Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

Žaidžiu šitą game, bet kadangi PC ožiojasi tai nieko nežaidžiu. Kimarinu internete.

Level - 10, nuosava fūra, pravažiuota daugiau nei 10000km, klaviatūra. 10000km yra labai mažai, Gražvis_Volk daxuja pravažiavęs. Su vairu labai įdomu.

P.S swx http://www.forumas.sarg.lt/index.php?/topic/64094-euro-truck-simulator-2/

P.S.S Pasidaryk lietuvių kalba... -_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mane šis Lietuvių kalba visas, esu 16 levelio, įmonės labai nesu išplėtęs viską kišu į savo fūriukę, turiu MAN ir Iveco, 1 darbuotojas pasamdytas (be manęs), dažniausia tempiu naftą, tad litų greit pasikeliu, labai nervuoja kaip imi staigų posukį ir fūra amžinai apvirsta, taisymas labai brangus. Man visai jis įdomus, dar retkarčiais pažaidžiu :)

p.s Pravažiavęs 24000km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mane šis Lietuvių kalba visas, esu 16 levelio, įmonės labai nesu išplėtęs viską kišu į savo fūriukę, turiu MAN ir Iveco, 1 darbuotojas pasamdytas (be manęs), dažniausia tempiu naftą, tad litų greit pasikeliu, labai nervuoja kaip imi staigų posukį ir fūra amžinai apvirsta, taisymas labai brangus. Man visai jis įdomus, dar retkarčiais pažaidžiu :)

p.s Pravažiavęs 24000km.

Normaliai, aš dar tik 1200KM pravažiavęs, bet ko norėti vakar 20:00h pradėjau žaisti nieko mandro pas mane dar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir aš pasidalinsiu savo ss ir padėsiu Sobieskuj freepostint šitoj temoj :)

Vieną dieną gavau tikrai gerą krovinį jis buvo geras tuom kad atlygis buvo tikrai viliojantis kai jau buvo like, ir žinome tuos ruožus kur riekia mokėti už kelia ten kainos nuo 50 - 100 eurų nu aš maniau spėsiu pralėkti, bet deja posakis "Fuck the system" Nepasitvirtino ir mane prispaudė šlakbaumas suvarė visą krovinį ir pačia fūrą :DDDDD

e415b6b80aa9ae57ad06e72d28413105801.png

5d8cb9766dd2ee971517346a14ad92a5610.png

Tikriausiai labiausiai mėgiamas mano krovinys tai yra mašinų gabenimas :)

a0a1ea2d01c6140b4777999ae82e54c87.png

Ir dar viena nuotrauka. Tai yra nepatogi sutuacija kurioje atsiduria visi fūrų vairuotojai kai padaro klaidingą sprendimą, pvz pralekia posukį ar dar ką nors :)

06a1869d3910f2525459786cdc39eaab240.png

Davai chebra dar postinsiu čia ir panašų šūdą malsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bmw_Fanas 

Aš irgi lošiu ETS2, Ble mldc žaidimas, aš jau esu 16 lvl , bet nebežaidžiu, kai yra laiko kartais užeinu kelis kovinius 1k km kur reikia nuvešt ir einu kitką žaist :) O šeip tai įdomus žaidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar jau ipusejau toi 2 geri reisai ir jau paseksiu 30lvl elitas kisenėje 900k firmoi 2 vilkikai +maniski Valiant fh16 710h 630kw

Seip tai geras kompas bet kaip usikeli viska ant max mano net Pc nepaveza nes iskart isijungia nes yra daviklis ant ikaitumo kaip PC pradeda kaisti jis automatiskai atsijungia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...