Eiti į turinį
Domas_Vilkin

12 metų

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Ginаs_Sprite

Šiais laikas žmonės renkasi daugiausę išskirsti / išvažiuoti į užsienius , nes ten ekonomika ir viskas kas kita yra geriau , pagalvojus logiškai dabar lietuvoje yra viskas taip brangu , o pvz; anglijoje yra viskas tobula palyginam : Kai gauni atlyginima už darbą lietuvoje minumą t.y. ~850 LT ar daugiau ir kaip pavyzdį paimam batoną jis kainuoją ~2litus , o anglijoje gauni atlyginimą ~1000 SVARŲ , ne LT , o SVARŲ ir ten yra lietuvių parduotuvė kur viskas pigiau kaip ir tas batonas po 1LT , tai va manau užsienis geriau šiais laikas , nežinom kas darysis po kelerių metų gal viskas atvikšiai kojomis apsivers .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai jo jo cia uzsienis jau belekas...tu biski palygink kiek tos valstybes gyvuoja, jei nebutu musu okupavus rusija, mes butumem kaip danija siandien...jei visi issivazinesit, tai ir negeres pats gyvenimo lygis, o jei liksit, dauges darbo jegos, dides pajamas, gausit didesnius atlyginimus, airijoj irgi is pradziu issivazinejo, bet paziurekit I ja dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jai jau taip su mokslais blogai, tai geriau niekur neit į aukštaja nes pražūsi, geriau eik į kolegija ar profke. PVZ suvirintojai na geri suvirintojai gauna nuo 4tūkst į mėn.. Baigęs profke galėsi stot ir į aukštają. Aš dabar baigiu 10klasių ir važiuoju į profke mokintis po jos baigiu Bazinius karinius mokymus ir tarnauju Lietuvai tėvynei kariuomenei, na čia mano tokia ateities vizija. O pagyventi savarankiškai spėsi, tik džiaukis kol gyveni su tėvais, viskuo aprupintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš jau kaip ~4 metai vokietyjoj praeitus metus baigiau vidurine mokykla (Lietuvoj tai butu vertinama daugiau negu vidurines baigimas), o dabar po vasaros studijuosiu mechnika net nežinau kaip išverst i lietuviu kalba manau mane supratot.Studijos uztruks 3metus, kiekviena menesi gausiu po 360€ 2 metais daugiau treciais dar, o kai baigsiu gausiu po ~1500€ i menesi tai tikrai neblogi pinigai. Aš pavyzdžiui išsirinkau šita profesija nes ji mane domina, tavo manymu mokyciaus kas man labiau patinka, ne tas kas daugiau pinigu duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mhm, tiesa pasakius Advokatas yra labai geras darbas. Nes ir apmokamas gerai, tačiau reikia daug žinoti, bei turėti daug pinigų studijoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iki 12-tos klasės dar 6 meteliai, bet po biški reikia mastyt. Šiaip nieko kito geresnio nematau,kaip tik IT. Šiaip nieko su kompu dirbt nemoku,kažką apie juos suprast,bet iki 12-tos klasės dar toli, per 5 metus manau suprasiu gana viską gerai. Jeigu nerasiu savęs ten, nieko nelieka tik užsienis. Norvegija arba Vokietija. Jau dabar norėjau varyt į Norvegiją, dvejais metais greičiau baigt mokslus negu Lietuvoj ir kai kiti bus 10-tokai aš būsiu 12-tokas :D. Na nežinau, dar 5metai prieš akis, gali viskas apsiverst aukštyn kojom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...