Eiti į turinį
Nike_Dove

Kaip užsidirbate pinigus ? Ar sukate 'varkes' ?

Rekomenduoti pranešimai

314129025238f41052473b1de3471e4a27.jpg

Sveiki visi taigi norečiau paklausti kaip jūs užsidirbate patys savus 'pinigus'. Ar iš viso apie toki dalyka galvojote? Nešneku apie tai kad padarai kažkoki darba ir 'mamukas' duoda pinigus ;D

Aš asmeniškai dabar pradėsiu bizniuka su prekiu pardavinėjimu internete ten avalinė, rūbai ir kitos prekės jei viskas gausis normaliai kol užbaiksiu mokslus bus nors koks šaltinis. Prekias pirksiu 'papigei' UK ir pardavinėsiu lietuvaičiams ir darysiu sau 'pliusa' ;D Na kolkas viska aiškiai apskaičiuosiu ir susižinosiu.

Tai ka jus turite gero pasidalinti ? :)

Komentuojame - Vertiname

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sukuri svetaine sumoką 5~10 litų ir viskas rami galva :D tik tokias per neta varkes suku

Sveikas kaip čia su tom svetainėm pats galvojau sukurti. Bet girdejau su gera 'grafika' ir bent 5-20psl. legalios kainuoja apie 600-2000lt. su prižiurėjimu (Studentai viska daro dažniausiai).

Jei ka daugiau žinai man į AŽ numesk informacija, (kiek laiko galioja kokios privilegijos t.t), menesinis mokėjimas ar kaip ?, kaip atrodo svetainė ir pnš. Dekui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas kaip čia su tom svetainėm pats galvojau sukurti. Bet girdejau su gera 'grafika' ir bent 5-20psl. legalios kainuoja apie 600-2000lt. su prižiurėjimu (Studentai viska daro dažniausiai).

Jei ka daugiau žinai man į AŽ numesk informacija, (kiek laiko galioja kokios privilegijos t.t), menesinis mokėjimas ar kaip ?, kaip atrodo svetainė ir pnš. Dekui :)

Nemečiau į až ir šeip ten ta grafika turi galva su ps dirbt nusipieši kokį nori dizaina ir laimingas busi

Pasitikrink až

Ir manau norėjai parašyti ne "Svarkes" O "Varkes" ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Garaže mechanikui padedu, ne kiekviena diena, bet darbo buna.

P.S. Gal koki yamaha aerox iš UK man surastum?

Sveikas kiek pats žiurėjau čia mocai kaina savo laiko nelabai ir iseitu žinok nu reikia žiurėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...