Eiti į turinį

Cloud_Dobye

Nariai
 • Turinio skaičius

  186
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

79 Mėgstamas

2 Sekėjai(-ų)

Apie Cloud_Dobye

 • Rangas
  Užsukantis

Paskutiniai profilio lankytojai

472 profilio peržiūros(-ų)
 1. Kariuomenės darbuotojų Papeikimų anketa.

  Darbuotojas pasiteisino!
 2. Kariuomenės darbuotojų Papeikimų anketa.

  Papeikimai atmesti , užpildyti ne pagal papeikimų skilties taisykles.
 3. Sveiki visi, kadangi trūko šiek tiek darbuotojų nusprendėm padaryti atranką iki STOP forume, bet net ir forume matėme, kad menkai pildo žmonės, tai nusprendėme atranka padaryti ir žaidime. Anketų buvo vos dešimtis, pateko didžioji dalis. Taigi sveikinu praėjus pirmą etapą ir lauksime antrame. Junkitės į ts.reisov.lt Kariuomenes atrankų laukiamajį . @Justas_SimasObuoliu_Pyragas@Dinas_Makaras@Keilo_DollarKhalis_Monro Mister_Bebr@Danas_Vaitiekunas Pateko. Nepateko. Atsisakė būti apklausti.
 4. Kariuomenės darbuotojų Papeikimų anketa.

  Papeikimas atmestas dėl Kariuomenės papeikimų skilties taisyklių nesilaikymo!
 5. Kariuomenės darbuotojų Papeikimų anketa.

  Darbuotojas pasiteisino!
 6. Kariuomenės Laipsnio kėlimosi sistema

  +2 Stayne_James
 7. Kariuomenės Laipsnio kėlimosi sistema

  Kodėl pildai antrą kartą? Ką bandai apgauti? Pliusiai nebus surašyti, o jei tai dar pasikartos, bus ir kažkokia dalis nukirpta.
 8. Išėjimas iš tarnybos.

  Labas Simai, nu jūs jau čia nesamones visi pradėjos rašyt ir kalbėt. Prie ko čia pasikėlimas? Jūs galvokit logiškai, jei jūs nei minučių nei nubaudimų jokių tai ką man daryts. Tai toj armijoj bus 60 zmonių iš kurių kokia 30 nieko nepaima ir laikysim.. Esi mldc žiauriai žmogus, smagu bendraut ir visa kita, tik nelabai buvo smagu čia skaityt.. Ždž, tikiuosi sugrįši dar ir būsi aktyvesnis.
 9. Kariuomenės dienos ataskaita.

  Anketa: 2017-09-22 Darbuotojas daugiausiai surinkęs baudų. 1 - Maxy_Black 70 baudų. 2 - John_Elegy 68 baudos. 3 - Andrius_Ciupaciupsas / Danielius_Sowhite po 12 baudų. Darbuotojas daugiausiai pražaidęs minučių. 1 - Cloud_Dobye 393 minutės. 2 - Stivas_Grads 379 minutės. 3 - John_Elegy 328 minutės. Kiek iš viso baudų buvo surinkta per dieną ? Išviso buvo surinktos 245 baudos. Trumpas dienos aprašymas pagal klausymus. 1. Kiek įvyko treniruočių ? Neįvyko nors turėjo. 2. Kas organizavo treniruotes ? Turėjo organizuoti Alexas_Sowhite, bet dingo. 3. Ar buvo pastebėti kokie nors nusiskundimai kokiais nors darbuotojais treniruotės metu ir ne tik ? Nebuvo. 4. Ar buvo imtasi veiksmų ,kad darbuotojas būtų nubaustas - įspėtas ? Neprireikė. 5 . Ar įvyko kokie nors grobimai - gelbėjimai ? Taip įvyko įvairių gelbėjimų ir sekėsi gana neblogai. 6. Ar pildantis dienos ataskaitą Įgaliotinis esi patenkintas komandos aktyvumu ( tiesiai šviesiai ) ? Taip esu patenkintas aktyvumu, bei darbingumu. 7. Pildančio dienos ataskaitą Įgaliotinio veikla - minutės ir kt. 393 minutės, prižiūrėjau komandą, dalyvavau grobimuose, sutvarkiau dienos ataskaita, pepikimus bei tvarkau neaktyvumus.
 10. Išėjimas iš tarnybos.

