Eiti į turinį
  • 2
Eele_Sturridge

Atsakymai į daugelį klausimų

Klausimas

Daugelis skundžiasi, kad dažnai gauna forumo įspėjimus „iš oro“. Tačiau juos užsidirbate net menkiausiais savo pažeidimais, kurių galite nepastebėti. Šia tema pabandysiu Jus supažindinti, už ką galite gauti forumo įspėjimus/ban.

Kaip išvengti įspėjimų/ban forume?

Viskas ką Jums reikia daryti, tai laikytis žemiau nurodytų patarimų ir Jūs būsite doras forumo pilietis.

Už ką galite gauti įspėjimus/ban:

*Netinkamas Vardas_Pavardė

*Reklama

*Necenzūriniai žodžiai

*Įžeidinėjimai

*Freepost

*Spam/flood

*Netinkamas parašas

*Netinkama profilio nuotrauka

*Netinkamas avataras

*Nereikalingų temų kūrimas

*Serverio įžeidinėjimas

Patarimai:

Vardas_Pavardė - registruodamiesi forume užsidėkite teisingą Vardą_Pavardę, kad negautumėtę įspėjimų už šį pažeidimą. Vardas_Pavardė turi atitikti tikrąjį Jūsų VP žaidime, negali būti jokių klaustukų, šauktukų, kablelių ar kitokių ženklų prie jo. Pavyzdžiui: Ernis_White; Lukas_Sprite; Domas_Buffalo ir t.t.

Negali būti tokių nick, kaip Žetonas, **** , Termosas, Azartas, -Čeburekas- ar kitokių nick.

Reklama – čia jau priklausys nuo Jūsų, ar atėjote kažką reklamuoti ar žaisti serveryje. Draudžiama siuntinėti įvairius pakvietimus, smerkiant kitus serverius rašyti jų pavadinimus ir t.t.

Netinkamas parašas/avataras/profilio nuotrauka – draudžiama įsikelti pornografines, kitus asmenis įžeidžiančias, reklamuojančias nuotraukas. Parašas negali būti didelis, iki 3 nedidelių parašų.

Žaidėjų/serverio įžeidinėjimas, keiksmažodžiai – dažniausiai pasitaikantis pažeidimas. Daugelis Jūsų vartoja keiksmažodžius, dažnai ir įžeidinėja kitus asmenis ar patį serverį apie tai nė nesusimąstydami. Turite stengtis išreikšti savo kalbą tokiais žodžiais, kurie neįžeistų forumo lankytojų, kartais parašyti su kokia nors užuomina, kad asmuo nesuprastų apie ką tu.

Nereikalingų temų kūrimas – temas kurkite ne bet kur, o atskirose, tam skirtose skiltyse. Temos nekurkite, jei nėra būtinybės, viską galite išsiaiškinti paklausę šaukykloje arba specialiai tam sukurtoje temoje. Jeigu atsakymo negaunat, tik tada kurkit naują temą.

Spam/Flood – jeigu netyčia parašote kelis pranešimus (2 ar daugiau), palikite tik vieną, o likusius pranešimus redaguokite ir paaiškinkite kaip juos parašėte (lag, ar dar kažkas nutiko). Nerašinėkite 2 postų iš eilės, visą savo norimą tekstą parašykite į vieną pranešimą.

Freepost – draudžiama cituoti pranešimą, nepridėjus savo teksto. Negalima tiesiog visur iš eilės rašyti, kad gauti didesnį pranešimų skaičių. Taip pat, nekomentuokite, kur negalima (dažnai parašyta taisyklėse, kad negalima komentuoti arba temos apačioje).

Kaikurių skilčių komentavimas:

Emigrantai – skilties temose komentuoti galima tik norint pasveikinti naujus žaidėjus, tačiau tai turite padaryti tvarkingai: „Sveikas atvykęs į Mūsų projektą, sėkmės žaidime“. Temas kurti gali tik tie, kurie emigruoja iš kitų serverių į Mūsų, naudojantis Emigrantų anketa ir taisyklėmis.

