Eiti į turinį
Armanis_Ballas

Krepšinio trauma. (MANO)

Rekomenduoti pranešimai

Taigi pirmasis mano blogas bus apie mane ir mano nesena istorija.


 


Taigi pradėkime nuo to jog visi žinote Lietuva yra krepšinio šalis. Tad pats žaidžiu ir esu gan perspektyvus krepšininkas. Bet atsitiko taip jog praitą trečiadieni gavau rimta trauma truko kairės kojos raiščiai...


 


Taigi papasakosiu kaip ir kada.. Taigi būvo trečiadieni kalėdinis turnyras kuriame buvau pakviestas žaisti. Buvau kaip ir pasipūtes kadangi žinojau jog mano komanda 3x3 laimės. Pirmąsias runktines laimėjome 10:14 ir tai jau buvo šis tas. Antrasias rungtines laimėjome 11:10 pataikiau paskutini lemiama tritaški kuris mus išvedė į pergale. Taigi o poto prasidėjo lemtingas mano ėjimas. Trečiosios rungtinės kurios vidurije šokau atkovoti kamuolio ir kliudžiau kito žaidėjo koja ir nusileidžiant ant viso svorio pakripusia koja nusileidau ir per visą sale nuaidėjo traškesis.. Taigi tiek.


 



 


266f6c58784c48274fc2088804ba12da876.jpg


 


 


Gavau krepšinio timpas kurias norėjau labai pasimatuoti ir pasimatavau o dabar noriu jas išbandyti krepšinio aikštelėje smile.png Nieko vasario mėnesi jau busiu pilnom dviems kojomis aikštelėje.


 


f9d83b5b9212e8032f588a65c73b6026307.jpg


 


3dcfa9bc3ad42dc5330ee2e326635f0f454.jpg


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nieko labai baisaus raiščių patempimas, pats krepšinį lankau, 2 kart buvau gipse, o pasitempęs juos buvau gal 6 kartus, tiesiog stiprink savo kojas, nes po vienos traumos dažniausiai jos kartojasi. :)

Už kokią komandą žaidi? Kelintų metų? Koks divizionas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...