Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Baskett_Perventy

Erikas_Barca

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Aurimas_Baskett
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Erikas_Barca
3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Pagavau jį nusižengiant,dėjau pagal pažeidimus star,tada iškickino iš servo ir pagrasino DDOS,ir kai nugabenom jį į kaleima man dingo internetas. Sutapimas? Manau VDB jam už ddosus.
4. Įrodymai (BŪTINA):

e6d43cfcb5a9f184d6ef6a7e4bd3fc8394.pngd80e7a2ee59e7b29d99fc56e27fd8faf319.png3e94b0d381ec75f43fa5277ac8950a98807.png

 

P.S visi žino ką reiškia "Galėsi tv eit žiūrėt" ir dar "If you know what i mean" Ir dar paskui dingo internetas kai tave nuvežėm. Sakysi sutapimas-Nemanau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl kicko rašyk admin papeikimą, o dėl tavo sakomo DDOS, tai, ką aš tau negaliu rašyti galėsi eit daryti valgyti ? Galėsi eit išvest šunį? Heh... Kur tavo įrodymai, kad tau internetas dingo, juk mačiau sarge sėdėjai, graudu... Melagis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O tu NUSIDDOSINK SAVE IR PAŽIŪRĖK AR LAIKAS MATOSI. P.S matosi chatas pagal kurį gali patikrinti administracija. 

 

 

P.S Kad mano nick neatitinka tai visi žino,mano aprašyme yra informuota,o negaliu susigrąžinti nes rašau į skype (Rašiau ir šiandiena) bet pagalbos nesulaukiu,tai ką man daryti? Tai gal nauja acc susikurti,nors dabar yra gerai,dirbu PD? Beto nedarau nusižengimų tokių kad gaučiau ban forume,padedu žaidėjams forume ir kita,kuriu pamokas o tu ką darai? Tik DDOS užsijiminėji ir žaidime išsidibinėji.

 

 

P.S TAVO PATIES FORUMO NICK NEATITINKA!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...