Eiti į turinį
  1. Lukas_Wick

    Sveiki visi tingiu, aš čia laukt, iki 10-08 kol oficialiai baigsis visas konkursas, tai sumąsčiau, atiduot 8 žmoniem atiduot prizus.

    1. @Titas_Soprano

    2. @Luck_Corvelli

    3. @John_Havlicek

    4. @Titanz_Joker

    5. @Rafalas_Toderro

    6. @Mechanik_Valera

    7. @Buk_Vyru

    8. @Sestoji_Valdyba


  2. Lukas_Wick

    Ir konkursas baigės. Užbaigiau anksčiau, miela malonu.


  3. Lukas_Wick

    Ir pranešimas, tie kas prašė ingame, klausinėjo dėl valiutos, į juos visiškai dėmėsio nekreipiau, ir tau @Edvinas_Barisetai galioja. Tai čia sėdėk tylus. Nepatinka nedalivauk. Bus žaidime klausimanijos sėkmės dalivaujant.


  4. Titas_Soprano

    @Lukas_Wick dėkoju, miela malonu.


  5. Lukas_Wick

    @Edvinas_Barise Nežinau, ką tu "sawiem" laikai, jeigu Havlis duxina steame. Išsipisinėja. 

    Luck_Corvelli sušaudo man į afk išėjus.

    Rafalas /pee ant manęs naudoja.

    O Sestoji valdyba mane mutina kiekviena diena.

    Soprano net į prekeivius neprieme toks, ir savas.

    Jokerio net nežinau. 

    Buk_Vyru irgi

    Mechanik_Valera per šita visos mano mašinos kma atsiranda, kad ir noriu sušaudyt, bet. Taisyklės neleidžia :((((


×
×
  • Sukurti naują...