Eiti į turinį
Nike_Dove

Bręsta naujas Korėjos karas galbūt ir su JAV

Rekomenduoti pranešimai

Daugelis net neįsivaizduoja kokia galinga yra Šiaurės Korėja.

Uztat daugelis isivaizduoja, kad nusisneki. Komunistines lervos niekada nebuvo galingos, geras pavyzdys ta pati SSRS kuri tik grasino, bet tuo paciu ir zlugo. Visvien jei bus toks karas, west coast yra irengti prietaisai numust raketos, todel, kad zemynine dali pasieks yra labai maza tikimybe, bet jei jau paleis i JAV, as nezinau kaip ten bus pacioj korejoj, bet gali but, kad bus kaip Japonijai, keli miestai sulyginti, nenustebciau jei sujungtu su P.Koreja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Sagesse_Antique

Aš tai manau, kad kažkas tai bus. Ir man labai įdomu ar Rusija padėdu Amerikai, nes per 2pasaulinį karą ai Rusam padėjo Amerika.

Lol, nusišneki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Green_Dеath

Politika palies visas šalis. Ekportas baigs savo darbą iš JAV į Europos šalis. :)

Px palyginus su tuo, kad Vasia rytfanis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Sagesse_Antique

aik nusisneketojau, kiek tau pateikia informacijos delfi ar kiti saltiniai, del tos amunicijos ir kitu dalyku. Bet ka tariasi pats salys tarp saves tai nzn. Tai va.

Tai tu man sakai, kad mastydamas logiskai naudoju delfi? Zmogau, cia viena maza lervute, kuri bando rautis pries 100x galingesne uz ja. As dar pasijuoksiu is tavo nusisnekejimu, kai tas karas pasibaigs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...