Čheat‘eriai – draudžiamas bet koks temų komentavimas („Mldc“, „Prigautas“ ir panašiai). Juose pranešimus gali rašyti tik tie asmenys, kurie yra glaudžiai susiję su tema. Temos autorius, norint pasakyti kažką naujo privalo redaguoti savo pirmąjį pranešimą ir ten rašyti „[PRIDEDU] Tekstas“. Taip pat, galite komentuoti, jeigu turite papildomų įrodymų, kad jis čyteris. Temas kurti galima tik tada, kai esate tvirtai įsitikinęs, kad Jūsų turimi įrodymai pagrįs, kad žaidėjas čheat‘ina.

Pagalba – skilties turinys aiškus. Kilo bėdų – pasiklausi sukūręs temą ir bėda išspręsta. Tačiau, kad būtų mažiau darbo moderatoriams, pirma parašykite savo bėdą šaukykloje ar pasiklauskite malonių žmonių AŽ, per skypę. Jeigu nepadės – sukurkite temą. Į temą atsakymus galima rašyti tik tuomet, jeigu žinai, kad tavo informacija gali padėti, jokių pranešimų „nežinau“, „man irgi taspats“ ar panašiai. Taip pat, nekartokite to, ką pasakė anksčiau rašiusieji.

Pasiūlymai, Idėjos – jeigu komentuojate šioje temoje, negalite tiesiog parašyti UŽ ar PRIEŠ. Savo pasirinkimą privalote argumentuoti, atsakydami kodėl sutinkate ar nesutinkate su šiuo pasiūlymu. Galite rašyti ir pranešimus, kuriais bandote patobulinti siūlomą idėja. Negalima kurti pasikartojančių pasiūlymų, viską aprašyti suprantamai.

Bug‘ai – temoje komentuoti galite tik tada, jeigu turite kažkokios papildomos informacijos apie bug‘ą ar žinote kaip jį reikia sutvarkyti. Temas kurti galite tik tada, jeigu nori parodyti žaidimo/serverio klaidą.

Atsibaninimas – skiltyje temas kurti tik tada, jeigu gavote ban. Kuriant, pavadinime turite nurodyti savo nick, papildomam tekste, kas Jus užbanino. Turite naudotis specialia anketa ir taisyklėmis. Komentuoti gali tik tas, kuris užbanino, o temos kūrėjas, norėdamas ką nors naujo pasakyti, turi redaguoti pirmąjį savo pranešimą ir pridėti naują dalį teksto. Taip pat, gali komentuoti ir tie, kurie turi įrodymų, kad žaidėjas tikrai nusižengė taisyklėms. Draudžiama prikelinėti temas „UP“, „Prikeliu“ ir panašiai.

Skelbimų skiltis – temas kurti galima tik tada, jeigu nori ką nors parduoti, nurodant visą svarbią informaciją apie parduodamą daiktą. Komentuoti kiti gali tik tada, jeigu domina žaidėjo siūloma prekė ir gali pasiūlyti bent minimalią, žaidėjo prašamą pinigų sumą. Prikelinėti temą autoriams draudžiama.

Administratorių papeikimai – skiltyje komentuoti gali tik peikiantysis ir administratorius, kurį peikia. Kitiems tai daryti yra draudžiama. Kuriant temą reikia turėti minimalius įrodymus, užfiksuojančius Administratoriaus pažeidimą, privalote naudotis tam skirta anketa. Papeikimą rašyti galima tik jei nukentėjote Jūs pats, o peikti galite tik 24h po papeikimo, įrodymuose turi matytis laikas.

