Eiti į turinį
Nike_Dove

Čigonai - Vaikystė be pasirinkimo

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Donce_Sрlif

Ką aš žinau, tie čigonai...Neesu jau toks visas už jų pusę, bet yra tokių kurie jau daug ko pasiekia. Iš kitos pusės, tai jie žaloja mūsų visuomenę, nes perpardavinėja narkotikus ir taip sužlugdo šimtus tūkstančių jaunuolių, bei suaugusių žmonių gyvybes. Ir patys miršta nuo jų. Taigi mano nuomone jie daro daugiau blogo negu gero ir poto visi turi problemų. Visiems būtų geriau, kad juos deportuotų atgal į "Čigonų ŠIRDĮ" t.y Rumuniją. Iš kur kilę ju protėviai, bei šaknys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Panevezy tai ten ziauru su jais... Draugui bande istraukt pinigine is kisenes,tai kurie salia buvo visus out :D. [i.Malboro]

Pagaučiau vagiant galva nuraučiau.. Dar rusų laikais mano dedė kai jaunas buvo ėjo su stipendija namo ir čigonai 3 užpuolė Panevežyje tai apsigynė suspardė gerai visus bet danti išmušė 'zarazos' bet svarbu stipendijos neatkirto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Jonis_Kentas

Neturiu nieko prieš. Tokiamie miestelyje, Kybartuose, šalia mano giminaitės namų yra taboras. Tie čigonai gan draugiški, o pati sako kad tai geriausias stogas, kuris yra šalia namų.

Kybartuose aš gyvenu gal pasakytum savo giminaitės pavarę ar pnš?:DP.S Čigonų čia tirkai nemažai..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ką, kad ginu? O jie nežmonės? čia atrodo kad visi butu naciai ir niekintu lyg žydus kurie buvo irgi žmonės. Čigonai irgi žmonės ir jie nekalti kuo gymė. O dėl narkomanijos ar vagysčiu jus patys nezinot ka jus darysit po 10-15mętų tai net nekalbėkit nieku. O ką aš sakau pries Lietuvius ar Lietuva? kad čia ja kisi?

[/quote. By Matas misteriux

Tavo rastingumas tai irgi geras :DDD... Tu tiesiog juos gini,pamirsdamas kuo gimei...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ką, kad ginu? O jie nežmonės? čia atrodo kad visi butu naciai ir niekintu lyg žydus kurie buvo irgi žmonės. Čigonai irgi žmonės ir jie nekalti kuo gymė. O dėl narkomanijos ar vagysčiu jus patys nezinot ka jus darysit po 10-15mętų tai net nekalbėkit nieku. O ką aš sakau pries Lietuvius ar Lietuva? kad čia ja kisi?

[/quote. By Matas misteriux

Tavo rastingumas tai irgi geras :DDD... Tu tiesiog juos gini,pamirsdamas kuo gimei...

Mano rastingumas? neturėtu būti raštingumas? Ar Pamiršdamas? O čia dabar reikia juos pulti? Jie yra žmonės ir nereikia ant jų varyti.. Dauguma varo nes nori būti kieti prieš draugus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano rastingumas? neturėtu būti raštingumas? Ar Pamiršdamas? O čia dabar reikia juos pulti? Jie yra žmonės ir nereikia ant jų varyti.. Dauguma varo nes nori būti kieti prieš draugus.

Jeigu ka, ant Lumia nera lietuvisku raidziu,bei pacios kalbos... Tai,kad patys draugai varo ant ju,as ant ju varau,nes jie man nepatinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...