Eiti į turinį
Nature_Slash

Bažnyčia bei tikėjimas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Evaldukass_Sarg

I banzycia lankaus kas 1-3 savaites ir dievu tikiu 100 procentu, matau cia puse netiki dievu, pasiulyciau maziau nolifint o eiti i baznycia dazniau nes matau cia .. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

I banzycia lankaus kas 1-3 savaites ir dievu tikiu 100 procentu, matau cia puse netiki dievu, pasiulyciau maziau nolifint o eiti i baznycia dazniau nes matau cia .. :)

Kodėl būtent į bažnyčią? Gi vieni tiki, kiti, ne. Nueis į bažnyčią, dėl to gyvenimas nepasikeis, geriau šiaip į kiemą išeit, su draugais pabūt, negu kunigui klauptis. Mano nuomonė..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dievu netikėjau ir netikiu, o kaip bus toliau nežinau. :D

Bažnyčioje buvau gal prieš 1 mėn. priverstinai su klase, ten kažkoks renginys buvo. Ten tos komunijos, sutvirtinimo ar ko ten dar nėjau ir neisiu. Kai ateis laikas tuoktis susitvarkysiu viską, nematau prasmės dabar čia slankiot į tą bažnyčią 2 metus per visą vasarą dar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pirmos kumunijos ėjau kaip ir priklauso. Sutvirtinimą gavau, pastovėjęs eilėj kol mane pašventino ir davė tą sausainį baltą (Pažįstamas kunigas). Į bažnyčią einu per laidotuves ir per kokias metines, nu kai visa šeima eina, tai labai neatsikalbinėju, ten tas 30min pakimarint. Esu ateistas, tikiu tik į tai kas realu, o ne įsivaizduojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...