Administratorių pagyrimai – skiltyje kurti temas galima tik jei norite pagirti kažkurį tai administratorių. Komentuoti kitiems galima norint prisidėti prie pagyrimo: „Prisidedu, jis yra ...., padeda visada, ....“ (argumentuotai), draudžiama rašyti tiesiog „prisidedu“; „:D“ ar panašiai. Patys administratoriai negali girti savęs ar prašyti, kad parašytų Jiem pagyrimą kitų.

Direktorių skiltis – draudžiamas bet koks komentavimas, gali komentuoti tik direktoriai/pavaduotojai ginant save ar rašant neaktyvumo anketas (kiti tik pildant į direktorius). Nebent norite parašyti papeikimą Direktoriui ar pavaduotojui. Tačiau savo papeikimo informaciją turite sutalpinti į vieną pranešimą, kurį turėsite vis atnaujinti, jeigu norėsit ką nors pridėti.

Darbų su pakvietimais skiltys – komentuoti turite laikantis Direktorių/pavaduotojų nustatytų taisyklių, jeigu parašyta, kad komentuoti draudžiama, to daryti negalite. Jeigu to ir nėra parašyta, o Jūs neturit ką pasakyti „swx“, „mldc“ ar panašiai, išvis nekomentuokite.

  • Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

  • 2

Sveiki. Pagalbos skiltyje atsirado daug svarbių temų, vaizdas tapo kitoks: daugiau jovalo, matosi mažiau žaidėjų kuriamų temų, kuriose Jie bando išspręsti savo turimas problemas. Todėl šią skiltį stengsimės padaryti gražesnę, patogesnę, viską talpinsime į bendras temas, kurios padės Jums sužinoti atsakymą, į Jums kylančią bėdą. Taip sieksime etiškesnio vaizdo skiltyje.

Komandos ir paaiškinimai, kurie padės Jums apsaugoti savo paskyrą

/slaptažodis - parašius šią komandą, galėsite pasikeisti savo žaidimo paskyros slaptažodį, žinoma, tai kainuos 100 kreditų. Geriausia dėti slaptažodį kuo ilgesnį ir ne vien tik iš raidžių, tarkim: As154noriu87namo ir panašiai. Keičiant slaptažodį bus pareikalautas banko PIN kodas, jeigu turite užsidėjęs.

/klausimas - parašius šią komandą, galėsite užsidėti saugos klausimą ant paskyros, jeigu kažkas bandysis jungtis į Jūsų paskyrą iš kito IP. Klausimą geriausia dėti nesusijusį su atsakymu, taip pat raidžių/skaičių mišiniu. Įvedus slaptažodį (iš kito IP) gerai, pareikalaus klausimo.

/email - parašius šią komandą, galėsite užsidėti el. paštą, į kurį galėsite atgauti savo klausimo atsakymą nelaimės atvėju, jeigu kas nors pakeis jį, arba tiesiog pamiršite. Atsakymą atsiųs, kai klaidingai suvedus klausimo atsakymą, Jūs suvesite El. paštą, kurį buvote registravęs.

banko PIN kodas - būtiniausias dalykas, naudojant bet kurią iš aukščiau minėtų komandų (/slaptažodis; /klausimas; /email), pirmiausia bus pareikalautas banko PIN kodas. Žinosite tik Jūs, tad naudojantis visomis saugos priemonėmis paskyros saugumas bus tobulas. Užsidėti galite užlipę ant bankomato ir pasirinkę "Banko pin kodas" (ar kažkas panašaus). Rekomenduojama dėtis ne savo gimimo metus, ar dar kokią svarbią datą, o eilinius skaičius, kuriuos galėsite prisiminti. Taip pat, turint PIN kodą, galėsite atgauti klausimo atsakymą iš "sarg.lt-info" skype.

Pirmiausia, pradėsime su informacija, kurią turite žinoti, jeigu praradote savo paskyrą ar užmiršote jos klausimą/slaptažodį.

Taip galėjo nutikti, nes:

Savo paskyros duomenimis dalinotės su kitais žmonėmis.

