Eiti į turinį
Domas_Vilkin

12 metų

Rekomenduoti pranešimai

Sėdžiu ir galvoju.. Kiti metai paskutiniai mokykloje, o ką veiksiu po to nežinau. Noriu paklaust žmonių, kurie jau bent 10-ą klasę baiginėja, visgi pasirinkimai kitiems metams užgulė. Ką manot veikt baigę mokyklą? Gal kas jau baigę ir turi kuo pasidalint? Būtų malonu išgirst protingų minčių šiame forume, o ne vien tik tragiškai žlugusių vaikų sapaliones: "vaix, gej" ir pan.

Po 12-os klasės mąstau apie vasaros darbą Norvegijoje. Pragyvenimo sąlygos ekonomiškai rimtos, bet darbo atlyginimas girdėjau viską pateisina su kaupu. Ką manot?

Apie studijas.. Kadangi gyvenu Vilniuje, o visgi norisi pajusti to savarankiško studentiško gyvenimo, tai ieškau aukštųjų Kaune, Klaipėdoje arba UK, Danijoje, Norvegijoje. Yra baimės vykt į naują šalį, kai neturiu ten pažįstamų (išskyrus Airiją, ten puskė dirba). Traukiu link humanitarinės puses, nes su matematika, fizika.. Geriau patylėsiu. Dar dabar iš matkės neigiamo kapstausi.

Taigi, būtų įdomu išgirst jūsų planus, nuomones, svajones, ateities vizijas ir t.t. Pasireikškit. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Edvinas_ Kazle

Supranti sie du dalykai matematika, fizika labai svarbus ir be ju jau sunku, norejau pasiulyti karo akademija, ekonomista, bet kaip matau tai ne tau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra dalykų, kur šių dalykų nereikia, ton pusėn ir bandau sukt.

Tėvas kariuomenėj dirba. Gal ir traukia. kažkiek, bet toks darbas ne man..

Gal domina programuotojo prefesija? Web masterio? Reikia tik daug daug lofaifint prie pc ir kalti kodus, bet uzdarbis geras :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Vilkin ! Šiais laikais 70proc. žmonių užbaige mokslus neranda darbo pagal savo specialybe taigi labai gerai viska apgalvok. Taigi norečiau pasidalinti irgi kažkuo panašiu ir galbūti kažka patarti bet čia jau tau spresti gerai tai ar ne.

Na taigi pats baigiau 4 klases Lietuvoje ir 5 klases Estijoje išviso užbiaugiau 9kls. Taigi mane brolis išsivežė į UK nes Estijoje amžinai daužydavau visus ir isiveldavau į visokius konfliktus na turėjau viena pliusa iš gimnazijos ir mokytoju tai kad varydavau į ivairiausias lengvosios atletikos, futbolo ir kitas varžybas. (Už gimnazija ir savo sporto karjieroje). Sportas tai vienais dalykas kuris man sekėsi ir apie kitus na geriau ir nešnekėsiu. Taigi muštynemis ir snukių daužymu bei mentinemis užsitarnavau tokio respecto savo mieste kad net 18-19 mečiai lengdavo galvas ištikruju labai malonu, taigi išvažiaves į UK matau kad jie dar vis mane gerbia ir palaiko ir parašo 'Kaip laikasi bratuha', 'kada gryši' ir pnš.

Na galbūt ir gerai mano brolis padarė visiškai su juo sutikau nes tai buvo nebloga išeitis jei ne UK turbūt dabar bučiau sedėjas nepilnamečių kolonijoje. (Narvoje) ar dar kur kitur. Na žodžiu tikrai nebučiau sedes nes bučiau pabėges kaip nors į Lietuva atgal gyventi.

Taigi UK dabar mokausi kolegijoje (college). Kolkas mokausi Matematika, Anglų kalba ir dar keleta smulkmenu na čia pasakysiu yra viskas daug lengviau ir papraščiau. Žmones/mokytojai/destytojai yra labai malonus visada padės ir paaiškins viska gražiai. Kitais metais eisiu į Vidaus apdaila/Stalius dailidė tas kursas bus 2 metus. Viska užbaiksiu busiu 19 metu ir eisiu ieškotis darbo bet manau jau ji susirasiu kol dar mokysiuos. Jei nerasiu darbo pagal specialybe eisiu ieškoti darbo 'stroikese' arba dar kur nors kur neblogai moka, sunkaus darbo nebijau taigi jeigu viskas pasiseks žiurėsiu kaip toliau. Galvojau sukti kažkokias varkes ir daryti kažka savarankiškai ar su savo draugais iš Lietuvos, LT-UK nebloga visai mintis užsidirbti neblogus pinigus ar kažka panašaus šita dar gerai apgalvosiu bet tikrai nepražūsiu... neveltui esu Jautis.

Na šeip dabar mano tikslas kolkas yra per šiuos ateinančius 2 metus išsilaikyti automobilio teises, nusipirkti 'ratus', išsinuomoti būsta arba gauti (council house) - Valdiška būsta kuris yra labai populiarus šiais laikais UK, nusipirkti ginkla ir gaminti pinigus kažkaip. Turiu galva 'kozams' nepapulsiu.

P.S Visos mokytojos kurios sako kad jei nesimokysi tai nieko gyvenime neturėsi ir sedėsi su bambaliu rankoje ar dirbsi valytoju kur nors ir gyvensi varganai.

Tai visiškas mešlas... turi veikti ir nieko nelaukti ir viskas bus taip kaip norėsi. Aišku jei nesi nevykelis. Niekada pamokų nedarydavau, šulei rupėjo tik 'bratva' ir sportas.. ant visko kito buvau dėjas ir tiesiog stumiau laika pirmyn. Išmokau skaičiuoti, rašyti.. sužinojau neblogos informacijos apie gyvenima/istorija išmokau pilnas 4 kalbas, taigi viskas jau seniau mačiau kad man užtenka mokytis ir aš nepražusiu niekur. :)

Turiu galva bet naudoju tada kada man jos reikia dabar va ir egzaminus laikiau ir viskas normaliai pats UK gyvenu tik 10men. Draugu susiradau tiek kiek man reikia ir savo stiliaus, sportuoju ir toliau na dabar lankau Martial Arts ir tiesiog laukiu vasaros kada galėsiu gryšti į Lietuva pas savo šeima ir draugus. :)

Sekmes Vilkinai padaryk gera sprendima kuris valdys ateinanti tavo gyvenima.

Su pagarba Dovydas (Sorry kad tiek prirašiau ir tiek pridirbau klaidų megstu pasakoti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...