Eiti į turinį
Nike_Dove

Per kiek laiko užmiegate ? Ir ar sunkiai ? :]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Robertas_Gasec

Nueinu pašiku ir einu miegot ir užmiegu iškart ;D O dar vienas būdas mano išgalvotas tai aš isivaizduoju lyg kokioj nesamoningoj erdvėj sukuosi išvien ir užmiegu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lygiai ta pati problema... Niekaip negaliu greitai užmigti, o rytais jaučiuosi kaip senas alkoholikas. Kas durniausia, tai dieną miegas dažnai ima, net ir vakare, apie 7 valandą, kai miegot eiti nesiruošiu, bet kai rimtai einu miegot, visiškai nesimiega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ginаs_Sprite

Na jai po tūsofkęs , tai greitai lūžtu , nes būnu pavargęs ir aišku išgėręs , o šeip tai žiūri teliką ilgai , ir baigęs žiūrėti užmiegu greitai , nes labai norisi , miego kaip žiūri televizorių iki 03:00 h .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Robas_Bogerov

Kartais būna sunku užmigti, o kartais tiesio atsiguli į lovą ir užlūžti. Per kiek laiko užmigsi, priklauso nuo dienos užimtumo, bei ką veikei prieš einant miegoti, na pvz.: filmą - po jo tikrai bent man lengva užmigti, kadangi paskutines filmo minutes pražiūri per prievartą, iš įdomumo. Na, aišku galėčiau filosofijų pripasakoti, bet viskas būtų tik šuniui ant uodegos. Geriau paieškokit Google tinklapyje informacijos, patarimų dėl miego sutrikimų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mаntas_Zalgirietis

Lygiai ta pati problema... Niekaip negaliu greitai užmigti, o rytais jaučiuosi kaip senas alkoholikas. Kas durniausia, tai dieną miegas dažnai ima, net ir vakare, apie 7 valandą, kai miegot eiti nesiruošiu, bet kai rimtai einu miegot, visiškai nesimiega.

Man ir tas pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...