Eiti į turinį
Nike_Dove

Katastrofos zona. Černobylis po 24 metų

Rekomenduoti pranešimai

Nu aš galvojau pažiurėsiu filmo pradžia bet visa užsižiurėjau ir lb idomu pasidare ir tie žmonės gaisrininkai kurie patys pirmieji ten nuvažiavo jie nieko nesuprato, jie veltui išleido litrus vandens ir jiems poto nuo kaulu pradėjo atsilupinėti oda ir jie nieko nesuprato kas jiems daros ir numirė...Žiauru ištikrųju....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisimenu Cod4 misijas tam černobilyje įdomiai yra,o veliau žiurėjau kažkokį siaubiaką kur į černobilį nuvežė parodyt žmonėm visas vietas ir jau diena jie pamatė žmogu balkone ten garsus kažkokius bet galvojo kad pasigirdo pasivaideno ir pnš.,o veliau kažkas mašinoj nuemė akumą ir jie negalejo išvažiuot ir juos pradėjo kažkas pulti,neprisimenu jau kas seniai žiurėjau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisimenu Cod4 misijas tam černobilyje įdomiai yra,o veliau žiurėjau kažkokį siaubiaką kur į černobilį nuvežė parodyt žmonėm visas vietas ir jau diena jie pamatė žmogu balkone ten garsus kažkokius bet galvojo kad pasigirdo pasivaideno ir pnš.,o veliau kažkas mašinoj nuemė akumą ir jie negalejo išvažiuot ir juos pradėjo kažkas pulti,neprisimenu jau kas seniai žiurėjau :D

Černobylio dienoraščiai ten...

Ir beto ne akumą, o žvaklaidžius, nu bet neesmė. :D

Reikės vėl S.T.A.L.K.E.R Palošt, nes irgi po chernobyli pasivaikščiot galima.. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisimenu Cod4 misijas tam černobilyje įdomiai yra,o veliau žiurėjau kažkokį siaubiaką kur į černobilį nuvežė parodyt žmonėm visas vietas ir jau diena jie pamatė žmogu balkone ten garsus kažkokius bet galvojo kad pasigirdo pasivaideno ir pnš.,o veliau kažkas mašinoj nuemė akumą ir jie negalejo išvažiuot ir juos pradėjo kažkas pulti,neprisimenu jau kas seniai žiurėjau :D

Nu filmas Černobylio dienoraščiai ir žaidimas S.T.A.L.K.E.R daugiau kaip išsityčiojimas.. Primeskit kaip jaustis tiems kuriem gimė vaikai invalidai.. Ir kaip išvažiavo visi ir atgal nebebuvo kelio gryšti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Lukas_Musical

Mačiau daug, daug skaičiau apie šitą katastrofą, mačiau filmų, labai duomuos nežinau kažkuomtai mane patraukę šita katastrofą, labai dažnai užeinu į youtubę, duomiuos, ir nelabai senai buvo per įstorijos pamoką tema dvi dienas apie černobyl katastrofą, aš mokinuos airijoja, ir matos, kad ir airijos žmonės domisi ta katastrofa. Ir pats labai norėčiau ten nukeliauti. ;))

Pridedu.

Esu matęs youtubeja, atkurtą video trunka virš dviejų valandų, viskas viskas buvo atkurta nuo a iki z rusų kalba, ir kaip ten dienos ėjo, ir kaip komentavo viską du išlikę vyra gyvi, viską nupasokojo, visas vaizdas atkurtas, prieš sprogimą kas darėsi pačioja elektrinėja, ir kai nugriaudėjo sprogimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Černobylio dienoraščiai ten...

Ir beto ne akumą, o žvaklaidžius, nu bet neesmė. :D

Reikės vėl S.T.A.L.K.E.R Palošt, nes irgi po chernobyli pasivaikščiot galima.. :/

Jo aš irgi S.T.A.L.K.E.R lošiau prieš kokius 2 metus. Idomu pasivaikščioti ten pasišaudyti su tais banditais visokiais :D

Renki daiktus, pardavineji, valgai, bendrauji idomu bet tie visi zombiai jau perdaug biški.. ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Lukas_Musical

Aš žaidžiau tą žaidimą STALKER, bet ten vaikščiojai naktį ir reikėjo rinkti lapukus, nuo visokių bauginančių objiektų ir prigriuvusių bauginančių pastatų, ir po tą mišką nežinau kaip ten vaikščiojo toks kaip žudikas, ir jeigu jis prieidavo naktį prie tavęs mirksėti ekranas pradeda, ir jeigu nespeji nuo jo pabėgti jis tave pasigauna ir kaip sakant nužudo, ir turi vėl vaikščioti ir rinti lapelius su mažu žibintuvėliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ekskursijos kaina svyruoja nuo 500-800lt be vizos be nakvynės į kaina įeina, kelionė, maistas autobuse ir diena pasivaikščiojimo po pripete. Apie 1500-2000lt tektų palikti. Pats planuoju ten vykti su bendradarbiais kūrie yra megėjai fotografai ir pasiūlė dalyvauti kartu.

Pati Černobylio istorija yra tiek puiki tiek baisi todėl, kad tam dalykui pasiaukojo daug žmonių kasdami tunelį kuris yra po pačiu Černobyliu anglių kasikai privalėdavo myšti vietoje, nes nebuvo kada lysti laukan ir nusičiurkšt. Tikrai žmonės pasiaukojo dėl mūsų visų gerovės...

Labiausiai įstrigo tas pasakymas, kad žmonės lipo ant stogų valyti radiacijos ir galėdavo ten būti vos 60sec. Įsivaizduokite jei jums reikėtų 60sec. pravalyti stogą ir keisti kitam žmogui baisu, net keikuriems duodavo po kasinėjimo po 50g vodkės sakoma, kad tai mažina radiacijos kiekį kūne.

O jei kas esat baisiai susidomėja tuo tai yra senas geras žaidimas S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš žaidžiau tą žaidimą STALKER, bet ten vaikščiojai naktį ir reikėjo rinkti lapukus, nuo visokių bauginančių objiektų ir prigriuvusių bauginančių pastatų, ir po tą mišką nežinau kaip ten vaikščiojo toks kaip žudikas, ir jeigu jis prieidavo naktį prie tavęs mirksėti ekranas pradeda, ir jeigu nespeji nuo jo pabėgti jis tave pasigauna ir kaip sakant nužudo, ir turi vėl vaikščioti ir rinti lapelius su mažu žibintuvėliu.

Čia ne stalker žaidimas, o SLENDER... :D

you speak about this:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...