Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rimvis_Polini

Drift klubas!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi!



   Tai vat, su draugu jau nuo pats pradėjimo žaisti sarg.lt serveryje visalaika driftinom ir galvojom kad būtų smagu drifto kultūrą išplėtoti labiau. Tad dabar nusprendėme padaryti tokį dalyką kaip šis DRIFT klubas.
 
Mes buriamies ne tam kad šaudytume,žudytume ar baugintume kitus žaidėjus.
Mes renkamies tam kad visi pasidalintume savo patirtimi visi smagiai pasivažinėtume ir smagiai praleistumę laiką.
 
Žaidėjam kurie žada pasipelnyti iš šio klubo ir galvoja kad is jo gaus tiek pinigų kad gales nedirbdami laisvai žaisti, iškarto pasakome kad to tikrai nebus... nežadame dalinti labai didelių premijų ir pan :)
Nes klubas yra skirtas smagiai praleisti laika su kitais drifto kultūrą palaikančiais žaidėjais.
Klubas tures treniruotes,savo eventus kuriuose gales dalyvauti tik klubo nariai,savo vakarėlius į kuriuos pašaliniams įeiti bus griežtai draudžiama.
 
Anketa kurią reikia užpildyti norint patekti į klubą.
 
1. Jūsų V_P žaidime:
2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį :)
3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka
s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite):
4. Jūsų amžius:
5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?:
6. Trumpai papasakokite apie save:
7. Driftinate naudodami nos ar ne?:
 
Klubo taisyklės (Nuostatos)
1. Visalaiką turite klausyti klubo įkūrėjų bei jų padėjėjų
2. Niekados nesiginčyti su kitu klubo nariu kuris važiuoja geriau, tai isiaiškinti galėsite trasoje
3. Susitikimų metu visalaika būti mūsų TS kanale kurio ip adresa gaus asmeniškai visi klubo nariai.
4. Nešaudyti į civilius nes mūsu klubas skirtas ne tam
5. Neužgaulioti naujokų arba žaidėjų kurie važiuoja praščiau nei jūs
 
 
Kaip išsiaiškinti ginčą kuris važiuoja geriau? 
Šiam reikalui bus skirtos kelios trasos kurias reikės pravažiuoti kekvienam atskirai nufilmuoti savo važiavimus ir atsiūsti man i A.Ž jie bus patalpinti į šiam klubui skirtą youtube kanalą ir visi tiek youtube tiek sarg.lt forume galės balsuoti taip ir rinksime nugalėtoją.
 
Bus aikštelė kurioje visi rinksimies susitikimų pradžioje ir susitikimo pabaigoje vėl gryšime į ją.
 
Už ką galite būti pašalinti iš klubo narių sarašo?
 
1. Už šaudymus ir chaoso kėlimus.
2. Už trugdyma kitiems žaidėjam suvažiuoti jam skirtą važiavimą
3. Nustatytų taisyklių nesilaikimą
 
Klubo Nariai
1. Rimvis_Polini (Įkūrėjas)
2. Vilius_Power arba (Įkūrėjas) (NOS)
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
 
 Jeigu visos klubo vietos bus užimtos sarašą pratesime.
 
Anketas galite siūsti man į A.Ž arba pildyti atsakydami šią temą. :) 
 
Laukiame jūsų aktįvumo :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P žaidime: Robert_Nitro

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį:Buffalo <3 neturiu dabar galimybes ikelti.

3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite):Turiu tik ant vienos car Buffalo pradėjau neseniai kaip pamačiau kaip draugas Shelby_Cobra driftuoja woww norėjau taip pat slysti kaip jis.

4. Jūsų amžius: 15

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?: Teip.

6. Trumpai papasakokite apie save: Manau aš pasakysiu ar parašysiu jum i az ar ts nlb norėčiau rašyti čia atsiprašau kad i šita neatsakau.

