Eiti į turinį

Vasia_Carter

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  11.150
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

16.938 Elitas

Apie Vasia_Carter

 • Rangas
  qqqqqqq

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Mažeikiai / UK

Žaidėjo informacija

 • XP
  5.000.000+
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  Policijos Departamentas

Kontaktai

 • Tinklalapis
  www.youtube.com/c/shamozli

Paskutiniai profilio lankytojai

242.864 profilio peržiūros(-ų)
 1. Su Šv. Vėlykom ! Pirmi 10 pakomentave po busena, bus apdovanoti -1 forumo įspėjimu . 

 2. Ieškomas mapperis! Ahoy jaunimas, vasarai artėjant, atėjo laikas atsinaujinti šiek tiek serveryje MAPP darbus. Diskutuodami apie serverio išvaizda ir skaitant pasiūlymus, nutariame atnaujinti senai nekeistas "Cosa Nostra" bei "Immortal" mafijos darbo bazes išvaizdą. [>] Ko norime iš jūsų ? - Norime sulaukti jūsų sukurtus darbus ir pateikti juos serverio žaidėjams įvertinti. Daugiausiai balsų surinkęs darbas, bus įdėtas į serverį. Žinoma ... Nemokamai niekas juk nenori apsiimti darbais, taigi siūlome nugalėtojams serverio valiutos, kiekis priklausys nuo pačio darbo, gali siekti nuo 24 - 60. Galite mappinti abi mafijos bazes, laimėtojas gali būti ir vienas abėjom bazėmis, gali būti ir atskiras kiekvienai bazei, visgi viskas priklauso nuo atliktų darbų, jeigu jų sulauksime.Kuriems nepasiseks, ir nebus išrinkti laimėtojai, tačiau sukurs gražias bazes, apdovanosime paguodos prizu - 100 kreditų. WWW.SARG.LT - Vasia_Carter. Pašaliniams komentuoti draudžiama, kelti TIK MAPP darbus.
 3. Čia bus skelbiami darbo atnaujinimai, bei kitos naujienos susijusios su taksi pirmąją filma. 15/02/2019 Išrinktas naujasis direktorius - Vasia_Carter
 4. Direktorių papeikimai - čia galite peikti direktorius pagal mūsų pateiktą formą Papeikimo anketos pavyzdys: 1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : 2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : 3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? : 4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? : ___________________________________________________________________________________________________________ Taisyklės, kurių reikia laikytis, rašant papeikimą direktoriui / pavaduotojui .: 1. Griežtai draudžiama komentuoti su papeikimu nesusijusiems asmenims. 2. Teisę komentuoti VIENĄ KARTĄ kaip savęs ginamąjį žodį turi tik direktorius ar pavaduotojas, kuris yra skundžiamas. 3. Draudžiamas bet koks įžeidinėjimas, grasinimai ar keiksmai papeikimuose. Papeikimas bus iš karto atmestas! 4. Direktorius savo išteisinamąjį žodį rašo cituojant papeikimą jam, kad būtų galima atskirti dėl ko jis ginasi jei yra ne vienas papeikimas jam. 5. Apie darbuotojų nusižengimus jūs turite pranešti to darbo skilties papeikimuose. Jeigu asmens pažeidimas yra vertas IŠMETIMO, bet nėra išmetamas po papeikimo pašalinimo/atsakymo, jūs turite teisę rašyti direktoriaus papeikimą. 6. Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą ar skundą parašę - Pridedu: ir taip kiekvieną kart, kai turite prie tos temos pasakyti kažką naujo. 7. Direktorių ir pavaduotojų prašome pateikti pilnus įrodymus, tiek kiek turite, kad nereikėtų papildomų mums patiems ieškoti. Trūkus jų bus vadovaujamasi tik pateikta informacija, įrodymais. 8. Direktoriui ar pavaduotojui papeikimą rašyti galit tik turint 100 pranešimų forume. ___________________________________________________________________________________________________________ DĖMESIO! Komentarai neatitinkantys taisyklių ŠALINAMI. Galbūt jūsų papeikimas ir rimtas, bet jei nesugebate paskaityti, kas parašyta aukščiau ir to nesilaikote - jūsų bėdos.
×
×
 • Sukurti naują...