Jūsų slaptažodis/klausimo atsakymas buvo lengvas.

Neturėjote užsidėjęs klausimo/banko PIN kodo/El. pašto.

Persisiuntėte keylog'ą. Niekada nepriimkite įtartinų failų iš nepažįstamų žaidėjų.

Jūs nuėjote į internetinį puslapį, kuriame buvo skelbiama, kad suvedus savo paskyros duomenis gausite kreditų. ATSIMINKITE! Be tikros valiutos, Jūs kreditų negausite niekaip! Tai tik apgavystės. Jeigu tuo patikėsite, Jūsų paskyra bus pavogta.

Ką daryti, jeigu nebeatsimeni, ar pakeitė tavo klausimo atsakymą?

Visų pirma, turi būti apsisaugojęs kiek įmanoma stipriau:

1) Užsidėti slaptažodį ne vien tik iš raidžių, pradėjus kurti account'ą. Jeigu nori pasikeisti esamą - /slaptažodis (tai kainuos 100 kreditų).

2) Žaidime užsidėti sunkesnį klausimą ir jo atsakymą. (/klausimas)

3) Turėti banko PIN kodą. Jį galite užsidėti užlipę ant bankomato.

4) Žaidime užsidėti El. pašto adresą. (/email)

Jeigu jungiantis tavęs prašo atsakymo į klausimą, tačiau tu jo nežinai - įvesk senąjį ir tada atidarys naują lentelę, kuri paprašys tavęs įvesti El. pašto adresą, uždėtą ant paskyros. Atsakymą gausi į jį. Nepavykus šiai operacijai, kreipkitės į „sarg.lt-info“ skypę. Kviesdami į kontaktus, nurodykite priežastį, kokios problemos, parašykite savo slapyvardį bei banko PIN kodą. Taip pat turėkite pasiruošęs bent minimalius įrodymus, kad paskyra tikrai Jūsų.

Prisiminkite! Slaptažodžių Pgr. Administracija nesuteikia, nes jie yra užkoduoti.

Apie paskyrų grąžinimą

Informacija, kurią detaliai papasakojo Gazas_Berlingo, dabartinis „sarg.lt-info“ skype atstovas. Skaitome ir mokomės!

Sveiki! Yra parašyta, ką man rašyti į pagalbos skype. Jeigu rašote dėl pamiršto klausimo, kai kviečiat, iš karto nurodykit nick ir banko pin. Nereikia man tų visų ,,labas, ką veiki, kaip sekasi ir panašiai''. Į dieną gaunu apie ~80 pakvietimų į skype, todėl tikrai sunku dar visiems ir atrašinėti. Toliau, jeigu acc buvo apsaugotas emailu tada man net nerašykit, nes Bumeris pyksta ir nevinasi, kai prašinėja grąžint, nors turi emailą. Kitas dalykas, man neskambinkit ir nefloodinkit, nes tikrai neatsiliepsiu, o į floodą sureaguosiu taip pat, kaip į vieną žinutę. Nezyzkit, kad ,,greičiau, ar tuoj ir pan'' aš tik perduodu informaciją ir ne nuo manęs priklauso kada atrašys ir pasakys paskyros klausimo atsakymą :) (Gazas_Berlingo palikta žinutė)

Informacija, kurią detaliai papasakojo Kobis_Bryantis, buvęs „sarg.lt-info“ skype atstovas. Skaitome ir mokomės!

Sveiki, kiekvienas žaidėjas, turintis galvoje nors kiek proto pagalvos, jog reikia užsidėti slaptažodį, kurį sudarytų raidės/skaičiai ir jis būtų ne 4 simbolių. Vėliau slaptažodžio negalite sakyti niekam, jis - jūsų raktas (įėjimas) į paskyrą. Norint, kad paskyra būtų dar saugesnė Jūs privalote parašyti serveryje tokią komandą: (/klausimas). Išmes lentelę, kurioje turėsite suvesti klausimą ir atsakymą į jį. Jūs parašysite, pavyzdžiui, "Koks mano šuns vardas?" Tada atsiras kita lentelė ten, Jūs turėsite parašyti atsakymą, pavyzdžiui, Tobis.

