Eiti į turinį
Domas_Vilkin

12 metų

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas Vilkin ! Šiais laikais 70proc. žmonių užbaige mokslus neranda darbo pagal savo specialybe taigi labai gerai viska apgalvok. Taigi norečiau pasidalinti irgi kažkuo panašiu ir galbūti kažka patarti bet čia jau tau spresti gerai tai ar ne.

Na taigi pats baigiau 4 klases Lietuvoje ir 5 klases Estijoje išviso užbiaugiau 9kls. Taigi mane brolis išsivežė į UK nes Estijoje amžinai daužydavau visus ir isiveldavau į visokius konfliktus na turėjau viena pliusa iš gimnazijos ir mokytoju tai kad varydavau į ivairiausias lengvosios atletikos, futbolo ir kitas varžybas. (Už gimnazija ir savo sporto karjieroje). Sportas tai vienais dalykas kuris man sekėsi ir apie kitus na geriau ir nešnekėsiu. Taigi muštynemis ir snukių daužymu bei mentinemis užsitarnavau tokio respecto savo mieste kad net 18-19 mečiai lengdavo galvas ištikruju labai malonu, taigi išvažiaves į UK matau kad jie dar vis mane gerbia ir palaiko ir parašo 'Kaip laikasi bratuha', 'kada gryši' ir pnš.

Na galbūt ir gerai mano brolis padarė visiškai su juo sutikau nes tai buvo nebloga išeitis jei ne UK turbūt dabar bučiau sedėjas nepilnamečių kolonijoje. (Narvoje) ar dar kur kitur. Na žodžiu tikrai nebučiau sedes nes bučiau pabėges kaip nors į Lietuva atgal gyventi.

Taigi UK dabar mokausi kolegijoje (college). Kolkas mokausi Matematika, Anglų kalba ir dar keleta smulkmenu na čia pasakysiu yra viskas daug lengviau ir papraščiau. Žmones/mokytojai/destytojai yra labai malonus visada padės ir paaiškins viska gražiai. Kitais metais eisiu į Vidaus apdaila/Stalius dailidė tas kursas bus 2 metus. Viska užbaiksiu busiu 19 metu ir eisiu ieškotis darbo bet manau jau ji susirasiu kol dar mokysiuos. Jei nerasiu darbo pagal specialybe eisiu ieškoti darbo 'stroikese' arba dar kur nors kur neblogai moka, sunkaus darbo nebijau taigi jeigu viskas pasiseks žiurėsiu kaip toliau. Galvojau sukti kažkokias varkes ir daryti kažka savarankiškai ar su savo draugais iš Lietuvos, LT-UK nebloga visai mintis užsidirbti neblogus pinigus ar kažka panašaus šita dar gerai apgalvosiu bet tikrai nepražūsiu... neveltui esu Jautis.

Na šeip dabar mano tikslas kolkas yra per šiuos ateinančius 2 metus išsilaikyti automobilio teises, nusipirkti 'ratus', išsinuomoti būsta arba gauti (council house) - Valdiška būsta kuris yra labai populiarus šiais laikais UK, nusipirkti ginkla ir gaminti pinigus kažkaip. Turiu galva 'kozams' nepapulsiu.

P.S Visos mokytojos kurios sako kad jei nesimokysi tai nieko gyvenime neturėsi ir sedėsi su bambaliu rankoje ar dirbsi valytoju kur nors ir gyvensi varganai.

Tai visiškas mešlas... turi veikti ir nieko nelaukti ir viskas bus taip kaip norėsi. Aišku jei nesi nevykelis. Niekada pamokų nedarydavau, šulei rupėjo tik 'bratva' ir sportas.. ant visko kito buvau dėjas ir tiesiog stumiau laika pirmyn. Išmokau skaičiuoti, rašyti.. sužinojau neblogos informacijos apie gyvenima/istorija išmokau pilnas 4 kalbas, taigi viskas jau seniau mačiau kad man užtenka mokytis ir aš nepražusiu niekur. :)

Turiu galva bet naudoju tada kada man jos reikia dabar va ir egzaminus laikiau ir viskas normaliai pats UK gyvenu tik 10men. Draugu susiradau tiek kiek man reikia ir savo stiliaus, sportuoju ir toliau na dabar lankau Martial Arts ir tiesiog laukiu vasaros kada galėsiu gryšti į Lietuva pas savo šeima ir draugus. :)

Sekmes Vilkinai padaryk gera sprendima kuris valdys ateinanti tavo gyvenima.

Su pagarba Dovydas (Sorry kad tiek prirašiau ir tiek pridirbau klaidų megstu pasakoti)

Šiais laikais, turėdamas gerą išsilavinimą tik per pažįstamus darbą susirasi. Puskė ir pusbrolis vadybą baigė, tai viena per pažįstamus vadovauja fabrike, kitas bulves krauna - tikra vadyba (abu Airijoje sėdi). Mokykloje ir pats tų namų darbų nedarau, kas sekasi, tai sekasi savaime, o kas nesiseka, tai ph, išmoksiu vėliau. Nežinau ar tokia logika pasiteisins, bet žiūrėsim kaip bus. Reik susiplanuot kur studijuot, o toliau tikiuosi bus viskas normaliai.

P.S.

nusipirkti ginkla ir gaminti pinigus kažkaip.

