Eiti į turinį
Iki vasaros pabaigos mafijų/gaujų direktoriumi minimaliai reikia išbūti 2 savaites, ne mėnesį

Nelimpa_Kulkos

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.498
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

471 Mėgstamas

5 Sekėjai(-ų)

Apie Nelimpa_Kulkos

Paskutiniai profilio lankytojai

3.331 profilio peržiūros(-ų)
 1. Treniruočių ataskaitos anketa: Treniruotės vedėjo V_P žaidime : Greitis_Marley Treniruotės tipas : Šaudymas Dalyvių nuotrauka [kelti į spoiler] : Darbuotojai, kurie kėlė problemų(Neklausė, keikėsi, įžeidinėjo kolegas): - Laimėjusios komandos/darbuotojo nuotrauka [kelti į spoiler] : Kolegos , kurie gauna pliusus(Parašykite kiek kas gauna +): Liutas_Kubikas +4, Tom_Vercetti +3, Mindele_Rider +3, Deivis_Deivuzas +3, Lenks_Tirgojats +3, Zajic_Pagadi +4, Darijus_Rico +7, Edas_Untitle +4 [+4 tiems kurie laimėjo] Pildau už @Greitis_Marley, nes po atnaujinimo negaliu prisijungti į tą paskyrą, nes nepamenu el. pašto.
 2. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 3. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 4. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 5. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 6. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 7. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 8. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 9. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 10. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 11. Finansavimo už veiksmus anketa: Jūsų V_P: Nelimpa_Kulkos Atstovaujama mafija/gauja: Immortal mafija Veiksmo įrodymai su /liko ir darbuotojais aplinkui:
 12. [>] Anketos forma: Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Gangsteris_Vaikas Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: https://prnt.sc/tukiik Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video, iškarpytas
 13. Sveiki, ieškau šiame vaizdo įraše esančių Desert Deagle sound, ačiū iš anksto.
 14. [>] Anketos forma: Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Nerijus_Gira Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: https://prnt.sc/tugsep Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video, iškarpytas. Ant low hp nelimpa kulkos, kurios turėjo lipti ir jis turėjo mirti. Nomercy buvo ant vilos kampo ir šaudė jį, o Sopra už jo.
×
×
 • Sukurti naują...