Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Marlboro_Master

Marlboro_Master

Rekomenduoti pranešimai

  •  
  • Vardas? Rokas.
  • Pravardė? Rokutis, Roksė :D.
  • Amžius? 14 metų.
  • Zodiako ženklas? Svarstyklės.
  • Kur gyveni? Mažeikiuose.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? 5 metus esu aktorius, domiuosi krepšiniu, futbolu, motociklais.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikį leidžiu su draugais, lankydamas būrelius, kitus užsiėmimus, skautauju (jau 3 metai), vaidinu teatre 6 metai.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2014 vasario.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Nuo 2014 vasario.
  • Kokius filmus mėgsti? Įvairiausius - pradedant nuo mistinių ir siaubo filmų, baigiant komedijom ir  veiksmo filmais. Žodžiu, jei geras filmas, tikrai patiks, nesvarbu koks filmo žanras :D.
  • Kokios muzikos klausai? Dažniausiai klausau POP muzikos, elektroninės ir panašiai. Iš lietuvių atlikėjų labiausiai patinka Jazzu ir SEL, na, o iš užsienio tai galbūt įvardinčiau Charlie Puth, Selena Gomez, Shawn Mendes, 5SOS, Taylor Swith, Justin Bieber :D, One Direction (žinau, kad dauguma stumiat, ar dėl kažko esat nepatenkinti, žinokit man visiškai vienodai.).
  • Mėgstamiausias sportas? Krepšinis.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Žinau tikrai daug gerų aktorių, tačiau manyčiau, jog nesvarbu koks yra aktorius - turintis gerus įvertinimus ar prastesnius - be kitų aktorių, prodiuserių, režisierių ir komandos jis bus tiesiog nepastebimas. Tad savo tokio mėgstamiausio aktoriaus negaliu įvardinti.
  • Kas yra tavo autoritetas? Deja neturiu. Manau, jog kiekviena asmenybė turi būti unikali ir ypatinga. Juk tokios asmenybės puošia mūsų gyvenimus, ar ne?  
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Iš pradžių žaisdavau, kad dirbčiau darbą, pasiekčiau kažką, tačiau dabar prisijunginėju tik pasišnekėti su draugais, šiaip pažįstamais, padiskutuoti apie kažką, pasijuokti ir panašiai.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!). Taip turiu katę, tačiau nuotrauką įkelsiu vėliau. :)
  • Turi brolių, seserų? Taip sesę.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Mano gyvenimo tikslas manau naudingai ir prasmingai praleisti gyvenimą ne dėl kitų, o dėl savęs, kaip sakoma, kad nereikėtų senatvėje gailėtis to, ko nepadarei. Tad stengiuosi mesti į šalį visas baimes, visur dalyvauti, įgauti naujos patirties, susirasti naujų pažinčių ir panašiai. Žinoma, kas be ko, stengiuosi jog mūsų visuomenė būtų kuo tolerantiškesnė, supratingesnė ir laimingesnė.
  • Kokie tavo privalumai? Manau, kad esu iškalbus, labai drąsus, savimi pasitikintis, meniškas žmogelis :D.
  • Kokie tavo trūkumai? Labai daug šneku ir kartais per daug įsijaučiu ir pradedu šnekėti visokias nesamones, truputį pavydus.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
  • P.S. Akinių nenešioju :)
  • Spoileris

    1807904b09ceb102c8f3840192de5081106.jpg

    Spoileris

    4b15946d9bb48ba87db5584dbf5970e2751.jpg

    Spoileris

    8a961e6d75c8cbbfcdcd54795c6dc520322.jpg

    Spoileris

    96e0106cfa1fc9c0b286525388ce58f7976.jpg

    Nauja nuotrauka iš Islandijos! P.S. Šitoje vietoje Justin B. filmavo savo klipą.

  • Facebook: Rokas Jagminas
    Instagram: rokasjagminas
    Snapchat: rokasssz

  • Stumkit, žvenkit - man visiškai taspats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...