Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Giedrius_Capnap

Apsaugos Filmukas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki VISI!!!. Su apsaugos komanda nusprendėm sukurti koki nors video iš neturėjimo kas veikti. Taigi pristatau savo trumpa vaizdini įrašiuką. Video nėra toks tobulas kaip ir visi mano video, editinau su Windows Live Movie Maker tai tikrai skausmas buvo, bet stengiausi pataikyti kuo daugiau i muzikos ritmą. Taigi labai nesmerkite ir gero jums ŽIURĖJIMO!!!! :)

Apie ką video ?

Tai apie Faru intro. Gal, kad apsauga nieko tokio, bet stengemės atkopinti kuo daugiau ir padėti Sarg LT žaidėjams. Zinau tai nepriklauso apsaugai toks video įrašas, bet iš to video troškimo sugalvojom pabūti šiek tiek PD pozicijoj!!!

P.S Modai keitėsi nes buvo problemos su samp ^^

Ir jei patiko nepagailėkite Žaliuko  +rep

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sakysiu tiesiai šviesiai... filmuke neatsisipindi tikrosios jų darbo pusės daugelis vietų neprilygsta apsaugos privilegijoms ar galimybėms,nesvarbu kuo reiktų remtis-neprilygsta... Mano akimis rado lavoną,vėliau persikelia video į "būstinę"... Seni,ne. Tai CŽV ar FTB darbas kurie tiria federalinius nusikaltymus,žmogžudystes ir panašiai... kitą kartą kai kursi video pagalvok apie jų tikrąją darbo pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

7 hours ago, Edvinas_Dyzel said:

Duodu žalia .bet šioje filmuke nieko nesupratau arba toj vietoj kur boba verkė ką jie ten darė nichuja nesuprantu

 

Sveikas. 27 Sekunde :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 hours ago, Almis_Diesel said:

Sakysiu tiesiai šviesiai... filmuke neatsisipindi tikrosios jų darbo pusės daugelis vietų neprilygsta apsaugos privilegijoms ar galimybėms,nesvarbu kuo reiktų remtis-neprilygsta... Mano akimis rado lavoną,vėliau persikelia video į "būstinę"... Seni,ne. Tai CŽV ar FTB darbas kurie tiria federalinius nusikaltymus,žmogžudystes ir panašiai... kitą kartą kai kursi video pagalvok apie jų tikrąją darbo pusę.

Taigi aš nzn ar skaitia ar ne visa tai ka rašiau čia pradžioje bet as tau dar kart viska parašysiu. Iš neturėjimo ka veikti mes nusprendeme atkopijuoti kuo labiau nuo šito video. Nesvarbu KAd apsauga, tesiog iš to neturėjimo ka veikti mes norėjom sukurti kažka panašaus į FARAI INTRO

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...