Eiti į turinį

Pliuskis_Gaming

Nariai
 • Turinio skaičius

  50
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Dar nepasireiškė

Apie Pliuskis_Gaming

Paskutiniai profilio lankytojai

80 profilio peržiūros(-ų)
 1. Kariuomenės darbuotojų Papeikimų anketa.

  1. Jūsų Vardas Pavarde žaidime: Pliuskis_Gaming 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavarde: @Dovydas_Comcom 3. Koki pažeidimą padarė darbuotojas?: Free star, jis mane stabdė, ir tuo metu buvau prie kliento, debilas klientas paspaudė enter ir mane išmetė, jeigu tas comcomas turi įrodymus ( tikiuos turi) turėtu matytis jog klientas buvo už vairo, ir uždėjo star už išlipimą iš mašinos, GI AŠ NEIŠLIPA 4. Išaiškėjus ,kad darbuotojas nebuvo kaltas t.y jo visi veiksmai buvo teisingi. Jūs būsite įdėtas į mūsų nalogo sąrašą. Atkreipkite dėmesį prieš rašydami papeikimą ! ( Kelialapis į nalogą bus pažymėtas šiuo reason'u 30-čiai dienų ( Papeikimų skilties taisyklės pažeidimas ! ) 5. Nuotraukos/video įrodančios darbuotojo pažeidimą (PRIVALOMA):
 2. Pliuškiaraštis #2

  Nefotkinu visko. Bėja, delfi irgi p*sa prota.
 3. Darbuotojų papeikimai

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD visų pirma nurodytu yra rašybos klaida. Mintis baigiama tašku, neatitynka nėra tokioo žodžio..
 4. Darbuotojų papeikimai

  Tas jausmas, kai sako kiek siūlai už pav? Man išvis nesvarbu yra, kad net pats direktorius -repus mėto, jasnai matosi kas per žmogus, uždėjo -rep papeikimo nepatvirtino/atmete bent jau...
 5. Darbuotojų papeikimai

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Pliuškis_Gaming2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Gugis_Fanta3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: Nesamonės eteryje, ( gal ir net nelegali veikla)4. Jūsų įrodymai (Privaloma: Foto/Video): /radlogas 2017-09-10 ~17:05 tik tuomet pastebėjau nesamones.
 6. Darbuotojų papeikimai

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Pliuskis_Gaming2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: @Minde_Zudikas3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: Visiškai nemokėjimas rubrikų taisyklių, kad nebūtu atmazų kad čia tik 1 pažeidimas prašom: 1. Vesdamas rubriką "Atspėk žodį" daro klaidas pvz: Žmogus parašo T raide, jis paprastai parašo: 1/5 klaida. Kuomet žmogus parašo B raide, jis tą vieną klaidą panaikina. 2. [PAVADINIMAS] nenaudojimas. 3. Lietuviškų rašmenų nenaudojimas. 4. Rekomenduoju patikrinti /radlogas, dėl tikslesnių įrodymų bei patikrai dėl eterio minučių buginimo. 5. Radistų taisyklės nurodo, jog kuomet žaidėjas FLOOD'ina, radistas PRIVALO numesti pokalbį (/bai) Negana to, jis dar atsisveikino su flooderiu. 6. ID prašymas. /prizas yra įteikiamas rašant pilną slapyvardį Vardas_Pavardė. :)4. Jūsų įrodymai (Privaloma: Foto/Video):
 7. Ka daryt ????

  Į downloads folderį įmesk installa, ir iš jo bandyk, pačiam buvo šita bėda.
 8. Pliuškiaraštis #2

  Vau, net nesitikėjau kad tiek palaikys mane :O , na ačiū jums. Kitos dalies datos neskelbsiu ;P
 9. Pliuškiaraštis #1

  Jis jau čia https://sarg.lt/index.php?/topic/320628-pliuškiaraštis-2/
 10. Pliuškiaraštis #2

  Pliuškiaraštis #2 Sutapimas? Sekmadienį (2017.08.21) Serveryje buvo labai daug žaidėjų. Kuomet serveryje buvo prisijungę 420 žaidėjų, buvo paskelbta atranka į Narkotikų prekeivius. Tai sutapimas ar ne, palieku spręsti jums :) Gaudynės. Važiuodamas darbiniu transportu Los Santos mieste pro mane praskriejo keli policijos ekipažai su įspėjamaisiais signalais. Buvo keista, taip ir neišsiaiškinau kas čia atsitiko, bet buvo keistas įspūdis. Sargiečiai, mokantys atsipalaiduoti. Sargiečiai irgi moka atsipalaiduoti! Tuo įsitikinsite išvyde šias nuotraukas :) Papildoma informacija: Laikraštis buvo ilgai nekeltas, skubos tvarka jį įkėliau. Suprantu, jog laikraštis gal ir nėra geresnis nei pirmasis leidinys, bet su laiku tai bandysiu pakeisti. Neturėjau laiko rinkti informacijos, nors buvau labai aktyvus. Kitą leidinį leisiu po savaitės arba ilgiau. Manau, jog trečiasis leidinys bus tobulas. Dėkoju visiems sargiečiems, nes be jų šito laikraščio nebūtu. Gero skaitymo :)
 11. Pliuškiaraštis #1

  Ačiū, fotografuoju fotoaparatu. Šiandien, arba rytoj turėtu būti naujas leidinys.
 12. PERKU SKLYPĄ SKUBIAI

  Turiu, garažas, "rusys" viršuj "disco" kambariukas. Namas gražus, yra keleta statybos klaidų. Kaina derinama apie 50mln. Spinta 4lvl, visko yra. Spinta +1mln. Bet viskas derinama proto ribose. Susisiek serveryje @Pliuskis_Gaming
 13. Pliuškiaraštis #1

  Dėkoju, kam patiko ir t.t Truputėlis informacijos: Kaip planavau, sekantis laikraštis turėjo išeiti po šio laikraščio ~2 dienos. Bet, medžiaga netyčia ištryniau :D :( Todėl ji bus naujesnė ir įdomesnė. Norintys patekti į kadrą, ar kažką įdomaus sumastę visuomet galite rašyti. Sekantis leidinys bus po ~2-3 dienų.
 14. Pliuškiaraštis #1

  Dėkoju už palaikymą. Antrasis leidinys jau pakeliui :)
 15. Padekit del /tinklas

  Sveikas, tinklą reikia dėti tam skirtose vietose. Prie vandens būna parašyta "Galite naudoti /tinklas" kažkas panašaus. Bet žinok, jog apsauga gali tavo tinklą išardyti, ir uždėti gaudomumo lygio, nes tinklas yra neleistinas. Parodysiu maždaug vietas žemėlapyje. P.S tai bent jau man žinomos vietos. Gal nenurodžiau 100proc tikslumu. Bet aplink teritoriją, kur pažymėjau su rodyklės smailiu galu.Šiuo metu esu užblokuotas, jeigu nesuprasi, rytoj galėsiu padėti.
×