Eiti į turinį

Lukis_Kukis

Nariai
 • Turinio skaičius

  259
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

206 Mėgstamas

1 Sekėjas

Apie Lukis_Kukis

Žaidėjo informacija

 • XP
  RCON
 • Darbas
  RCON
 • Klubas
  RCON
 • Namas
  RCON
 • Tr. priemonės
  RCON

Paskutiniai profilio lankytojai

1.682 profilio peržiūros(-ų)
 1. Lukis_Kukis

  Domis_Tunex

  Vardas_Pavardė žaidime. Domis_Tunex Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). aim Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? @Black_Rider
 2. Bumeri skaipa pažiūrėk, o šiaip tai neturiu milu nieko nebus. Kukis out čj

 3. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Donce_Crown 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Daužymas su katana viešoje vietoje. 3. Pilnas aprašymas. Daužymas su katana viešoje vietoje. Su /spalva 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 4. e kažkas jei galit +rep užmeskit, kad 200 būtų.

 5. Labuka Sveix man ir Labas zdarova zasine
 6. Lukis_Kukis

  Lukis_Kukis

  - Vardas? Arnas - Pravardė? Kata - Amžius? 16 - Zodiako ženklas? Svarstyklės - Kur gyveni? Šiauliuose - Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Būrelių nelankau, tik už mokyklą žaidžiu krepšinį. - Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai tai laukas, tik kai niekas neina į lauką, tai va prie kompo pasėdžiu. - Kiek laiko žaidi serveryje? Sudėjus apie 2-3 metus. - Ar ilgai žaidi SA-MP? Geresnis klausimas būtų : Ar ilgai žaidi sarga, nes aš ne sampa žaidžiu, o sarga )) - Kokius filmus mėgsti? Komedinius, siaubo ir veiksmo. - Kokios muzikos klausai? Žanrai pas mane įvairūs, priklauso nuo nuotaikos. Mėgstamiausios grupės/dainininkai būtų : $B, 21 Savage, Lil Peep. Išvardinau mėgstamiausius. - Mėgstamiausias sportas? Krepšinis aišku =D - Mėgstamiausias aktorius/ė? Manyčiau Denzel Washington. - Kas yra tavo autoritetas? Aišku, kad šeima ir TIKRI draugai. Visada lyginsiuos į tėvus, o kai kurias pamokas pasisemsiu iš draugų. - Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes manau jis unikaliausias serveris išviso tarp Lietuvos serverių. Sistemos, žaidėjai viskas padaryta puikiai ir patys serverio žaidėjai parodo save, o ne visi vienodi :) - Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip, katiną vardu Bosas : - Turi brolių, seserų? Taip, brolį 9 metų. - Koks tavo gyvenimo tikslas? Nežinau, siekti užsibrėžtų tikslų, pabaigti 12, stoti į LSU (Lietuvos Sporto Universitetas). Pabaigus jį, žiūrėsim kokios kortos mane toliau ves. - Kokie tavo privalumai? Draugiškas, malonus, rimtas. - Kokie tavo trūkumai? Labai daug juokauju ir šokinėju ( ką pasakysiu atsiminkit, kad tai juoko forma. Nepatinka? Atvažiuok ;)) - Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Bus peržiūrų bus ir nuotraukų, btw, nemėgstu fotografuotis :) P.S Jeigu kažkada reikės pagalbos ar kažką norėsi paveikt - rašyk.
×
×
 • Sukurti naują...