Eiti į turinį

Nelimpa_Kulkos

Nariai
 • Turinio skaičius

  195
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

60 Mėgstamas

Apie Nelimpa_Kulkos

 • Rangas
  Užsukantis

Paskutiniai profilio lankytojai

336 profilio peržiūros(-ų)
 1. Taksistas esi, daugiau nieko. Dar pasirodyk man prieš akis.
 2. Tiesiog graudu, ką galiu pasakyti. Bereikalingus papeikimus rašot ir kariaujat forume.Think Hold On GIF by The Lonely Island

 3. Labas, net nesinori sveikintis, tačiau iš mandagumo pasisveikinsiu. Pradėkim nuo to, kad kariavau aš ir tuo metu aš buvau prisijungęs ir turėjai pažymėti labiau mane, negu Nojų (nesvarbu, kad jis užėmė, tačiau kai jūs užėmėt aš buvau vienas prisijungęs). Vėliau Nojus prisijungė į karą. Zoną užėmėm 2 kartą, nes jūs užemėt irgi 2 kartus zoną 16:26:03 ir 16:24:44. Pradėjot man rašyti į /sms, kad jums liepė NGPT (@Mister_Taksi @Ginas_Sprite), tačiau tuo metu rodos nebuvo prisijungusių, o jeigu ir buvo tuo metu niekas man neparašė į /sms, kad atiduotumėm zonas. Nenoriu tikrai pyktis ir kariauti forume, tačiau jeigu to norit - prašom, man pranešimai nepamaišys. Pridedu: @Mister_Taksi turiu savo šaiką ir ją ginsiu. Nebuvo pranešta, kad gali 2 zonas pasiimt iš mūsų, gero vakaro. @Capri_Erua tau čia mažiausiai turėtų rūpėti, kaip žeminu jūsų NGPT. Pridedu: pašla jūs na*ui visi, direktorių juodasis sąrašas šiais laikais yra 0. O tas įspėjimas 100 pasiimt nesutrukdys.
 4. Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Grove Street gauja. Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 5. Sveikas atvykęs, sekmės emigruojant į sargą.
 6. Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Grove Street gauja. Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 7. Čia galite kelti prisiminimus/modifikacijas susijusius su Grove Street gauja.
×
×
 • Sukurti naują...