Žinoma, čia tik pavyzdys, kurti klausimo atsakymus galite kokius tik norite, bei kuo sunkesnius. Be to, būtinas ir banko PIN kodas, kuris saugotų Jūsų pinigus banke ir būtų puikus akibrokštas vagiui, nes pasakę man savo banko PIN kodą, Jūs galite susigrąžinti savo paskyrą! Taip pat, PIN kodas apsaugo Jūsų paskyrą nuo (/klausimas) (/slaptažodis) (/email) pakeitimo.

Komanda (/email) - tokia pat reikalinga. Ji Jums suteiks galimybę susigrąžinti atsakymą į klausimą, kurį gautumėte į savo suvestą El. paštą.

Prisijungus į serverį ir pamačius, jog prašo kito klausimo atsakymo, o ne tokio kokį Jūs susikūrėte, vadinasi Jūsų paskyra buvo pavogta ir klausimas buvo pakeistas. Tokiu atveju Jūs į ją įeiti nebegalėsite. Šie atvejai pasitaiko gana dažnai, nes žaidėjai nemoka saugoti savo paskyrų, dažnai parsisunčia kokį keylogą. Būtent tam ir yra skirtas šis skype „sarg.lt-info“. Kviesdami šį skype į kontaktus, iš Jūsų bus reikalaujamas Vardas_Pavardė ir banko PIN kodas, prireikus būtinybei, IP Adresas. P.S Banko PIN kodas būtinas užsidėti paskyroje, nes kitaip, 50 procentų tikimybė, jog paskyros nesugrąžinsime. Taigi, jeigu duomenys teisingi, VUOLE! Paskyra bus grąžinta ir galėsite toliau žaisti laimingai, žinoma, jeigu paskyra bus tuščia, čia jau Jūsų problemos. Už pinigus joje ir kitus materialinius daiktus mes neatsakome... Visgi, iš klaidų mokomasi. Į skype galite kviesti ir kitais klausimais, tačiau tai turite paminėti jau kvietime. (Kobis_Bryantis palikta žinutė)

NUO ŠIOL PRARADUS PASKYRĄ PILDYTI ANKETĄ http://sarg.lt/lost

Papildoma informacija

Skype pagalbą teikiantys nariai: (slapyvardis - sarg.lt-info)

Gazas_Berlingo, grafikas (laikas, kuomet didžiausia tikimybė susisiekti):

Pirmadienis - 16:30-18:30

Antradienis - 18:00-20:00

Trečiadienis - 11:30-13:30

Ketvirtadienis - 13:00-15:00

Penktadienis/Šeštadienis/Sekmadienis - laisvas grafikas.

Pagarbiai, Eele_Sturridge.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
  • 1

Sveiki forumo naršytojai! Pastebėjome, kad vis daugėja įvairių žinučių būsenos atnaujinimuose, žaidime ir netgi forume, pagalbos skiltyje, jog dažnai negaunate kreditų ir kaltinate visus, ką tik sugalvojate, pradėdami nuo Pgr. Administracijos, užbaigdami „mokėjimai.lt“ svetaine - , ar kitomis institucijomis. Visa tai, dažniausiai nebūna susiję su kreditų negavimu, tai tik išskirtiniai atvejai. Pagalvokite, ar tikrai viską tinkamai atlikote, kad gautumėte kreditus? Žinoma, tu to nežinai! Ši tema ir yra skirta tam, kad informuoti, kas įtakoja kreditų gavimą.

Tokia pati situacija kartojasi ir su „SARG.LT valiuta“. Tačiau čia neišsiplėsiu, viską paaiškinsiu apačioje!

