Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dovydas_Klaipeda

Dovydas_Klaipeda

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas?  Dovydas
  • Pravardė? Rimkus (Klaipeda) 
  • Amžius? 21
  • Zodiako ženklas? Mergele
  • Kur gyveni?  Nenoriu girtis bet aš iš Klaipėdos.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai?  Bureliu nelankau jau nuo vaikistes. 5 Klasės. O dabar tiesiog galbūt mano būrelis yra, Sporto klubas, garažas, MMA Treniruotes, Ranku laužino veržybos, ir šiaip dar prisimastau veiklos jei nėra ką veikti;)
  • Ką veiki laisvalaikiu? Na kaip ir tiesa sakant to laisvalaikio nelabai ir turiu, vis dėl to užsiėmimu turiu nemažai, Darbas, studijos.
    Bet žinoma radęs laivo laiką, stenguosi pailsėti atsipūsti, pasedėti namie, pažiūrėt filmus (Esu kino manas) 
    O ar šiaip kur išlėkti į miestą, su draugis.. VIS DĖL TO GYVENU VIENAME GRAŽIAUSIU MIESTŲ.
  • Kiek laiko žaidi serveryje?  Šiaip serverija žaidžių tikrai ganėtinai ilgai, jei NESKAITANT LEAVINIMU, tai kažkur 5-6 metai
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Realiai tai tą patį, nes pradėjau Sarg.lt serverį. 
  • Kokius filmus mėgsti? Jei esu nevienas žinoma žiūrėsiu Siaubo, bet jei esu vienas, mėliau pažiūrėsiu Komedija, dramą, ar dar kažką panašaus 
    Bijau vienas žiūrėt SIAUBO FILMĄ :D 
  • Kokios muzikos klausai? Nesu koks ten išpuikes muzikai, tai visada renkuosi pagal nuotaiką, pvz Treniruotese, ar sporto salei visada klausau Dubstepa, Rocka, arba Haus muzika,namie klausau kažką lengviau. 
  • Mėgstamiausias sportas?  Kategoriškai Tai MMA, Bulgaru Kovos menai, ir žinoma Fitnesas.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė?  Visi geri, kurie žino savo darbą, tuo labiau priklauso kokį filmą žiūri. ir patikti gali net nežinomas aktorius.. 
  • Kas yra tavo autoritetas? Mano Tėvas.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes kaip pradėjau žaisti man pasiūlė vienas draugas, aišku jis neužsikabino, o man tiesiog jis patiko, ir užsikabinau iškarto;) čia isigydamas pirmą savo VIP'a
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip turiu šūnį. Kątina atimė tėvai..;/
  • Turi brolių, seserų? Taip turiu Pora broliu. 
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Gyvenimo tikslas? Pabaigt studijas, (Magistrą Bakalaurą)
  • Kokie tavo privalumai? Paslaugus, Niekada nepalieku Draugų Šeimos, bėdoi.
  • Kokie tavo trūkumai? Esu degtukas.. Greit užsidegų jei kažkas mane Užpisa..
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Na jei norit pamatysit..
     

    fa80210c6b26948452cd14480b460412603.jpg

    1fdcacdbee30302ea4f36a3baac26b36684.jpg

    ea0b74876a171da6e8ae8238a396febe975.jpg

    0fe73c8f4f98000d29de5cf8beae6d1c219.jpg

    93e169082bdefb030e22a28b0364a4a4407.jpg

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Dwyane_Morreti rašė:

Sveikas

Sveikas, Morreti;)

prieš 7 minutes(-ių), Vasia_Carter rašė:

nu priviet kak dila

Priviet, da fsie narmalna, stoza kak ty bratva?

prieš 6 minutes(-ių), Minde_Kns rašė:

Sveikas. Malonu

Sveikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...