Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Gytis_Joejr

Ac susigrazinimas

Klausimas

Sveiki.Rasay va is sito seno savo forumo acaunto. Bet va problema neatsimenu serverio slpatazodzio zaidziau laibai senai. O dabar sugalvojau vel pazaist idomu visai buvo. Bet nepamenu slpatazodzio. Bandziau ir admin rasyt ir en lost/sarg.

Niekas nieko tad prasau atrkeipti demesi ir gal padesit.Tam ac ideta nemazai pinigu yra mano visos masinos ir dar idesiu, bet jai tik padesit mielieji adminai :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Aš nesuprantu, kaip tu nori acc susigrąžinti, nieko nežinodamas? Bent klausimą žinai, čiūju ir to "neprisimeni" keista dar kad V_P prisimeni. Nieko neprisimeni, o nori kad acc grąžintu? SARGLT

Atsimenu va savo sito forumo paws bet jis netinka..tai ka man daryt zaidziau pries gal kokius gerus 3 metus sugalvojau vel zaist.Zinau ka turiu zaidime o pw galejo del saugumo but ilgiauses, jei adminai noretu padetu. O cia net neatsako, net pirsto nepajudina. Nors paklaustu kazkokio dalyko ka dar galeciau pasakyt..ne bb cia visiem p*

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsimenu va savo sito forumo paws bet jis netinka..tai ka man daryt zaidziau pries gal kokius gerus 3 metus sugalvojau vel zaist.Zinau ka turiu zaidime o pw galejo del saugumo but ilgiauses, jei adminai noretu padetu. O cia net neatsako, net pirsto nepajudina. Nors paklaustu kazkokio dalyko ka dar galeciau pasakyt..ne bb cia visiem p*

sarg-administracija skype parašyk, padeda visados tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sarg-administracija skype parašyk, padeda visados tikrai.

 Bandziau parasiau viena diena, kita diena. Tylu ramu. Sunciau ir ta tipo sarg/lost jimes dar aprasiau pagal save ka ten turiu. Nieko neatsake keliatas dienu jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 Bandziau parasiau viena diena, kita diena. Tylu ramu. Sunciau ir ta tipo sarg/lost jimes dar aprasiau pagal save ka ten turiu. Nieko neatsake keliatas dienu.O ten i klausima atsimint atsakima isvis, kaip galiu jai tikriausei as ta klausima viena kart perskaiciau atsakyma parasiau ir viskas. Man rodos ca truba dela. Pinigu ikista cia ir dar galbut vel ikistum atsirado laiko zaist. Bet aidminai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...