Eiti į turinį
Nike_Dove

Čigonai - Vaikystė be pasirinkimo

Rekomenduoti pranešimai

Šiaip tai man netrugdo , jeigu yra normalus žmogus. Yra ir normalių , ir kaip daugelis sakė , nepasirinksi kuo gimt.

Normalus aisku netrugdo bet jei vagia tai as ...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Pamenu serveryje surinkau 'tabora' 180-200 žmoniu ;DDDD

Nu bl,bl dar buvai Armijos pavaduotojas lygtias:D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jeigu ka, ant Lumia nera lietuvisku raidziu,bei pacios kalbos... Tai,kad patys draugai varo ant ju,as ant ju varau,nes jie man nepatinka.

Va va va draugai varo ant jų ir aš varysiu ant jų.. Čia visur taip yra jai varo ar daro draugai tai ir aš ta patį..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Elgiasi nedorai kiek girdejes vaikus grobia t.t.Bet ka zn.Nelabai patinka man :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Va va va draugai varo ant jų ir aš varysiu ant jų.. Čia visur taip yra jai varo ar daro draugai tai ir aš ta patį..

Nebepisk tu man prota, visada turiu savo nuomone, kas pazista mane jau taip sako...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Laurynas_Simenas

Čigonai vagis ubagai iš mano kaimynės pavogė apie 1400 lt siulė kalinius įėjo į namus ir surado pinigus kurios taupė

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Temos pavadinimas: "Čigonai - Vaikystė be pasirinkimo". Na, juk visų žmonių vaikystė yra be pasirinkimo, renkasi tėvai, o ne vaikai, ir taip turi būti.

O šiaip, faktas tas, kad čigonai yra visiškai unikali tauta. Valstybės neturi ir nelabai minčių kyla ją kurti. Ir vis dėl to, su kitais jie nesimaišo, tauta yra super tvirta. Paleisk taip lietuvius po pasaulį, po 30 metų mažai kas pavadinimą atsimintų tautos. Aišku, čigonai tikrai garsėja kaip kenkėjai, nes daugiausia jų tokių yra. Keista tauta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pažiūrėkit filmą kur yra temoi Vilniaus getas 2009 ir atsisukit pati galą 38:19 Va ka aš jum noriu pasakyti..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...