Eiti į turinį
Armandas_Coolx

Nolifinimas [TEMA]

Rekomenduoti pranešimai

ac32cc175c0d1f4e8ca49ba652252b08815.jpg

Nolifinimas - Šis žodis SARG.LT serveryje ne naujiena.Pastebiu jog žmonės kelia foto ,giriasi jog jie žaidžia visą naktį.Na mano nuomone geriau jau pasigirti jog gerai išsimiegojai,negu pasigirti tuo jog žaidei visą naktį.Kitas dalykas yra mokslai daug kam jie nepatinka tačiau žmonės mokosi,o tie patys naktisėdos garantas susipykę su mokslais ,o paplanavus jiems tolimesnį gyvenimą išeina iš to žmogaus grynas ubagas kuris neturės išsilavinimo ir galės pasigirti jog sėdėdavo naktimis.Dabar žmonės lanko sportus,sportuoja ir siekia savo sporte daug ko ,o noliferiai vėl gi gali darytis tarpusavyje pirštų greičio varžybas kurios jokios naudos jiems neduos.Nolaifinimo pasėkmės -

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdomi tema padiskutuoti. Abu video mačiau porą kartų ir įstrigo galvoje.Daugelis žmonių jau taip susigadino gyvenimus, tiksliai nesuprantu tų žmonių kurie turi 30 metų ir žaidžia internetinius žaidimus, jiem jau turėtų rūpėti gyvenimas, iš kur gauti pinigų, reikėtų galvoti apie darbą, iš kurio užsidirbs, visigi ir tas pats internetas - ir už jį reikia mokėti pinigus, visgi žaisdamas tokius žaidimus iš jų daug neužsidirbsi, nekalbu apie projektus, kurie skaitosi kaip mini verslas, juos užskaitau, nes projekto dėka būna galima gerokai daugiau užsidirbti pinigų. Dabar apie vaikus, nesuprantu aš tokių vaikų kurie darosi „pasiutę“ dėl kompiuterio, pasitaiko tokių atvėjų kad dėl kompiuterio net neina į mokyklą, išvis nebeklauso tėvų, gaila man tokių pasidaro, gyvenimas galima paskyti jau sugadingas, žaisti prie kompiuterio reikia būti su saiku, na tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdomi tema padiskutuoti. Daugelis žmonių jau taip susigadino gyvenimus, tiksliai nesuprantu tų žmonių kurie turi 30 metų ir žaidžia internetinius žaidimus, jiem jau turėtų rūpėti gyvenimas, iš kur gauti pinigų, reikėtų galvoti apie darbą, iš kurio užsidirbs, visigi ir tas pats internetas - ir už jį reikia mokėti pinigus, visgi žaisdamas tokius žaidimus iš jų daug neužsidirbsi, nekalbu apie projektus, kurie skaitosi kaip mini verslas, juos užskaitau, nes projekto dėka būna galima gerokai daugiau užsidirbti pinigų. Dabar apie vaikus, nesuprantu aš tokių vaikų kurie darosi „pasiutę“ dėl kompiuterio, pasitaiko tokių atvėjų kad dėl kompiuterio net neina į mokyklą, išvis nebeklauso tėvų, gaila man tokių pasidaro, gyvenimas galima paskyti jau sugadingas, žaisti prie kompiuterio reikia būti su saiku, na tai tiek.

Apie tai kalbu reflex r3p+ ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Antram video, gal atsirado koks naujas serveris, ar koks pinigų bonusas, pranolaifina naktį ir paskui pardavinėja milijonus l2 ar kažko kito.

Pažįstu vieną kuris labai ilgai sėdi prie kompiuterio, ir uždirba iš jo, prasisukęs jis ten, į dieną daug pinigėlių gauna, tad čia toks gyvenimo būdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Deividas Kanape

ac32cc175c0d1f4e8ca49ba652252b08815.jpg

Nolifinimas - Šis žodis SARG.LT serveryje ne naujiena.Pastebiu jog žmonės kelia foto ,giriasi jog jie žaidžia visą naktį.Na mano nuomone geriau jau pasigirti jog gerai išsimiegojai,negu pasigirti tuo jog žaidei visą naktį.Kitas dalykas yra mokslai daug kam jie nepatinka tačiau žmonės mokosi,o tie patys naktisėdos garantas susipykę su mokslais ,o paplanavus jiems tolimesnį gyvenimą išeina iš to žmogaus grynas ubagas kuris neturės išsilavinimo ir galės pasigirti jog sėdėdavo naktimis.Dabar žmonės lanko sportus,sportuoja ir siekia savo sporte daug ko ,o noliferiai vėl gi gali darytis tarpusavyje pirštų greičio varžybas kurios jokios naudos jiems neduos.Nolaifinimo pasėkmės -

Tiesiog aš viso to nelabai suprantu kaip įmanoma būti priklausomas prie kompiuterio. Čia pats žmogus nusprendžia ar nori žaisti, ar ne. Jai nori žaisti, tai nereiškia, kad yra priklausomas. Man buvo tokių situacijų, kad mama sakydavo, kad esu priklausomas ar panašiai. Bet ką daryti tokiom akimirkom namie, kai lauke virš 20 šalčio, išėjes į lauka tik šali ir po to sergi. Tai gal geriau tiesa sakant "panolifinsiu" nei po to sirgsiu. Čia tiesiog yra laiko praleidimas, ir žmogus žaidžia su kompiuteriu tada, kai už jį nėra tuo metu kažkas įdomiau. O kam daryti, kažką neįdomaus, jai gali padaryti įdomaus? Na taip gal nuo ryto iki vakaro blogai žaisti, bet tuom turi rūpintis tėvai, o ne jūs, ar kažkas kitas. Jai tėvai nedraužia, pats turi susimastyti, ar tikrai gerai darai. Kai tuos dokumentius filmukus deda, kai vaikas žaidžia pastoviai kompiuteriu, ir kai mama atema, psychuoja. Taip čia tiesa, bet jūs pažiūrėkit, į jų charakterį, kaip jie atrodo. Jie draugų neturi, tai ką jiem kita daryti? Jie nors gali pasireikšti virtualeme pasaulyje, jei to nemoka padaryti realybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Deividas Kanape

Kanape ,bet tu supranti aš nesakau ,kad nolaifinimas kaip pažaidi,kad negali su draugais praleisti laiko ar tai šaltis aš kalbu apie tuos kurie sėdi ir jie nebeturi nieko kito tik tą kompą...

Nu tada tavo tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...