Eiti į turinį

Dawson_Barron

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.812
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

702 Populiarus

3 Sekėjai(-ų)

Apie Dawson_Barron

 • Rangas
  Birželio 8, 2012

Paskutiniai profilio lankytojai

21.012 profilio peržiūros(-ų)
 1. Dawson_Barron

  Patekusieji iš atrankos

  PATEKUSIEJI IŠ ATRANKOS Sveiki, ištikrinome anketas ir štai prieš savo akis matote patekusiuosius iš anketų. Nors anketa į forumą buvo įdėta ta pati, dauguma pasirodo - nepasimokė. Dažniausiai daromos klaidos VIS DAR YRA: - /rt = teisėsaugos racija (tai yra bendra taksi racija) - Ginklų prekeiviui negali atimti ginklų licencijos (gali) - su /bega reikia nuimti bėglio statusą (su /bauda) - policija vyksta pirmi į streikus (taip nėra) - neredaguotos arba cituotos anketos Patekusieji: Keneddy_Tbor Valdas_Extreme Good_Bond* Petras_Klebonis Jankis_Mantis Robertas_Energy Lukas_Mirror Dwayne_Master Mafas_Maksimas Domas_Liuxas Ignas_Bounty Gytis_Realusis Vaidas_Pacan Adidas_Gang Izzy_Boy Lumuxxas_Heat Patekusieji laukiami teisėsaugos bendrame Discord serveryje (https://discord.gg/zcCGbwE), atrankų laukiamajame. Apklausti galėsite būti iki 2019-01-19 d. Ateikite pasiruošę, nes ieškome kvalifikuotų AR motyvuotų darbuotojų. Sėkmės.
 2. Dawson_Barron

  Policijos Papeikimai

  Šioje temoje galite peikti Policijos pareigūnus, jeigu manote, kad jie nusižengė taisyklėms ar buvote nubaustas neteisingai. Darbuotojai bus baudžiami įspėjimais arba išmetimu, priklausys nuo darbuotojo nusižengimo. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA): Bendros taisyklės: [>] Šioje temoje gali rašyti tik papeikimą postinantis žmogus ir darbuotojas, kuriam parašytas papeikimas [>] Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą [>] Nuotraukos turi būti patalpintos į www.part.lt nuotraukų talpyklą arba į www.imgur.com [>] Draudžiami įžeidimai. [>] Darbuotojas gali būti baudžiamas tik už tai, kuo jį kaltinate. Peikiančiojo taisyklės: [>] Jei peikiat darbuotoją už neteisingą baudimą, būtina įkelti turėti nuotrauką (/itarimai) su jūsų V_P lentelę [>] Visus įrodymus kelti į SPOILER (Kelti tiesioginę nuorodą. Nuotraukos turi matytis atsidarius spoiler'į). [>] Jeigu Jūs keliate papeikimą, tačiau esat įsitikinę savo nusižengimu, žinote, jog darbuotojas nubaudė jus teisingai ir bandote jį apšmeižt, pasiliekam teisę įtraukti jus į juodąjį sąrašą [>] Forumo ir žaidimo V_P turi sutapti [>] Būtina užtaginti žmogų, kurį norite peikti ( pvz: @Dawson_Barron ) Po : būtinai padėkit tarpą anketoje, nes tada neužtaginate žmogaus! [>] Jeigu nuotraukoje matome, kad naudojate neleistinas modifikacijas - papeikimas atmetamas. [>] Negalima rašyti to paties papeikimo 2 kartus iš eilės. Jeigu jis buvo atmestas arba darbuotojas pasiteisino, tai antrą kartą rašyti negalima. [>] Vienas papeikimas - vienas peikiamas darbuotojas. [>] Peikiant darbuotoją galite naudoti tik jūsų pačių darytus įrodymus. [>] Nuotrauką negali būti apkarpyta. Darbuotojų taisyklės: [>] Po papeikimo darbuotojas privalo atsakyti į savo papeikimą per 24 valandas. Jeigu per pirmas 24h įkelti įrodymai nepakankami, darbuotojas gali pateikti papildomus įrodymus. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, prieš rašant papeikimą perskaitykite šią temą, blogai užpildytas papeikimas nors ir koks jis bebūtų rimtas, bus atmestas.
 3. Dawson_Barron

  Veiklų ataskaita

  Treniruočių/reidų taisyklės: Negalima rašyti į viešą chat. Negalima rodyti ginklo kai stovit išsirikiave prie linijos ar kliūties. Per treniruotę/reidą privaloma būti parašius /panaikinti, /spalva, /offto, /offget Negalima daryti jokių veiksmų komandų. Negalima pertraukinėti vedančiojo. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas, kurios suteiktu pranašumo prieš kitus. Treniruočių ataskaitos anketa: Treniruotės vedėjo V_P žaidime : Treniruotės tipas : Dalyvių nuotrauka (prieš ir po) [kelti į spoiler] : Laimėjusios komandos/darbuotojo nuotrauka [kelti į spoiler] : Kolegos, kurie gauna pliusus : Reidų ataskaitos anketa: Reido vedėjo V_P žaidime : Dalyvių nuotrauka (prieš ir po) [kelti į spoiler] : Kolegos, kurie gauna pliusus :
×