Eiti į turinį
Nike_Dove

Čigonai - Vaikystė be pasirinkimo

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Zygis_Okoneriss

Ai, man tai pvz kvaila, kai dūchina kitos rasės žmones... Juk nepasirinksi kuo gimt, tai žinai...

Kuo gimt mes pasirinkt negalim, bet galim pasirinkt kaip gyvent. Čigonai patys renkasi ar vogs ar sąžiningai uždirbs, tik tiek kad jie savo reputacija ant tiek nusmugdę kad jeis niekas nepasitiki. O lietuviai? Lietuviai irgi važiuoja į kitas šalis vokt, kas ten žino ką apie mus galvoja norvegai, anglai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet iškur žmonių tokia agrėsija? Kas jums trugdo žmonės? tegu kaip nori jie ir gyvena.. Jums yra skirtumas tautybe ar dar kažkas? žmogus yra žmogus, nesvarbu kokia jo tautybe ar realigija.. Čia kietais nepabusit jai kažka pastumsit ar dar kažka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet iškur žmonių tokia agrėsija? Kas jums trugdo žmonės? tegu kaip nori jie ir gyvena.. Jums yra skirtumas tautybe ar dar kažkas? žmogus yra žmogus, nesvarbu kokia jo tautybe ar realigija.. Čia kietais nepabusit jai kažka pastumsit ar dar kažka..

Iš kur? Regis tau neteko dar su jais susidurti. Prie ko čia tautybė ar religija, jei tie čigonai patys ramiai gyventi nesugeba? Ne savo šalyje gyvena, tai ir tegu būna ramiai, o kartais net praeiti pro juos ramiai neįmanoma, nes patys šokinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš kur? Regis tau neteko dar su jais susidurti. Prie ko čia tautybė ar religija, jei tie čigonai patys ramiai gyventi nesugeba? Ne savo šalyje gyvena, tai ir tegu būna ramiai, o kartais net praeiti pro juos ramiai neįmanoma, nes patys šokinėja.

O tu man pasakyk kur yra tu "Čigonu" valstybe? jų yra visame pasaulyje. Čigonu yra viskio. Yra kurie gyvena kaip žmonės, o yra kurie narkomanai ir vagys todėl nereikia kalbėti apie visą jų tautą.. Ramus tegu būna ne savo šaly? Tu pažiūrėk ką Lietuviai daro Anglijoje ir tik tada kalbėk apie čigonus.. Pirma pažiūrėk ką tavo tautiečiai daro, o tik veliau sakyk ant kitos tautybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Justas_Evilboy*

O tu man pasakyk kur yra tu "Čigonu" valstybe? jų yra visame pasaulyje. Čigonu yra viskio. Yra kurie gyvena kaip žmonės, o yra kurie narkomanai ir vagys todėl nereikia kalbėti apie visą jų tautą.. Ramus tegu būna ne savo šaly? Tu pažiūrėk ką Lietuviai daro Anglijoje ir tik tada kalbėk apie čigonus.. Pirma pažiūrėk ką tavo tautiečiai daro, o tik veliau sakyk ant kitos tautybes.

Bet tu pažiurėk kiek pinigų parsiunčia į Lietuva emigrantai mano manymu Lietuviu tauta yra darbšti ,o ne banditu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O tu man pasakyk kur yra tu "Čigonu" valstybe? jų yra visame pasaulyje. Čigonu yra viskio. Yra kurie gyvena kaip žmonės, o yra kurie narkomanai ir vagys todėl nereikia kalbėti apie visą jų tautą.. Ramus tegu būna ne savo šaly? Tu pažiūrėk ką Lietuviai daro Anglijoje ir tik tada kalbėk apie čigonus.. Pirma pažiūrėk ką tavo tautiečiai daro, o tik veliau sakyk ant kitos tautybes.

toks jausmas,kad tu pats cigonas,nes labai jau gini tuos lopus :/...

per daug gini juos,atsimink,kad lietuvis esi ir gimei Lietuvoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet tu pažiurėk kiek pinigų parsiunčia į Lietuva emigrantai mano manymu Lietuviu tauta yra darbšti ,o ne banditu.

Parsiunčia.. Mano būrio vadas buvo anglijoj dirbo ten sako jai klausia iš kur esi tai geriau nutylėt.. Pasakysi Lietuvis tai nebendraus eis tolyn nes bijo, kad užpuls apvoks.. Parsiunčia.. Gali Lietuvoi dirbt ir nereikes parsiust.

toks jausmas,kad tu pats cigonas,nes labai jau gini tuos lopus :/...

per daug gini juos,atsimink,kad lietuvis esi ir gimei Lietuvoj...

Tai ką, kad ginu? O jie nežmonės? čia atrodo kad visi butu naciai ir niekintu lyg žydus kurie buvo irgi žmonės. Čigonai irgi žmonės ir jie nekalti kuo gymė. O dėl narkomanijos ar vagysčiu jus patys nezinot ka jus darysit po 10-15mętų tai net nekalbėkit nieku. O ką aš sakau pries Lietuvius ar Lietuva? kad čia ja kisi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...