Jaučiu geriausias darbas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Siulau Būti dometis progamuotoju kam tai ? 30 k i menesi moka uzsidirbi milijonus tesiog reike mastyti turet gera galva, na mano brolis is programaimo jau uzdirbo puse milijono litu per vienerius metusmanau verta pameginti bet mano brolis dirba iem kurie kuria zaidimus iphone tai jie i menesi 10 m uzdirba nu as sakau pasidomek tuom man dar 4 metai iki to as dar nieko neplanuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jai gyveni prie baltarusiu sienos patarimas,eiti į muitininkus 3 metai kurso,ir po to stumdyti kontrą,litai eina tolka tak,per menesi pasidarai tiek,kad tau uztektu 50+ metu :)

Turėčiau Druskininkuose butą, ten netoli būtų, galvojau apie tokį darbą, žiūrėsiu kaip bus.

Siulau Būti dometis progamuotoju kam tai ? 30 k i menesi moka uzsidirbi milijonus tesiog reike mastyti turet gera galva, na mano brolis is programaimo jau uzdirbo puse milijono litu per vienerius metusmanau verta pameginti bet mano brolis dirba iem kurie kuria zaidimus iphone tai jie i menesi 10 m uzdirba nu as sakau pasidomek tuom man dar 4 metai iki to as dar nieko neplanuoju

Programuotoju būti per vėlu, nes nepasirinkau programavimo mokykloje, o kursų lankyt tikrai neturiu nei noro, nei laiko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Durnos mintys pas jus apie tuos procentus kad 70% neranda darbo pagal specialybe, cia arba jus ieskoti nemokate arba pasirenkate specialybe kuri yra perpildyta.

Pasirinkes esu as pardavejas ir apsauginis specialybe, einu paskutinius metus uzvakar nakty issiunciau cv ir prasyma i darba pagal specialybe ir jau vakar man skambino du kartus del darbo, bet gaila nekeliau nes pamokoje buvau tikiuosi siandien paskambins, taigi as jusu tuos procentus atmetu iskarto po tokiu dalyku.

Imsiu dvi specialybes, pardavejas ir apsauginis, su laiku po keliu metu mastysiu placiau apie ekonominos bakalaura arba magistra. Beje gyvenu Norvegijoje, ir galiu pasakyt kad neturint pazystamu, nemokant norvegu kalbos tikrai nera lengva darba rasti ir geriau nevaziuoti cia jeigu neturi pazystamu, nes kur tu gyvensi? Cia nuomos sutarties nesiraso tol kol neturi darbo sutarties visam laikui arba maziausia kokiems 2 metams dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Supranti sie du dalykai matematika, fizika labai svarbus ir be ju jau sunku, norejau pasiulyti karo akademija, ekonomista, bet kaip matau tai ne tau...

Prie ko čia LKA ir matematika su fizika? :DGeriau nepliurpk, jeigu nežinai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiais laikais, turėdamas gerą išsilavinimą tik per pažįstamus darbą susirasi. Puskė ir pusbrolis vadybą baigė, tai viena per pažįstamus vadovauja fabrike, kitas bulves krauna - tikra vadyba (abu Airijoje sėdi). Mokykloje ir pats tų namų darbų nedarau, kas sekasi, tai sekasi savaime, o kas nesiseka, tai ph, išmoksiu vėliau. Nežinau ar tokia logika pasiteisins, bet žiūrėsim kaip bus. Reik susiplanuot kur studijuot, o toliau tikiuosi bus viskas normaliai.

P.S.

Jaučiu geriausias darbas :D

Nu sakau jei niekas nesigaus reikės savam stiliui pinigus gamintis kažka mastyti juodai ;D

Bet į zona nesinori sėsti.. vistiek kozai kada nors prigaus. Nu bet jei protingai viska darai tai gali ir švariai nepapulti o paskui kai šaibu užsikali viska baikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Siulau Būti dometis progamuotoju kam tai ? 30 k i menesi moka uzsidirbi milijonus tesiog reike mastyti turet gera galva, na mano brolis is programaimo jau uzdirbo puse milijono litu per vienerius metusmanau verta pameginti bet mano brolis dirba iem kurie kuria zaidimus iphone tai jie i menesi 10 m uzdirba nu as sakau pasidomek tuom man dar 4 metai iki to as dar nieko neplanuoju

man idomu kokia cia jau programa, tokia, kad 10m uzdirba? :D:D:D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Durnos mintys pas jus apie tuos procentus kad 70% neranda darbo pagal specialybe, cia arba jus ieskoti nemokate arba pasirenkate specialybe kuri yra perpildyta.

Pasirinkes esu as pardavejas ir apsauginis specialybe, einu paskutinius metus uzvakar nakty issiunciau cv ir prasyma i darba pagal specialybe ir jau vakar man skambino du kartus del darbo, bet gaila nekeliau nes pamokoje buvau tikiuosi siandien paskambins, taigi as jusu tuos procentus atmetu iskarto po tokiu dalyku.

Imsiu dvi specialybes, pardavejas ir apsauginis, su laiku po keliu metu mastysiu placiau apie ekonominos bakalaura arba magistra. Beje gyvenu Norvegijoje, ir galiu pasakyt kad neturint pazystamu, nemokant norvegu kalbos tikrai nera lengva darba rasti ir geriau nevaziuoti cia jeigu neturi pazystamu, nes kur tu gyvensi? Cia nuomos sutarties nesiraso tol kol neturi darbo sutarties visam laikui arba maziausia kokiems 2 metams dar.

Nu bet tu ir palyginai specialybes... :D dirbu aš pats pardavėju dabar, turiu po kolkas vidurinį išsilavinimą, ir ką tai sako apie profesiją? gali eit dirbt kas tik nori... apsauginiu irgi draugas dirbo, turėdamas tik vidurinį. :) žodžiu žmonės kalba kad baigęs normalią specialybę nerasi darbo o ne tokias kaip pardavėjas... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...