Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Memfis_Reinsas

Karolis_Rell

Rekomenduoti pranešimai

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Rell
Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim.
Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://www.youtube.com/watch?v=ukMV-AOlozg .Rellas visą video šaudė Mantas_Žalgirietis, o 8-9 sekundė, kai žalgis dingo jis netyčia su aimu nutargino savą. 

Vasia, pasidaryk greitį 0.5 ir įdėmiai pažiūrėk 8-9sec, Rellas šaudė į bėgantį žalgį, o kai jis nubėgo į pož ir aimas nebetargino, tada jis nutargino kitą žaidėją - Lukas_Klebonckis (savą) ir pataikė jam kulką.
Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne, nes adminas.

 

P.S dėl name-tago, tai video ne mano, tiesiog prašė įkelt.

 

Atsakau į jo atmazą. Tai jo jo rellai, pas tave žiauriai gera reakcija, nes tik įbėgo tavo darbuotojas iškart nutarginai ir pataikei kulką jam...

Beto neapsimesk, kad nežinai kaip aimas veikia :D Pataikei kulką savam atleidai dešinį pelės mygtuką ir tada pradėjau šaudyt cosos narį, todėl netarginai toliau savo. Ką tu per vėjus čia atsakinėji tai nesuprantu. Beto gal salvis šįkart neišsuks parašydamas vasiai į fb ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Andrej_Forever rašė:

Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Rell
Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim.
Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://www.youtube.com/watch?v=ukMV-AOlozg .Rellas visą video šaudė Mantas_Žalgirietis, o 8-9 sekundė, kai žalgis dingo jis netyčia su aimu nutargino savą. 

Vasia, pasidaryk greitį 0.5 ir įdėmiai pažiūrėk 8-9sec, Rellas šaudė į bėgantį žalgį, o kai jis nubėgo į pož ir aimas nebetargino, tada jis nutargino kitą žaidėją - Lukas_Klebonckis (savą) ir pataikė jam kulką. (Nereikėjo girtis Rellai, kad su aimuku daužei).
Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne, nes adminas.

 

P.S dėl name-tago, tai video ne mano, tiesiog prašė įkelt.

 

zdarova , tai va pradedam nuo aimo, šaudžiau mantą žalgirietį, nes norėjau nufotkinti kaip apmyžu jį, bet jis įbėgo į požeminį, todėl pradėjau šaudyti kitą cosa nostra mafijos narį, kadangi per ts rėkė, kad į vilą dar vienas įbėginėja todėl pradėjau šaudyt, o jeigu būčiau aimas, būčiau po žalgio įbėgimo į požeminį užtarginęs joes dreamą, kadangi jis buvo man ant taikinuko, be to būčiau vedžiojas paskui kleboncki, o ne pradėjas šaudyt kitą Cosa Nostra mafijos narį

dar kart rašau, aimas būtu targinęs joes_dream kadangi jis buvo prieš taikinuką, be to užsidėk akinius jei nematai, kad nematai, kad neatleidau, kadangi būčiau atleidęs ir taisęsis būčiau greičiau judėjęs, bet vaikščiojau nusitaikęs ir taisiausi.geras aimas ane 4/10

Patikrinkit logus kas tuo metu mane filmavo ir idėkit i teisėsaugos blistą

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...