Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki peržiūrintys šią temą. Gavau leidimą, kad mano tema gautų „Svarbu“ statusą, todėl sutalpinau savo filmukus. Kiekviename „spoiler“ yra trumpas to filmuko aprašymas.  :) Gero žiūrėjimo.

 

 

5 - ojo Sarg.Lt serverio gimtadienio filmukas

 

Policijos darbo ypatumai

Pristatau savo seną projektą. Jį pradėjau kurti sausio mėnesį, tada pritrūkau idėjų ir galiausiai pamiršau, kad tokį iš vis turiu  :D . Taip jis ir stovėjo kelis mėnesius nepabaigtas, bet gera žinia ta, kad šiandien jį radau ir užbaigiau! Iš tikro gavosi ne taip, kaip tikėjausi, o tikėjausi 10x geresnio. Žinoma, tai buvo mano atrodo 3 vaizdo įrašas. Kiti, kuriuos dariau neperseniausiai gavosi tikrai geriau!

 

 

 

Ferrari 599 GTO pristatymas

 

Kažkaip kilo tokia keista mintis, kodėl gi nesukūrus filmuko apie automobilį? Šis video neturėjo pasiklisti į viešumą, tiesiog man buvo užsiėmimas. Deja, draugų patarimu dabar jis yra čia. Iškart pasakau, gali būti neatitikimų, todėl neskubėkite peikti dėl jų. Tiesiog parodau ne tai, kad informaciją apie mašiną, bet pačią IDĖJĄ. Galite duoti patarimų ateičiai, tik normalių, o ne tokių kaip „nebekurk gal tu geriau“ ir panašiai. Gero žiūrėjimo  :)

 

 

 

Policijos palikimo filmukas

 

Šį filmuką įdėjau į savo Policijos darbo palikimo anketą kai ten išdirbta buvo 10 mėn. ir 11 dienų (http://sarg.lt/index.php?/topic/205993-policijos-palikimo-anketa/?p=2972356)

 

 

Policijos darbo ypatumai nr. 2

 

NNekantraudamas pristatau dar vieną savo darbą. Labai plačiai nerašysiu, nes vistiek niekas neskaito... Trukmė nėra labai ilga, bet man jis ir nėra pats blogiausias. Darbo įdėta tikrai daugiau negu praeitame... Tik jums - žiūrovams jis atrodo paprastas, bet kai aš jį dariau tai patikėkit, veiklos tikrai buvo. Išmokau daug naujų dalykų ir šiaip visokiausių būdų, nes daug ekspermentavau. Žodžiu laukiu tiek gerų, tiek blogų nuomonių. Haters gonna hate

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yo

Taigi, tu po mano komentavai tai aš po tavo . :D

Nuuuuuu taj pirmas dalykas, galėjei padaryt geriau :P, žinau, kad moki ir gali.

Na toliau varysiu faktais :DD

1. Geresnės kokybės, eina HD bet vistiek negražiai atrodo, gal dėlto, kad seniau daryta  :D

2. Įdomesnių vietų, buvo jų kurios prajuokino, bet buvo ir nuobodžių :|

3. Gal... Pamegink su cam hack?? Manau gerai išeitu

4. Varyk toliau :D, nes man patiko tavo filmukas, konkurse šventiškiausio filmuko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yo

Taigi, tu po mano komentavai tai aš po tavo . :D

Nuuuuuu taj pirmas dalykas, galėjei padaryt geriau :P, žinau, kad moki ir gali.

Na toliau varysiu faktais :DD

1. Geresnės kokybės, eina HD bet vistiek negražiai atrodo, gal dėlto, kad seniau daryta   :D

2. Įdomesnių vietų, buvo jų kurios prajuokino, bet buvo ir nuobodžių :|

3. Gal... Pamegink su cam hack?? Manau gerai išeitu

4. Varyk toliau :D, nes man patiko tavo filmukas, konkurse šventiškiausio filmuko :)

Taip taip taip, esu padaręs 10 filmukų, tik ne visi buvo paskelbti, čia trečias iš tų 10, todėl nėra nei geros kokybės nei labai įdomus. Kitą kartą bus atsižvelgta. Ačiū tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...