Eiti į turinį
Nature_Slash

Jūsų ateitis bei finansinis išsilavinimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Gerbiamieji, taigi norėčiau padiskutuoti apie Jūsų ateitį, ką planuojate, kokius mokslus studijuoti, ar jau kažkuom dabar rūpinates ?

Aš lankau atskirus kursus/paskaitas, pas Prof. Rimvyda Jasinavičių (plačiau http://turtejimoakademija.lt/) kuriuose mokoma apie Finansus, kur investuoti ir kita. (Žodžiu reikia gilintis Jums patiems, jeigu domina).

Beveik visus mokytojus išklausinėjas panašių klausimų kaip ''kas yra infliacija'' bei kas yra ''tikrasis pasaulio pinigas'', TIK DU MOKYTOJAI ATSAKĖ TEISINGAI!

Taigi. kas mokotes įtin blogai, nenukabinkite nosies! Nes mokslai beveik nieko nepasako jūsų tolimesnej ateičiai.

Tik pagalvokite, ką gali mokytojai išmokinti, jeigu jie žino tik kaip UŽDIRBTI/IŠLEISTI pinigus išvis neskirstydami finansinio portfilio, nesidomėdami?!

Mokytojai gali išmokinti tik tiek, kad jūs rytais atsikelsite ir eisite matuoti kampų laipsnį.

Turbūt, kiekvienam klausimas kyla kodėl aš mandagiai bendrauju, nors man tik 14? Paprastas atsakymas - Lankau atskirus kursus susijusius su mano ateitimi, kalbos manieromis ir pan. Ryt įdėsiu nuoruoda, irgi galėsite pasimokinti, jeigu norėsite.smile.gif

bfb7ee6da2c3521f9a68ba12c1b0c6f1850.jpg

Nature

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Davai sakai nieko nemokina :DDDDDDDD. Jei Lietuvių kalbos mokytoja ar mokytojas tavęs nemokina dabar, tai kaip tu moki rašyt Lietuviškai? O apie matematika nėra kalbos, jei skaičiuot nemoki, tai ir pinigų nepažinsi.

Koks skirtumas, pagrindus išmoka mokytojai, kurie patys žiurku rate skęsta... t.y. dirba ir išleidžia, o pajamų dydis nedidėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai tu nori pasakyt kad reikia duona su vandeniu kiekviena diena??

Jeigu tu apie taupyma - ne. Tesiog tokiems žmonėms atidėti po 10proc. nuo savo algos kad ir į taupykle, o juos BENT paskolinti bankui už procentus, kad nenuvertėtu tiek daug (bet kurio atvėju norint be rizikos išlošti, neišloši, pinigai nuvertės, bet mažiau), o tada kažką rimčiau investuoti arba pirkti auksą/sidarbą, kas dabar kyla ir kils į viršų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu tu apie taupyma - ne. Tesiog tokiems žmonėms atidėti po 10proc. nuo savo algos kad ir į taupykle, o juos BENT paskolinti bankui už procentus, kad nenuvertėtu tiek daug (bet kurio atvėju norint be rizikos išlošti, neišloši, pinigai nuvertės, bet mažiau), o tada kažką rimčiau investuoti arba pirkti auksą/sidarbą, kas dabar kyla ir kils į viršų.

Žinai dabar kai tie "bankai" krenta kaip lapai tai jau geriau tie pinigai stovi kojinėse ar stiklainiuose. Dabar Lietuvoje sidabras ir auksas nėra labai jau populiari "prekė"(pinigams investuoti), tačiau gal ir įmanoma į + išeiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinai dabar kai tie "bankai" krenta kaip lapai tai jau geriau tie pinigai stovi kojinėse ar stiklainiuose. Dabar Lietuvoje sidabras ir auksas nėra labai jau populiari "prekė"(pinigams investuoti), tačiau gal ir įmanoma į + išeiti.

Paskutine paskaite mus mokė, jog geriausia išeitis išlaikyti nenuvertėjusius pinigus, bei uždirbti, galima perkant auksą bei sidarbą. Jeigu padedi pinigus į banką (kaip į seifą ir jais nieko nedarai), galima teigti, jog tu juos atiduodi bankui, nes bankas gali laisvai juos pasisavinti. dry.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na aš manau, ateityje nuo algos dirbsiu jai LK kelius procentus dėsiu į atskirą vietą, jai turėsi žmona ir nuo jos algos po kažkiek procentu dėtumėme kaip sako "Juodai dienai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na aš manau, ateityje nuo algos dirbsiu jai LK kelius procentus dėsiu į atskirą vietą, jai turėsi žmona ir nuo jos algos po kažkiek procentu dėtumėme kaip sako "Juodai dienai"

Tuos pinigus kuriuos atidedi - uz juos pirk auksa, ir kaupk namie bet ne banke, kai bus juoda diena pagal tave, parduok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...