7. Driftinate naudodami nos ar ne?:Taip su noss.

Manau žiauriai gerai sugalvota ir taip serveryje mires driftas

Pagarbiai:Fluu_Driver/Robert_Nitro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P žaidime: Robert_Nitro

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį:Buffalo <3 neturiu dabar galimybes ikelti.

3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite):Turiu tik ant vienos car Buffalo pradėjau neseniai kaip pamačiau kaip draugas Shelby_Cobra driftuoja woww norėjau taip pat slysti kaip jis.

4. Jūsų amžius: 15

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?: Teip.

6. Trumpai papasakokite apie save: Manau aš pasakysiu ar parašysiu jum i az ar ts nlb norėčiau rašyti čia atsiprašau kad i šita neatsakau.

7. Driftinate naudodami nos ar ne?:Taip su noss.

Manau žiauriai gerai sugalvota ir taip serveryje mires driftas

Pagarbiai:Fluu_Driver/Robert_Nitro

Laukiu prisistatymo į A.Ž :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P žaidime: Modestas_Pishius

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį :) Elegy. paprasta juoda. Nebutina ss manau

3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka

s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite): Ne naujokas, nrml, nes laisvu laiku driftint varau :D

4. Jūsų amžius: 15

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?: Tj beabejo :D

6. Trumpai papasakokite apie save: Nk naujo neišgirsi :D Prie prikolo krč

7. Driftinate naudodami nos ar ne?: Kaip kada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P žaidime: Modestas_Pishius

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį :) Elegy. paprasta juoda. Nebutina ss manau

3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka

s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite): Ne naujokas, nrml, nes laisvu laiku driftint varau :D

4. Jūsų amžius: 15

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?: Tj beabejo :D

6. Trumpai papasakokite apie save: Nk naujo neišgirsi :D Prie prikolo krč

7. Driftinate naudodami nos ar ne?: Kaip kada.

nu jau matau is anketos jad prie prikolo :D po darbo pirmadieni gryzes susisieksiu :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

. Jūsų V_P žaidime: Gytis_Ggg

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį :)

Tesiog elegy nuotraukos nemanau ar verta kelti.

3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka

s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite): Nu gal nenaujokas tesiog norejau pabandyti kaip man sekasi driftinti pradejau nuo fc kalno paskui tolin ir man visai patiko tai ir toliau tesiu ;)

4. Jūsų amžius: 12

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?: Taip.

6. Trumpai papasakokite apie save: Esu linksmas,nuoširdingas,šmaikštus.

7. Driftinate naudodami nos ar ne?: Šeip įvairiai jeigu sunkesnia vietą be nos jeigu lengva tai su.

rytoj susirasysime per foruma ir susitarsime del tolimesnio pokalbio :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P žaidime: Saulius_Giovanni

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį  :):

 

2b11719967a83d24171ca3ccb4f867d1433.png

 ab52c6b6fd5335fec2aa23f267cfcd82738.png


3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka: Na nemanau kad esu naujokas. :D

s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite): Gan nemazai tik esu primirses.

4. Jūsų amžius: 23

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?: Viskas kas susija su driftingu ar ramiu pasivazinejimu as uz. Tik laisvu laiku.

6. Trumpai papasakokite apie save: Esu SWAT narys. Neuzsijamu tuo kas man nepatinka ar kenkia kitiem zaidejam. Tiesiog as esu as. 

7. Driftinate naudodami nos ar ne?: Priklauso nuo trasos, ir nuo masinos modelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P žaidime: Pauliokas_Bond

2. Jūsų vairuojamo automobilio marke (Pridėkite būtent savo automobilio nuotrauką P.S foto kelti į spoilerį  :) Elegy..

3: Esate naujokas ar ne? (jeigu jūs ne naujoka

s drifte pasakykite kiek maždaug patirties turite): 1mėnesis

4. Jūsų amžius:18

5. Ar prižadate laikytis visų klubo nuostatų?:Taip

6. Trumpai papasakokite apie save: Esu driftioras

7. Driftinate naudodami nos ar ne?: Priklausomai nuo trasos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...