Eiti į turinį

Gang_Wars

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.623
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

530 Populiarus

Apie Gang_Wars

 • Rangas
  Meistras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Nenustatyta
 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems nariams.

 1. Kad ir daugelis sutiks - to nedarys, kadangi pagrindiniam savininkui jis patinka, viskas nuo jo priklauso, o jam šis vedėjas - patinka. Aš esu už, kadangi dažnai per jo radiją keliami ,,floodai“, per kuriuos pamatyti kažko svarbaus praktiškai neįmanoma. Taip pat vartojama necenzūrinė leksika.
 2. Esu šioje vietoje buvęs, kur tu nusifotografavai :D, be to - sveikas, malonu susipažinti. :)
 3. Nenaudosiu čia necenzūrinės leksikos, nes ne tavo mados. Dėl visko galiu paaiškinti asmenine žinute, kas čia toks žaidžia ir pan. Mano vardas nėra Simas, aš esu Tadas, todėl geros dienos žmogau. Kaip ir minėjau - kieno forumas, parašyk asmeninę žinutę.
 4. Nežinau apie kokį tu ,,shady“ kalbi, bet susimąstyk ir keisk savo žodynėlį, nes realybėje jaučiu esi gerutis, mažutis žmogutis, o šiame projekte esi ,,išdidusis Costa“ :D
 5. Deja, ne visi turi abi laisvas vietas, ne visi pasilieka tuščias vietas dėl tarpininkavimų, mąstyti reikia, mąstyti. Na manai, parduoti reikia brangiau tik kvailesniems..
 6. Atsiprašau, kad bereikšme nauda jus cituoju, bet. Žmogus lempos nesugalvojo, jis sugalvojo naudingą idėją, kuri praverstų kitiems žaidėjams. Lempą sugalvojai tu - su savo ,,lempiškais“ komentarais, kurie yra visiškai be reikšmės, nenaudingi. Geros dienos.
 7. Naudinga bei reikalinga idėja. Esu pritariantis.
 8. Malonu matyti naujus veidus projekte.
 9. Malonu matyti naujus veidus projekte.
×
×
 • Sukurti naują...