Ką turite žinoti, perkant kreditus SMS būdu?

1) Siųsti žinutę privalote taisyklinga forma, o ji turėtų būti kaip pavyzdyje: „sarg Eele_Sturridge“ (žinoma, Jūs rašykite savo V_P, o ne mano). Jeigu rašydami, savo VP pirmąsias raides parašėte mažosiomis raidėmis – kreditų jau nebegausite, nes siųsdami žinutę, nenurodėte taisyklingos „Vardas_Pavardė“ formos.

2) Sąskaitoje privalote turėti truputį daugiau nei 5LT (+10 – 20 centų). Visgi, siunčiant žinutę, truputį kainuoja ir paslaugas, pati žinutė, tad maždaug 10 centų tenka mokėti papildomai. Tad nepamirškite pasipildyti daugiau nei 5 litus sąskaitos!

3) Retai, tačiau pasitaiko ir „Mokėjimai.lt“ problemos. Jiems neveikiant, galite negauti atsakymų į telefoną, taip pat ir kreditų žaidime. Tačiau visa tai laikina, Jiems susitvarkius sistemą, kreditai vis tiek pasieks savininką, jeigu turėjote reikiamą sąskaitos likutį ir žinutės tekstą nurodėte teisingai!

Kyla dar vienas klausimas, kaip įsigyti„SARG.LT valiutą“?

1) Prisijunkite forume. Dešinėje pirmo puslapio pusėje matysite „SARG.lt valiutos pirkimas“.

2) Įrašykite savo žaidimo slapyvardį (nicką), sumą ir spauskite „Pirkti“.

3) Būsite nukelti į Mokėjimai.lt puslapį, ten pasirinkite apmokėjimo būdą ir vykdykite pateikiamas instrukcijas.

4) Apmokėję užsakymą, laukite laiško iš Mokėjimai.lt, patvirtinančio, kad jūsų pinigai buvo sėkmingai gauti.

5) Prisijunkite į žaidimą ir parašykite komandą /atsiimti.

1 LT = 1 „SARG.LT valiuta“ (išskyrus SMS BANK būdu)

SARG.LT valiutos pirkimo apmokėjimo būdai

1) SMS BANK (2,4 karto brangiau)

2) El. bankininkystė: Swedbank, SEB, DNB, Danske Bank, Nordea, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas

3) Mokėjimai.lt sąskaita

4) Maxima kasos

5) Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskai

6) Lietuvos kredito unijos

7) Tarptautinė Webmoney sistema

8) Banko skyriuje grynaisiais

9) Kitų šalių bankai

Tikiuosi, kad viską supratote ir klaidų, perkant kreditus SMS žinute ar už SARG.lt valiutą Jums nepasitaikys. O jeigu bėdų atsiras, nepanikuokite, iš pradžių patikrinkite, ar visus punktus atlikote teisingai, truputį palaukite ir tik tada kreipkitės į serverio administraciją. Lengviausiai būdas tai padaryti, rašyti į AŽ forume arba „sarg.lt-administracija“ skype. Sėkmės, būkite atidūs ir nešvaistykite kreditų kur papuola!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
  • 1

Sveiki, jau senokai galvoju parašyti tokio pobūdžio temą, bet vis neprisiruošiau to daryti. Kadangi, pamačiau, jog daug žaidėjų rašo pagalbos temoje todėl, kad neskaito visos forume esančios informacijos ir tiesiog bergždžiai gaišta savo brangų laiką laukdami pagalbos iš serverio žaidėjų. Šia tema tikiuosi bent šiek tiek padėti žaidėjams bei forume lankytojams taupyti laiką bei suteikti visokeriopą pagalbą.

