Eiti į turinį
Mercurio_AIamiIIa

Virtuali meilė: už ar prieš?

Rekomenduoti pranešimai

Meiles virtualios negali buti, nes internete toks žmogus gali apsimesti bet kuo. Yra atvėju, kai vyrai ''pudrina''smegenis moterims, prašo pinigų ar tai bilietui pas ją atvažiuoti ar dar kažkam ir tos moterys tiki ir siunčia. Taigi kategoriškai sakau prieš virtualiai meilei, bet virtualus bendravimas turi daug pranašumų. Jei tikrame gyvenime žmogus yra užsidaręs, nedrąsus, gal kiek kritiškai vertina savo išvaizdą, galimybes, gal nepasisekė su darbu, gal depresuoja, tai virtualiame pasaulyje jis gali atskleisti savo vidinį grožį, slaptus savo sugebėjimus, apie kuriuos net neįtaria in real. Kartais virtualūs pojūčiai yra daug realesni ir malonesni, nes tarp jų viduje vystosi stiprus asmenybių kontaktas, vienas kito supratimas, kurio taip trūksta bendraujant realiai.

Pritariu tau,žmogus tampa drąsesnis negu su realiai sutiktu žmogumi.Daug temų yra kad Virtuali meilė yra įmanoma,tik reikia pasidomėti.+R3p tau žmogau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Paulius_Redniss

Prieš, nes tai yra "laidinė meilė" Čia tas pats kaip kartą samp manęs viena merga klausė ar galėtų man pačiulpt ir kad jei sumokėčiau. Tokiom noriu pasakyti: GET A Life.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tariu didelį prieš virtualią meilę. Man net baisu darosi, pažvelgus kaip ne aišku ar merginos ar vaikinai, siūlosi intymias paslaugas už tam tikrą skaičiuką (/pinigai) lentelėje. Visokios „ONE“ ir kiti projektai manau tai propaguoja. Tai reikia iškarto uždrausti, kadangi meilė turi būti realiame pasaulyje ir su tuo jausmu, jog kažką tai myli. Virtualia meile užsiiminėja tik tie asmenys, kurie senai praradę viltį, susirasti sielos draugą, žmonės nusivylę pasauliu. Na jų neteisiu, gal jiems malonu pasišnekėti su mergina virtualiai, o kam gi neįdomu? Bet jau užsiiminėti meile bei rodyti ją, tai visiškai nesveika. Tad manau supratote mano nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tariu didelį prieš virtualią meilę. Man net baisu darosi, pažvelgus kaip ne aišku ar merginos ar vaikinai, siūlosi intymias paslaugas už tam tikrą skaičiuką (/pinigai) lentelėje. Visokios „ONE“ ir kiti projektai manau tai propaguoja. Tai reikia iškarto uždrausti, kadangi meilė turi būti realiame pasaulyje ir su tuo jausmu, jog kažką tai myli. Virtualia meile užsiiminėja tik tie asmenys, kurie senai praradę viltį, susirasti sielos draugą, žmonės nusivylę pasauliu. Na jų neteisiu, gal jiems malonu pasišnekėti su mergina virtualiai, o kam gi neįdomu? Bet jau užsiiminėti meile bei rodyti ją, tai visiškai nesveika. Tad manau supratote mano nuomonę.

Ačiū už atsakymą,bet paskaityk viršuje Chuck'Noris postą,manau suprasi kad yra ir tiesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

paskaityk čako postą ir suprasi kodėl už.jei tau ši tema buka,tai pyzdink,niekas nelaiko.

Avine tu avine... Jis kaip tik ir kalba, kad prieš, o ne už... Dar vienas klounas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...