Eiti į turinį

Narkotikas_Mafijozas

Nariai
  • Turinio skaičius

    5.730
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Narkotikas_Mafijozas

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras
  • Vieta
    LT

Žaidėjo informacija

  • XP
    11,167,000
  • VIP
    Yra
  • Adminas
    1 lygio
  • Darbas
    TRV
  • Namas
    VIP
  • Tr. priemonės
    Sultan

Paskutiniai profilio lankytojai

190.447 profilio peržiūros(-ų)

Narkotikas_Mafijozas pasiekimai

Meistras

Meistras (6/6)

2,6k

Reputacija

Vienas būsenos atnaujinimas

Žiūrėti visus atnaujinimus nuo Narkotikas_Mafijozas

  1. prisipažinkit kuris duchaujat patiem sarginiam maista nešiodami laiptinėm per bolta ? 

    pvz Fokus_Marokus gavo maista nuo Nikitos, viens su negrais jau duchauja pasirodo :DDDD

    1. Rodyti ankstesnius komentarus  38 daugiau
    2. Frajer_Basketbalss

      Frajer_Basketbalss

      px geros saibos trv visi del geru euru dirba o ne tai kas patinka

    3. Larry_Publik

      Larry_Publik

      ooo pasirodė slibinas ir jo kelnių klynas gudis, ką vėl bandysit užkariauti sargą savo mažu intelektu? 

    4. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      2025-10-03 at 09:48, Ferdinand_Porsche rašė:

      Taip. Tiesa sakai, klausinejau fabrikinio kur investuot saibas )) ir faktas kad i sarga ikisau

      Ka tu fabrikiniu vadini nieko nezinodamas apie mane, o va apie tave tai pats giriesi kad maista i namus isvezioji, svajoji apie bmw bet vairuoji supuvusi priusa, 

      Krc Cimadan, vakzal, moskva chujar tuda

    5. Ferdinand_Porsche

      Ferdinand_Porsche

      Koks apsiverkes misha. Nu ziauru xddddd eik valiutos man uzsakyk geriau ir slibkej irgi ;D Duxauk toliau sarge lasara

    6. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      Pasiziurek vergas kaip pats duxauji sarginiam tarnaite su padeklu maista i lova pristato uz supistus 300 euru, net tam kuris save prievartavo su agurku ir tam maista vezei nu krc zostkas bx esi taip ir toliau pasieksi kazko per gyvenima gal

      Tiesa nepasidalino salotom is to agurko kuriuom save tenkino? 

      Pasidalink su forumu ir tokia info

    7. Ferdinand_Porsche

      Ferdinand_Porsche

      ko gruza pagaves indu plovejas?

    8. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      Ne tavo mados, tu dirbi padaveja tikriausiai ir leksciu ploveja, taip kad toliau duhauk sarginiam su supuvusiu priusu ir svajok kad bmw vairuoji siuliau investicija daryt i savo smegeneles, neklausei kencia kojos lakstyt laiptinem aukstyn zemyn 

      CIMADAN, VAKZAL, MOSKVA

      chujar tuda

    9. Larry_Publik

      Larry_Publik

      agirdi tu geriau savo vežimėlio važiuokle pasikeis čia necypęs, niekam neįdomi tavo nuomonė, kažkam kažką sakai apie pinigus, gerai kai pats būdamas invalidu valstybė moka pinigus ir nereikia dirbti tau ir gali atėjęs į socialinius tinklus rėkauti ant kiek invalidas esi. peace./

    10. Ferdinand_Porsche

      Ferdinand_Porsche

      Naudinga info nuo misos. Sejp

    11. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      girdi larry tu cia rekauji garsiai apie save arba apie savo teva, turbut tavo vezimelio vaziuokle cypia nes taip gerai viska apibudini, pas  mane nera tokio tai kaip ir niekus tauski daugiau nieko, paziurek i veidrodi atlepausi pamatysi kreiva nosi ir ausis kurios puko radija gaudo, ir kefyra nusivalyk nuo lupu nes dar nenubirejo kai mamos papa zindei

    12. Ferdinand_Porsche

      Ferdinand_Porsche

      Srr misha nepyk ant jo ir ant manes, mes nemenkinam taves. Viskas gerai!

    13. Sudas_triguba

      Sudas_triguba

      gal jus pachilinkit?

    14. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      pavargsit kol mane sumenkinsit, daug zemes reikes apsikt, kadangi mieste bet kur negalit sikt tai jum misija neimanoma

    15. Ramcis_Gang

      Ramcis_Gang

      Virš manes debilas

    16. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      o virs manes SAVES PRIEVARTAUTOJAS, SAVE DULKINA SU AGURKU POTO SUVALGO

    17. The_Bass

      The_Bass

      ka cia tave sumenkint kai ir taip gyvenimo nuskriaustas esi;D

    18. Larry_Publik

      Larry_Publik

      Gerai, kad suprasčiau ką tu ten man parašei, išversti kas nors gali? Klausyk vežimėlio fane, tu iš lietuvių mokėtojų mokesčių gyveni surakintas prie vežimo ir dar bandai kažką sakyti, kur niekas nesupranta apie ką tu kalbi. Kažką sakai, kad tave apšikti reik, pats apsišikęs esi. 

    19. Larry_Publik

      Larry_Publik

      "ir kefyra nusivalyk nuo lupu nes dar nenubirejo kai mamos papa zindei"

      Paaiškink nuo kada pas mamas krūtinėse yra kefyras o ne pienas? Ir kaip kefyras nuo lūpų gali nubyrėti? - Lauksiu paaiškinimo "protinguoli" kol neatsakysi, tol gali čia nieko nerašyti

    20. Misha_Tikras

      Misha_Tikras

      kai zindei speni buvo pienas bet jo nenusivalei surugo ir liko prie lupu pridziuves protinguoli tu, kaip ir sakiau paziurek i veidrodi pamatysi invalida kuris nesupranta lietuviu kalbos ir logikos pas ji 0, nes as negyvenu lietuvoje, man nereikia lietuvos pasalpu, as dirbu uzsidirbu pakankamai nemazai, ne taip kaip tu kuris suvokimo 0 tik rasai bele rasyt megini man primest lietuvos pasalpas kurias gauni tu gyvendamas vargana gyvenima nuo pasalpos iki pasalpos, turiu ne viena nama ir visi ne lietuvoje is ju dar gaunu pelna taip kad nusiramink vaikeli kaip ir minejau pries kelent balsa pries mane nusivalyk lupas ir snargli kuris pakibes ant nosies o gal ten sperma liko kai ciulpei kazkam

    21. Larry_Publik

      Larry_Publik

      Net neskaičiau, nes p*xui ant tavo nuomonės valstybės išlaikomas pilieti. Bet darbo biržoje ten tave gerai išmokino daug rašyti. 

×
×
  • Sukurti naują...