Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Laurynas_Tspeed

Martynas_Stg

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Martynas_Stg
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Laikinas INV (tos žalios gyvybes)
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

    0097ebe72d53f90db9a9cce81960dd26507.png

  •  O čia tavo darytas video kai ale nieko nenaudoji-
37c2640e438150fc79809d5c449cac13898.png
Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne jus dalbajobai rimtai? :DDDDDDDDDDDDDDDDD nuo kada 3 givybes yra? :DDD pasiziurek auksciau kai saudau nera zalios givybes, kai sedziu masinoi bukle jos roda man virsui pompalo svirkstele tu. DUHU GABALAI JUS NGPT PASIPISKIT I SUBINE NENURVESIT MANES NES AS JUSU MOTINAS PISAU

IMKIT DUHAI VIDEO DEL JUSU NEPAGAILESIU KAD TIK JUS PADUHIN 

 

 

P.s Tropecas video numete ;) (man tik to melyno nerodo cia dar mandresnis hudas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

40 minutes ago, Martynas_Stg said:

Ne jus dalbajobai rimtai? :DDDDDDDDDDDDDDDDD nuo kada 3 givybes yra? :DDD pasiziurek auksciau kai saudau nera zalios givybes, kai sedziu masinoi bukle jos roda man virsui pimpalo svirkstele tu. DUHU GABALAI JUS NGPT PASIPISKIT I SUBINE NENURVESIT MANES NES AS JUSU MOTINAS PISAU

IMKIT DUHAI VIDEO DEL JUSU NEPAGAILESIU KAD TIK JUS PADUHIN 

 

 

P.s Tropecas video numete ;) (man tik to melyno nerodo cia dar mandresnis hudas)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Martynas_Stg rašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDD nusivaliai prakaita jau parases toki suda lenciuginis isgama. Nepyk kad tavo motinai reikejo del manes pyzda siutis, viskas gerai buna gyvenime. Gaila kad tik tu toks adaptas baltais plaukais iskritai jei tarp koju. PAVYDET :DDDD bybi kales ant to sargo tiek pat kiek ant taves. Junkis i zaidima uzpulsim dar geriau


Nu tu tai vaiknaminis urodėlis, dabar suprantu kodėl, toks dužes esi kaip ir tavo visa giminė ;D Mažiau sedėk prie bibliotekos kompu, šiukle tu supistas ir nepataikitas į šiukšline, voliojantis ant žemes kai bombžas, kurva, palangoi pamatysiu atpisiu bibliotekos kortele, nebepasedėsi prie pc, minimumo neatsedėsi locheli, nupisa gyvenimo tu krv.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...