Eiti į turinį
Domas_Vilkin

12 metų

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Jonas_Drebulis

Mano manymu,į kitas šalis važiuojantys dirbt ar studijuot studentai yra silpni,nes nesugeba lietuvoi prasimušt,lietuvoi vistiek bus geriau nors ir ka bedarytum,o užsieni tu busi emigrantas,o emigrantai nelabai kam ir patinka.Be to,ten tau bus sunku rast gera darbą,kur normaliai mokėtu ir dar kainos ten pagal jų kainas nustatytos yra,tad lietuvoi geriausia yra ir bandyk čia ka nors pasiekt :)

Emigrantai nepatinka? Mano tetis, kaip pirma darba gavo uk, virsininkas NIGERIS visi ki lietuviai, lenkai ir pns. O zn kodel? nes anglai negali dirbti tokiu darbu, darbas buvo su mediena, jie tiesiog yra totalus tinginiai, Tetis su 1proc anglu kalbos susirado darba, tai daug ka reiskia. Kai kurie anglai megsta lietuvius, nes jie yra kropstus, darboholikai . Jiems tik rupi gerai atlikti darba, o anglai, tik biuruose ir pns... Todel jie ir uzps, pagyvenau cia vasara, tai 13 metu smoke weed everyday, bet siaip, yra zjbs rajonu ir yra kad pasol mane naxui. O siaip studijuoti cia visai nieko, prisiziurejas tu american pies ir pns :D tokie barakai visai nko butu.

Beto, su anglisku diplomu atsivertu didesnes galimybes neigu su LT. LT ten tas bakalauras ar kas ten :D uk nieko nevertas, jie sakyk eik mokykis. Jiems poxui. Mokyklose toki suda veiki, desimtoj klasei daugybos lentele nh.... dvilyka baigi 16 metu, coledzas 2 ir univeras ir 24 metu consule sedi. Atliginimas kas savaite po ten bbz kiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rence_Sмart

Taip kaip supratau Vilkin tu dabar eisi į 10-ą klasę?, jeigu taip tai aš irgi, taai jeigu taip pagalvojus tai pz jau išeina jau ir reik pačiam ant duonos pinigų užsidirbti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Koste_Liebel

Na ką, kaip man prasidėjo informatiką, aš labai užsivedžiau... Visas užduotis atlikdavau pats pirmas, gaudavau po 9-10.. Na ir dabr bandau užsiėminėt, su visokiais kodavimais ir pnš, bet labiau man einasi su įvairiomis konsolėmis. Kadangi aš jas pasirinkau, tai stengiuosi jas nulaužinėt, žaidimus įrašinėt į diskus (sunkiau negu ant PC), na ir rinksiuosi informatiką, pasistengčiau ant Matematikos, ir kitų reikiamų dalykų, tai manau būtų visai puiku..

(13 metų)

Redaguota , redagavo Koste_Liebel
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lietuvoj tikrai nėra geriausia, nes šita šalis yra visiškas šūdų kalnas, kurį garsina gėjų paradai ir kedžių istorijos. Emigrantai nėra silpni, jie tik ieško laimės svetur.

kuom tau tie gėju paradai ir kedžio istorija trugdo dirbt ar mokintis? Esu mates atvaro kaimiečiai iš londono ir vaidina kad jie kieti tipo,daug uždirbo nors lopai fabrikuose dėžes krauna ar žuvis apdoroja :DDD

Aš tai tikrai lietuvoi stenksiuos ka nors pasiekt,nes čia yra viskas ko reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mhm eisiu į dešimtą klasę, bet orentuojauosi į gamtos mokslus galbūt Vilniuje studijuosiu medicina arba į UK varysiu ant statybų, bet nežinau net.<br><br>Šeip medicininis darbas yra paklausus niekada nebusi bedarbis todėl man tai traukia ir visai nieko atlyginimas kaip Lietuvoje, o ką kalbėti apie kitas šalis(Europos vakarus)<br>

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ką, kaip man prasidėjo informatiką, aš labai užsivedžiau... Visas užduotis atlikdavau pats pirmas, gaudavau po 9-10.. Na ir dabr bandau užsiėminėt, su visokiais kodavimais ir pnš, bet labiau man einasi su įvairiomis konsolėmis. Kadangi aš jas pasirinkau, tai stengiuosi jas nulaužinėt, žaidimus įrašinėt į diskus (sunkiau negu ant PC), na ir rinksiuosi informatiką, pasistengčiau ant Matematikos, ir kitų reikiamų dalykų, tai manau būtų visai puiku..(13 metų)

Jeigu tik tiek darai gali mesti ir net nepradeti arba kibkis rimciau. Nulauzimas konsoles, zaidimo yrasymas ir pns dalykai kuriuos gali padaryti zmogus belenkuris pas kury yra internetas tai yra niekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Dkas

Aš ir eisiu į 10 klasę, po jos praktiškai lems visą tavo gyvenimo eigą.. Todėl bandau jau nuo 9 kl rinktis mokslus, ir galimą profesiją, ir taip neišsirenku.. Labai sunkus darbas apsispręsti, žinant, kad tai lems tavo tolimesnę profesiją. Na, o pats manau, tesiu matematika, fizika, informatika. Fizika man kolkas yra lengvas dalykas, ypač, kai mokytojas yra "fainas" ir sudomino šiuom mokslu, bet jei pasikeis, galbūt nebepatiks..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ką, kaip man prasidėjo informatiką, aš labai užsivedžiau... Visas užduotis atlikdavau pats pirmas, gaudavau po 9-10.. Na ir dabr bandau užsiėminėt, su visokiais kodavimais ir pnš, bet labiau man einasi su įvairiomis konsolėmis. Kadangi aš jas pasirinkau, tai stengiuosi jas nulaužinėt, žaidimus įrašinėt į diskus (sunkiau negu ant PC), na ir rinksiuosi informatiką, pasistengčiau ant Matematikos, ir kitų reikiamų dalykų, tai manau būtų visai puiku..

(13 metų)

vau, oho, kietas, moki šūlėj su wordu/excel dirbt zjbs tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...