskite programėlę . Linkas jeigu prireiktų : 
https://play.google....com.whaff.whaff .

2. Įsirašę programėlę prisijungsite prie facebooko ir jūs jau būsite kaip ir užsiregistravę ,bet tam reikia pakvietimo kodo ,o šį kodą aš jums duosiu 

Pakvietimo kodas : AG16666 -Šis kodas dar jums duoda + 0.30 centų .

3. Kai tai padarysite jūs jau galite  laisviausiai daryti užduotis ir kaltis pinigus ,pinigus poto galėsite išsikeisti paspaudę "Browse" Kairėje pusėje po "Lucky picks " ir paspausite "Exchange" pasirinksite būdą ir persivesite sau pinigus .


Taigi šią pamoką baigiau ,nežinau ar suprantamai paaiškinau ,bet tikiuosi jums bus smagu užsikalti pinigėlių ! Kai kurie gal ir netikės ,kad šis dalykas veikia ,bet kaip yra posakis "Nepabandęs nesakyk" .

Būtų smagu jeigu paspaustumėte "patinka" mygtuką ,nors tai nėra būtina .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paprasta reklama, tu reklamuoji, tampi reklameriu, o už tai gauni centus. Tas pats kaip spaudinėti reklamas internetu, uždirbt įmanoma tačiau ar verta ? Nes pirmus metus tu gausi centus, nebent investuosi tačiau investicija gali atnešt ir neigiamą pelną jei bankrutuotų svetainė. Tai pagalvokit ar verta tapt reklameriu, būt visų nemegstamu nes be jūsų žinios pastoviai eis reklamos draugam per fb ar kitas programas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paprasta reklama, tu reklamuoji, tampi reklameriu, o už tai gauni centus. Tas pats kaip spaudinėti reklamas internetu, uždirbt įmanoma tačiau ar verta ? Nes pirmus metus tu gausi centus, nebent investuosi tačiau investicija gali atnešt ir neigiamą pelną jei bankrutuotų svetainė. Tai pagalvokit ar verta tapt reklameriu, būt visų nemegstamu nes be jūsų žinios pastoviai eis reklamos draugam per fb ar kitas programas.

Nepabandęs nesakyk . Aš nesu reklameris tiesiog noriu pasidalinti šiuo metodu su jumis žaidėjais ,jokiu reklameriu nereikia tapti ,pagalvojai ? Nes čia nereklamuoti skirta .Ir tu pats nesupratai ką parašei aš tiesiog matau tai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atėjo mat vaikis referalų pasirinkt... tie tavo 10dolcių kaip ir minėjau yra centai, atskaičius kiek praleidi laiko ir nervų.

Kaimo vaiki ,nebesėdėk už laido nerašęs nesamonių

Per kiek laiko tiek uždirbai?

Apie 5 dienas.

Atėjo mat vaikis referalų pasirinkt... tie tavo 10dolcių kaip ir minėjau yra centai, atskaičius kiek praleidi laiko ir nervų.

Na žinai kaip tu čia sampą graini aš iškarto matau ,kad tau + - 13 14 metukų . Laido princese nusileistum truputuką bent jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na žinai kaip tu čia sampą graini aš iškarto matau ,kad tau + - 13 14 metukų . Laido princese nusileistum truputuką bent jau.

 

Visu pirma 3x post nežada tau nieko gero, kitas dalykas mane vaiku vadini nors pats čia sėdi.. logikos nerasta, gerai baigiam offtopic'ą. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...