Eiti į turinį

Billie_Eilish

Nariai
 • Turinio skaičius

  3.398
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Billie_Eilish

 1. Ant tiek Tau juokinga, kad pisi "D" raidžiu dachuja nors nichuja nejuokinga normaliems žmonės, o Tu kaip matau 0 iq turi.
 2. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Andrey__Kalashnikov Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 4 sekundės iki 7 sekundės nelimpa 3 kulkas, astumas yra žiauriai mažas.
 3. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Super_Saiyan 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free mute.3. Pilnas aprašymas. - Užbaninau žaidėją už inv ir šovė mute man, kad negalėčiau banint :)4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 4. PAVIEŠINTA IR ČIA 

   

 5. Daugiau informacijos: Facebook: https://www.facebook.com/DontBeJealous7 Instagram: aurimas_xoxo Snapchat: saulesdievas69 Skype: th3auryzz96 Steam: https://steamcommunity.com/id/conadad/ Vardas? Aurimas Pravardė? Aurė, Mostvė. Amžius? 22 metai. Zodiako ženklas? Šaulys Kur gyveni? Vilnius Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosiu sportu ypač Futbolu ir Krepšiniu, nes tai yra mano mėgstamiausios sporto šakos, nors nesu jų lankęs per visa savo gyvenima, bet nuo mažens žaisdavau labai dažnai su draugais arba pats vienas. Galim dar ir priskirti Tinklinį kurį labiau mėgstu žaisti, negu juo domėtis. Kariuomenė Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai kur nors varau, pavyždžiui pas drauga/draugus, pabūt pakimarint. Jei geras oras varom tinklinio pažaist arba krepšinio, maudytis, pasivažinėt. Šiaip ištikrųjų daug ką veikiu savaitgaliais nemėgstu viena namie sedėt, nes tikrai atsibosta viskas per pati namie, tai tikrai norisi kur nors išlekt, nosi iškišt į lauka, kaip sakoma. Kiek laiko žaidi serveryje? 6 metus Ar ilgai žaidi SA-MP? 9 metus Kokius filmus mėgsti? Veiksmo, Komedijos, Trileris, Fantastiškus ir taip toliau. Bet dažniausiai serialus žiūriu. [Arrow ] Kokios muzikos klausai? Repas, Pop, RnB, Bass, Rusiškos muzikos ir taip toliau. Mėgstamiausias sportas? Futbolas, Krepšinis, dar ir Tinklinis. Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker. Kas yra tavo autoritetas? Tėvai bei Brolis. Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Labai gera chebryte čia žaidžia, linksma čia, bei administracija puiki neturiu prie ko prisikibaninti. Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Katė jos vardas Gata, šiais metais suėjo 2 metai jai Turi brolių, seserų? Turiu brolį kuriam 25 metai, jo vardas Edgaras taip pat gyvena Vilniuje. Koks tavo gyvenimo tikslas? Turėtį šeima - žmona, 2 vaikus, nuosava namą, mašiną, namą/būtą ir versliuką kokį. Kokie tavo privalumai? 1. Labai draugiškas. 2. Užjaučiantis. 3. Žiauriai bendraujantis. 4. Sąžiningas. 5. Puanktuolus. Kokie tavo trūkumai? 1. Biškutėlį tinginys. 2. Pameluot kaip kada mėgstu, kai reikia išsisukti iš, kai kurų situacijų. Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
×
×
 • Sukurti naują...