Perspėju, jog tai tik šiek tiek patobulinta versija jau esamos informacijos forume. Kodėl taip darau? Nes daugelis visko neranda forume, tad sudėjau visą reikiamą informaciją į vieną pranešimą. Taip pat, pateikiau keletą naudingų patarimų, norint nebūti nubaustam.

Pradėsiu nuo žaidimo paskyrų. Daugeliui kyla problema dėl prarastų paskyrų, pamirštų slaptažodžių ar pakeistų klausimų. Visa reikiama informacija yra forume, bet jos reikia paieškoti.

Ką daryti, jeigu pamiršau slaptažodį?

Jeigu pamiršote slaptažodį, užpildykite šią anketą: http://sarg.lt/lost Viską užpildę bei paspaudę reikiamą mygtuką, Jūs gausite anketą, kurią nukopijuokite į skype: sarg.lt-administracija. Galiu duoti patarimą. Niekada nepriimkite jokių failų per skype iš nepažįstamų asmenų, nes jie gali būti užkrėsti keylog ir asmuo, siuntęs Jums failą matys viską, ką jūs rašote savo kompiuteryje, taip pat ir slaptažodį, bet slaptą klausimą. Kaip pavyzdį galiu duoti nuotrauką su .exe galūne. Dažnai keylogą įdeda į paprastą, nekaltą nuotrauką, bet neapsigaukite ir patikrinkite ją. Normalios nuotraukos būna su .png ar .jpg galūne, tad priimkite tik tokias. Taip pat, galite failą pra'scan'uoti su savo antivirusine.

Kažkas pakeitė mano slaptą klausimą. Ką daryti?

Šiuo atveju taip pat pildykite šią anketą (http://sarg.lt/lost) ir darykite lygiai tą patį, ką ir pamiršto/pakeisto slaptažodžio atveju.

Kaip patekti į norimą darbą su pakvietimu?

Šiuo atveju Jūs turite laukti atrankų forume, kurios vyksta darbų skiltyse, arba laukti atrankų serveryje, kurios vyksta tada, kai direktorius pritrūksta darbuotojų. Jokiu būdu neprašykite direktorių ar jų pavaduotojų, jog Jus priimtų į darbą, nes taip galite patekti į to darbo juodąjį sąrašą, o taip atsitikus, Jūsų šansai patekti į tą darbą nukris iki 0. Tad gerai pagalvokite prieš savo veiksmus. Geriausias patarimas - viską perskaitykite apie savo norimą darbą (http://sarg.lt/index.php?/forum/17-darbai-su-pakvietimais/) ir tiesiog laukite atrankų forume, kur tereikės užpildyti anketą.

Pateikiu vieną šaltinį apie darbus su direktoriaus pakvietimu: http://sarg.lt/index.php?/topic/155372-pagalba-norint-patekti-i-darba-su-direktoriaus-pakvietimu/

Negavau kreditų. Ką daryti?

Išsiuntėte žinutę, bet negavote dviejų žinučių atgal ir kreditų? Ši problema gali kilti dėl poros priežasčių:

1. Blogai įvedėte tekstą žinutėje. Tekstas turi būti "sarg Vardas_Pavarde", o Jūs galbūt įvedėte "Sarg Vardas_Pavarde" arba suklydote vesdami slapyvardį.

2. Sąskaitoje turėjote lygiai 5LT, o perkant kreditus patartina turėti minimaliai 5,50Lt.

3. Žinutės šiek tiek vėluoja, tad turėkite kantrybės ir palaukite.

4. Techninės problemos. Problema su mokėjimų centru. Šiuo atveju pildykite anketą: https://pagalba.mokejimai.lt/index.php?/Tickets/Submit arba rašykite į skype: sarg.lt-administracija

Mane apgavo žaidime. Padėkit.

