Eiti į turinį
Domas_Vilkin

12 metų

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Elyga_Intro.

Man dar p* ne tas galvoj dar 4 metai tai dar laiko yr

Px tau ant tu mokslu man irgi taip buvo,bet kai uzbaigineji paskutinius metus tai susiemes us galvos maldauji ,kad visus egzus islaikytum ir poto klausi save kodel as nesimokiau anksciau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar bus paskutiniai metai mokykloje, tai po 12 klasės žadu važiuot kur į kitą šalį dirbt/mokytis vienu metu. Kiek girdėjau Danijoj/Anglijoj gan neblogai, nes į mokyklą praeitais metais buvo atvažiavę ir pasakojo apie mokslus kitose šalyse. Šiaip nežinau, gali pasigoolgint ir paieškot ten ko nors. Yra kažkokia svetaine kur aprašo apie mokslą užsienyje, tik pamiršau pavadinimą :/

P.S. Jei mokysies toliau Lietuvoje, tai gali pasiklausinėt mokytojų, ar dar ko apie profesijas. Nes šiuo metu yra tragiška. Labai daug žmonių pasiema vieną profesiją kuri yra visiškai nereikalinga ir sėdi maximos kasose. Na nebent išvažiuoji dirbti į užsienį, bet turi gerai mokėti kalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

12 metų.... už kąąą toks ilgas srokas blemba... NE, NE JUOKAUJU :lol:

Varykit į UK ir gyvenkite normaliai kaip žmones su normaliu uždarbiu ir dar gera mašina nusipirksit, susitaupysite t.t jei mokate anglų kalba.

Arba jei niekas nepasiseks jums pasirinkite gudru kriminalini gyvenima jei sugebėsite aišku. Bet jau kaip pirma karta 'papulsit' atgal kelio nebebus.. viskas prasideda nuo pirmo 'sroko'

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Jonas_Drebulis

(Cia maliunas :D) Busiu 10, pasiemiau programavima. Tiesiog, manau, kad man ta profesija tinka. Kaip 16 metu tikrai suprantu ka sneku apie kompiuterius, daug zinau kaip tokiu metu, mokinuosi invidualiai kokiomis random programomis mokyntis, skyriu daug laiko tam, aisq neesu koks nolaiferis, bet tiesiog manau kad man tai gali buti lengva ateityje. Ruosiuosi is karto, pradejau stengtis fizikoj, matematikoj, anglu kalboj, nes mano profesijai to reikia. Zadejau eiti i web kodavima ir koki kurima, bet tai galima ismokti invidualiai, tik reikia tam laiko. Zadu baigti 12 ir sauti i UK mokytis arba 10 lietuvoj ir i UK i kolegije, nes cia yra mano tevai, gan gerai isikure netoli coledzo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano manymu,į kitas šalis važiuojantys dirbt ar studijuot studentai yra silpni,nes nesugeba lietuvoi prasimušt,lietuvoi vistiek bus geriau nors ir ka bedarytum,o užsieni tu busi emigrantas,o emigrantai nelabai kam ir patinka.Be to,ten tau bus sunku rast gera darbą,kur normaliai mokėtu ir dar kainos ten pagal jų kainas nustatytos yra,tad lietuvoi geriausia yra ir bandyk čia ka nors pasiekt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano manymu,į kitas šalis važiuojantys dirbt ar studijuot studentai yra silpni,nes nesugeba lietuvoi prasimušt,lietuvoi vistiek bus geriau nors ir ka bedarytum,o užsieni tu busi emigrantas,o emigrantai nelabai kam ir patinka.Be to,ten tau bus sunku rast gera darbą,kur normaliai mokėtu ir dar kainos ten pagal jų kainas nustatytos yra,tad lietuvoi geriausia yra ir bandyk čia ka nors pasiekt :)

Lietuvoj tikrai nėra geriausia, nes šita šalis yra visiškas šūdų kalnas, kurį garsina gėjų paradai ir kedžių istorijos. Emigrantai nėra silpni, jie tik ieško laimės svetur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...