Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tony_Puma

Dede_Maxas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Giedrius
  • Pravardė? Švytoraitis.
  • Amžius? 17metų.
  • Zodiako ženklas? Jautis.
  • Kur gyveni? Marijampolė.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi gatvės gimnastika, būrelių nelankau.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiui skiriu dauk laiko savo panelei, sportuoju, mokausi, žaidžiu kompiuteriu ir žaidžiu su draugais Fudbola,krepšinį,tinklinį.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Serveryje užsiregistravau tik šendiena nes pora draugų pasiulė šį nuostabų projektą.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Taip apie 3/4 metus.
  • Kokius filmus mėgsti? Siaubo, komedijas, veiksmo.
  • Kokios muzikos klausai? Šeip priklauso pagal nuotaika kartais repa lietuviška, kartais rusiška repa, klubines. 
  • Mėgstamiausias sportas? Gal pas mane jų pora yra taip 1- Gatvės gimnastika. 2-Fudbolas.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? nežinau net. :D 
  • Kas yra tavo autoritetas? Tėvai, Sesės, Brolis, Draugai, Teta su Dede.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes daug mano draugų gyrė šį servery ir galvoju kodėl gi nepabandžius pažaisti.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Nea neturiu. 
  • Turi brolių, seserų? Taip 2 seses ir 1 broly. 
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Sukurti puikia šeima kuri tave mylėtų ir nenorėtu nieko daugiau. Kad vaikai gerai išsimokslintų ir baiktų aukštas mokyklas.
  • Kokie tavo privalumai?  Hmmm šeip sunku kalbėti apie save bet kad jau pildau tai reikia parašyti. Esu draugiškas žmogutis, gražus, mokantis puikiai draugauti, labai labai dažnai turiu labai labai stipriai gerą nuotaika ir visiems būnu pajuokos objektu. :D Visai nesu pasikėles. Esu mielutis berniukas. Šjp jai turint žaidime kokiam nors darbe pareigas, esu griežtas, teisingas, išklausantis ir patarentis.
  • Kokie tavo trūkumai? Hmmm Gal truksta labai to paprastumo, patirties.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 
  • Vienas aš: http://www.part.lt/perziura/d117d1db5b49a4debe1eec1761b6646e713.jpg
  • Su drauge: http://www.part.lt/perziura/ab1ce0d42f303560af4fe6e76b175a0c232.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...