Eiti į turinį
Nike_Dove

Katastrofos zona. Černobylis po 24 metų

Rekomenduoti pranešimai

Taigi jau buvo tokia pat tema..

Ir kas nezinot jau žmones po truputi arteja prie tos zonos nuo 2020 metu pradės ten leisti zmonem kurtis nuo pripetes atrodo 3km. Nes pagal viska turejo pradeti naujo sarkofago statybas nes šitas kuris padarytas dabar yra kritines bukles ir jai jis neduok dieve sugriutu...

Sveikas Misteriux nemačiau tokios temos forume bet jei buvo tai buvo kam idomu tas pasiskaitynes ir pažiurės.

Aplinkui ten 5-6km gyvena keleta senu žmoniu vienkemiuose kurie sugryžo ten ir gyvena iki šiol žiurejau vokiečiu kurta dokumentini filma labai geras. Mieste praktiškai niekas negyvena nes elektros, vandens nieko nėra. Imanoma rasti dar daugebučiu nepaliestu bet ant dauguma jau langai skile ir pnš. Na nemanau kad greitu metu ten kas gyvenima iš naujo pradės.

O tie visi černobylio dienoraščiai tik skaudina tuos žmones kurie išgyveno tikra pragara ir paliko savo namus ir išvažiavo beveik be nieko. Norint normaliai gyventi reikėtu iškasti gera 50cm-1m. žemės paviršiaus ir tiesiog viska šalinti nes į visur yra susigerusi radijacija. Na ta sarkofaga jei perdengtu galbūt ir mažiau visko būtu. Ten mano manymu daugiau bus kaip miestas muziejus. Visgi viskas atrodo kaip rusu laikais. Miškuose dedasi nesamoningi dalykai, žverys netokie kaip reikia. Yra ir daugiau filmu ir straipsniu apie šita katastrofa kam idomu :)

Štai idomus filmas matysite gamta, miestus, namus/daugebučius, keleta žmoniu kurie gyvena už Pripetes.

http://www.youtube.com/watch?v=t7Jfx2kEi_k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai domiuosi šia kastastrofa, gaila man tų žmonių kurie žuvo, šioje situacijoje kaltų ieškoti nereikia.

.............

Tai jo jo, tikrai nereik, paėmė ir pats sprogimas atsitiko...jei pasidomėtum tai pati Maskva(tiksliau jau aukščiausi valstybės žmonės) liepė daryt bandymą su reaktorium, ir jo jo nekalti :D

O kas susiję daugiau tai Skandinavijoj, jeigu konkrečiau Švedijoj nebegrybauja žmonės, nes kai atėjo radioaktyvus debesis jiems palijo kaip tik ten, todėl visi švedų, norvegų turistai naudojas Lietuvoj proga pagrybaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai jo jo, tikrai nereik, paėmė ir pats sprogimas atsitiko...jei pasidomėtum tai pati Maskva(tiksliau jau aukščiausi valstybės žmonės) liepė daryt bandymą su reaktorium, ir jo jo nekalti :D

O kas susiję daugiau tai Skandinavijoj, jeigu konkrečiau Švedijoj nebegrybauja žmonės, nes kai atėjo radioaktyvus debesis jiems palijo kaip tik ten, todėl visi švedų, norvegų turistai naudojas Lietuvoj proga pagrybaut

Jeigu ir kaltinsi ar vieną ar kitą žmogų nieko nepakeisi. Todėl ir sakau, kad nieko čia kaltint nereikia Kastecki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nike dove matau tu čia mokslininkas esi, kad žinai kiek čia kasti reikia ir t.t Pirma baik mokykla ir tam atitinkamus mokslus ir kalbėk apie tai. O ką paskaitai internete gali būti kartais ir sapalionės.

Šneku ka esu pats girdėjas ir mates dokumentiniuose filmuose ir ivairiuose staipsniuose. Dekui kad pavadinai mane moksliniku labai malonu iš tavo pusės bet tokiu nelabai kada ir būsiu nebent kas smegenis gerai sutrenktu ir tapčiau super protingu žmogumi ;DDDDD

Mokykla esu užbaiges jau dabar mokausi kolegijoje UK.

Labai malonus komentaras Sargieti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ten daug zmoniu gyveno o dabar nei 1 zmogaus.. Dar maciau filma cernobilio dienorasciai 2012 siulau paziuret

Čiuvas nebesvaik ..Ten ligi dabar gyvena nemažai žmonių bei nuolatos dirba prie pačio rektoriaus Prancūzų ir Britų mokslininkai..Aplinkui pilną gyvenviečiu ,tik pati Pripete apleista

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...