  Sveikas Cargo, visų pirmą kodėl tavo manymu gavęs įgl pasikėliau? Tau niekad būdamas įgaliotinis nieko nesakiau, tu atlikai savo pareigas aš savo. Gavęs pavaduotoja siekiu užtikrinti tvirtą ir kokybišką komandą, galbūt tu ir tvirtas kareivis bet tavo kokybė tikrai žema. Niekas tavęs nevertė, tiesiog Jakusui biški įkrėtė proto draugas, kad tokio įgaliotinio kaip tu negalima laikyti. Juk pats žinai, kad tau kokius 5x šansus davė vis pasitaisyti. Tavo laipsnių tvarkymas buvo tragiškas, vos ne kiekvieną kartą reikia pačiam peržiūrėti, nes net pasitikėjimo tavimi nėra, dienos ataskaitos taip pat nelabai mokėjai pildyti bet jau taiseisi ant šio dalyko. Turėjai ir kvalifikatoriaus vada, kai buvau nuimtas įgl niekas negalvojo, kad paimsim ir kvalifikacijos temą iš tavęs, bet užėjas į temą pamačiau kvalifikacijose tokių veidų, kurie vos ne savaite nedirba, kurie išlaike kvalifikacija bet neprirašyti, nesugebi susitvarkyti, nereikia ir tikrai nereikia šmeižti kitų, kad kiti kalti, kad tave nuvertė ar panašiai. Pats pridarei begalę klaidų ir už tai pats turėtum prisiimti atsakomybę o ne versti kažkam kitam, kad tave "ale nuvertė". Nenoriu tikrai pyktis, esi visai fainas žmogus, bet ne tokios pareigoms. Linkiu tau sėkmės kituose darbuose ir pareigose, tikiuosi kažko išmokai ir pasimokei iš Kariuomenės, galbūt kitur sužibėsi. Iki
 11. Kariuomenės darbuotojų Papeikimų anketa.

  Papeikimas atmestas dėl Kariuomenės papeikimų skilties taisyklių nesilaikymo!
 12. Kariuomenės Laipsnio kėlimosi sistema

  Ganjos_Berniukas +2 John_Elegy +2
 13. Kariuomenės dienos ataskaita.

  Anketa: 2017-09-21 Darbuotojas daugiausiai surinkęs baudų. 1 - Cloud_Dobye 324 minutės. 2 - Rokas_Ziper 308 minutės. 3 - John_Elegy 304 minutės. Darbuotojas daugiausiai pražaidęs minučių. 1 - Maxy_Black 65 baudos. 2 - Andrius_Ciupaciupsas 60 baudų. 3 - John_Elegy 35 baudos. Kiek iš viso baudų buvo surinkta per dieną ? Iš viso buvo surinkta 313 baudos. Trumpas dienos aprašymas pagal klausymus. 1. Kiek įvyko treniruočių ? Visos 2 treniruotės 2. Kas organizavo treniruotes ? Mark_Cool ir Wulfis_Fraks 3. Ar buvo pastebėti kokie nors nusiskundimai kokiais nors darbuotojais treniruotės metu ir ne tik ? Mark_Cool treniruotėje nusiskundimų nebuvo, o Wulfis_Fraks buvo probelmų, bet kaip sako iškarto buvo sutvarkytos. 4. Ar buvo imtasi veiksmų ,kad darbuotojas būtų nubaustas - įspėtas ? Neprireikė. 5 . Ar įvyko kokie nors grobimai - gelbėjimai ? Taip įvyko įvairiausių grobimų, tiek ginklų/narkotikių, tiek grobė ir žaidėjus, bei plėtė banką. 6. Ar pildantis dienos ataskaitą Įgaliotinis esi patenkintas komandos aktyvumu ( tiesiai šviesiai ) ? Esu patenkintas kolektyvo aktyvumu bei darbingumu. 7. Pildančio dienos ataskaitą Įgaliotinio veikla - minutės ir kt. 324 minutės, buvo nušalintas įgaliotinis bei kvalifikatoriaus vadas, todėl teko kurti į kvalifikatoriaus vado postą anketą, prižiūrėti komandą, neaktyvumus, bei papeikimus.
 14. Trepsis_Samp

  Anketos forma: Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Trepsis_Samp Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos botas Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video
×