Eiti į turinį
Nike_Dove

Kaip užsidirbate pinigus ? Ar sukate 'varkes' ?

Rekomenduoti pranešimai

Geriausia legalūs darbai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias Daily_Weed

Stengiuosi pats kaip nors per vasara užsidirbti , bet ir per mokso metus nesėdžiu rankų sudėjas , nes iš tėvų kažkaip nesinori prašyti geriau pačiam užsidirbti , kad ateityje nebūčiau tinginys ir mokėčiau užsidirbti . Kaip puse mano bendra amžių iš tėvų gauna , o aš iš svėtainių kūrimo , paprasta , bet ir būna tų po truputi pinigų . Po kol kas viskam užtenka :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuo mažens duomuosiu mechanika, nuo 10 metų pats tvarkau dviračius, sau draugams, 13 metų su draugu sutvėriau dviratį iš dalių, kurios buvo nereikalingos, taip uždirbau virš 100 litų. Retkarčiais nuperku sugadintą dviratį, sutvarkau ir parduodu už dvigubą kainą, na bet pereisiu prie mopedų mechanikos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Laris_Latrinskas.

KAi einu į mokyklą tai iš tėvų gaunu mokyklai aš į taupyklę dedu o vasara tai pas kaimynus padirbu ir užzsidirbu normaliai kaip man.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

koksą stumdau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Turiu senu savo sviraciu remu , parenku daliu senesniu, nusveiciu, perdazau , sutveriu kaip nauja ir parduodu. Darau tai ne del pinigu, is pat pradziu tai buvo tik hobis, dabar verslo saltiukas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Cigariukus minsko vezioju per pasieni, prasimuses belekaip kam reik pigiai po 4lt slim arba 2sarg milai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Cigariukus minsko vezioju per pasieni, prasimuses belekaip kam reik pigiai po 4lt slim arba 2sarg milai.

Blogai pardavineji?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Blogai pardavineji?

Eina zjbs , po pora furu zinai i diena tai sedziu kai inkstas taukose...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ai vat PC remonte maždaug, kam kur žaliem windowsus perrašau senesnio amžiaus žmonėms, kam vat nuperku dalių, ten pvz RAM, įdedu paskaičiuoju, ant saves koki 20LT užsimetu nu vat ir taip stumdaus, kartais dar iš vokiečių ar olandų tėvas dviračių parveža tai tuos prakalyminu nu ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pardduodu tam tikrus dalykus, internetu, būdas ne visiškai legalus bet uždirbu daugiau nei kai kurios mokytojos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Eina zjbs , po pora furu zinai i diena tai sedziu kai inkstas taukose...

O blokais pardavineji ar tik po pakeli?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...