Eiti į turinį
Matas_Misteriux

Lietuvos šaulių sajunga. (LŠS)

Rekomenduoti pranešimai

Galvojat nevyksta joks karas ? galima sakyti vyksta tas karas, bet ne neužkariavimo, o informacijos vagimo. Daug ką gali sužinoti pakalbėjas su protingais žmonėm, kurie yra politikai ar policinikai.

Karas vyksta, bet kolkas jis nedaro taip, kad kiltu gresmė pasauliniai taikai.. Apie visokius vogimus nereikia kalbėti.. tai ne karas.. Bet kiek skaičiau visi Afrikos sukilimai ir t.t. labai blogai visam pasauliui nes gali persikelti į rytus ir sutrigdyti pasauline taiką.. O tai yra blogai..

gal ir įdomu, kažkada norėjau lankyt, bet nelabai sudomino..

Matai čia nuo kuopos ir vadu priklauso.. Musu kuopa yra labai aktyvi ir draugiška. Visi esam lyg broliai. Ir musu vadai abu karininkai tai vistiek labiau supranta ir užsijema kažką daryti.

Gera informacija pirma syk girdžiu :0

Va kur bėda, žmonės apie LŠS nieko nežino.. Nesidomi tiesiog.. Pas mus mieste manau jau kiekvienas žmogus žino kuris skaito miesto laikrašti nes apie mus rašo labai dažnai.. Bet va nežino eini su uniforma pro miestą ir girdim komentarai "Žiurėk kariaiviai eina" arba būna užkalbina, žinoma įdomu kaip užkalbina, bet tai tik parodo, kad apie mus nieko nežino.. nors sąjunga įkurta prieš daugiau nei 90mętų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Saulius_Weed

Šitas dalykas yra gan gerai jei galvoji sieti ateity su karyba, nes tarkim stojant i karo akademija tau pridedi kazkiek balo jei esi tai pabaiges :) Pats esu šaulys, esu iš marijampolės ir priklausau Marijampolės Lietuvos šaulių sąjungai, apskrities šaulių 4-ajai rinktinei. Žodžiu tikrai gan įdomu yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šitas dalykas yra gan gerai jei galvoji sieti ateity su karyba, nes tarkim stojant i karo akademija tau pridedi kazkiek balo jei esi tai pabaiges :) Pats esu šaulys, esu iš marijampolės ir priklausau Marijampolės Lietuvos šaulių sąjungai, apskrities šaulių 4-ajai rinktinei. Žodžiu tikrai gan įdomu yra :)

Papasakok daugiau tikrai įdomu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Saulius_Weed

Na ką galiu papasakoti, štai vyksta vis pas mus pakopų apmokymai, po naujųjų naujai atėję šauliukai išsilaikėme pirmą pakopą, po keliu sav. vyksime į antros pakopos apmokymus, po to ir laikysime antrą pakopą, kaip žinau jų yra keturios, Pats šauliams priklausau tik apie pusmety, bet jau gan nemažai prasimušiau, aktyviais stengiuosi dalyvauti visur... Vasarą tikrai kiek girdėjau neblogai stovyklose, aišku pačioi rūkloi ten sunku bet smagu.. Kažkaip nieko perdauk negaliu sakyti nes nieko ten perdauk ir nėra :) labai patinka kompanija, patys karininkai labai malonūs, savi toki visi :0 nu nežinau man tai ten patinka labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ką galiu papasakoti, štai vyksta vis pas mus pakopų apmokymai, po naujųjų naujai atėję šauliukai išsilaikėme pirmą pakopą, po keliu sav. vyksime į antros pakopos apmokymus, po to ir laikysime antrą pakopą, kaip žinau jų yra keturios, Pats šauliams priklausau tik apie pusmety, bet jau gan nemažai prasimušiau, aktyviais stengiuosi dalyvauti visur... Vasarą tikrai kiek girdėjau neblogai stovyklose, aišku pačioi rūkloi ten sunku bet smagu.. Kažkaip nieko perdauk negaliu sakyti nes nieko ten perdauk ir nėra :) labai patinka kompanija, patys karininkai labai malonūs, savi toki visi :0 nu nežinau man tai ten patinka labai.

Na taip rukloi sunku, bet įdomu.

Gera informacija , pas mus net mokykloje siūlė.

Mes ir ėjto/dirzas

m spalio mėn į mokyklas pristatinėjom šaulius:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...