Eiti į turinį
Nike_Dove

Katastrofos zona. Černobylis po 24 metų

Rekomenduoti pranešimai

Žiauriai įdomu ;)

Mano svajonė kažkada ten apsilanyt su tėte :)

Sveikas Ignai. Ir aš norečiau patekti į tokai vieta. Žiauriai idomu.. kad žinočiau daugiau apie radijacija pats ilyščiau ten į zona. Bet kad miškuose x5 kartus daugiau radijacijos kaip ir ant žolės t.t nors iš tolo noretusi viska apžiurėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Ignai. Ir aš norečiau patekti į tokai vieta. Žiauriai idomu.. kad žinočiau daugiau apie radijacija pats ilyščiau ten į zona. Bet kad miškuose x5 kartus daugiau radijacijos kaip ir ant žolės t.t nors iš tolo noretusi viska apžiurėti.

Sveikas Dove. :D

Šiaip ankščiau radęs buvau, kad ir ekskursijos ir panašiai, šiaip tėtis tai manau ir su tais apsauginiais kurie saugo zoną (prie pripetės) susitartų, nes buvo kažkada mintis jau važiuot, bet problemų atsirado..

O šiaip, ten pabuvęs, tikrai turėčiau įspūdžių visam gyvenimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neseniai žiurėjau Černobylio Mūši kurį jie vidėlto laimėjo bet tas miestas Pripete iki dabar vadinamas Vaiduoklių Miestu...Žiauru ištikruju sakė visi gryšit po 3dienu ir jau 24metai kaip niekas negryžo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesinorėtų apsilankyt po visų pasakojimų, filmų ir ypač "Černobilio dienoraščių"

Jooo... Tas filmas "labai baisus siaubiakas" yra ane? Isvis paskutinis shh, o ne filmas ypac pabaiga jo. Jau geriau stalkeri pazaist nei ta dienorasti ziuret. O kalbant apie pacia zona, tai ten ne toks jau ir didelis radiacijos kiekis, bet vistiek ten uzsibuvus tampa pavojingas givybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...