Taip, taip. Ši problema kyla ne vieną kartą per dieną. Ji yra gan dažna. Kaip ją išspręsti? Tiesiog, saugokite save. Nepapulkite į apgavikų gniaužtus ir stenkitės išlikti budrūs. Jeigu Jus apgavo, administracija jau nieko nebegali padaryti, nes už savo veiksmus atsakote tik Jūs. Prieš pirkdami transporto priemonę, būtinai perskaitykite ką Jums siūlo kitas žaidėjas, nes pasitaiko, jog siūlo visai kitą transportą, nei Jūs norite.

Taip pat, pirkdami namą įsitikinkite, jog prieš tai žaidėjas neiškraustė visos spintos ir prieš sutikdami, dar kartą patikrinkite spintą su komanda - /spinta.

Taipogi, žaisdami monetą Jūs sutinkate su šio azartinio žaidimo sąlygomis, todėl pasiryžkite ir šiek tiek pralaimėti, jeigu Jums nepasiseks.

Jungiuosi į serverį ir manęs prašo įvesti administratoriaus kodą. Ką daryti?

Taip yra todėl, kad administratoriaus paskyros turi sustiprintą saugumą. Jungiantis iš kito IP, Jūsų prašo įvesti administratoriaus kodą, kurį galite gauti tik parašę savininkui į skype: sarg.lt-administracija

Atminkite, Sarg.LT projekto savininkai niekada Jūsų patys nekvies į skype, tad jeigu gavote įtartiną pranešimą, būtinai patikrinkite skype. Kartais skype slapyvardyje gali skirtis net vienas taškelis. Jeigu norite būti užtikrinti, kad tai tikras administracijos skype, eikite į forumo pagrindinį puslapį ir dešinėje spauskite ant skype paveiksliuko, ten jus nukreips į tinkamą skype.

SERVERIS

Pradėkime nuo Jūsų vadinamųjų "free mute". Pirmiausia panaudokime anglų žinias: free - nemokamas, laisvas; (to) mute - užtildyti. Taigi, Jūs gavote nemokamą užtildymą? Gerai pagalvokite prieš rašydami, šis pastebėjimas jau buvo rašytas Qyano administratorių papeikimų skiltyje. Vietoj neteisingo naudojimo "free mute", patarčiau naudoti "neteisingas mute" - taip bus ir normaliau, ir logiškiau.

Pereikime prie esmės. Taip, pasitaiko atvejų, kai administratoriai elgiasi savavališkai ir nesilaiko jiems nustatytų taisyklių, bet už tai jie būna baudžiami, tad gavę tokį neteisingą mute praneškite į administratorių papeikimus, prieš tai perskaitę šios skilties taisykles.

Nenorite gauti teisingo uždraudimo šnekėti? Perskaitykite chat'inimo taisykles įvairuose chat'uose ir nenusiženkite.

Pirmiausia, atminkite, jog kiekvienas chat'as (/v ; /s ; /vip ir paprastasis) turi tam tikrą paskirtį žaidime. Visą reikiamą informaciją galite rasti šioje temoje: http://sarg.lt/index.php?/topic/140486-priminimas-apie-s-v-ir-vip/page__pid__1747825#entry1747825 Jokiu būdu neskelbkite skelbimų per šiuos chat'us, nes gausite draudimą šnekėti (mute) nuo 1 iki 2 valandų.

Taip pat, nesikeikite, nes taip tik parodote savo menką mentalitetą ir žeminate savo reputaciją šiame projekte. Netgi, jeigu Jums labai nesiseka, stenkitės išlikti ramūs - man tai tikrai padeda. Juk tai tik žaidimas!

Norite paskelbti skelbimą apie parduodamą namą, transportą ar dar kokį kitą velnią? Kvieskite reporterius žaidime su komanda - /kviesti reporterius [nurodykite vietą]. Taip pat, galite kviesti ir kitas tarnybas parašę - /kviesti.

Norite, jog nubaustų žaidėją Jus apšaudžiusį ir nenorite pats sėsti už atsišaudymą? Būtinai pasidarykite nuotrauką apšaudymo metu spausdami F8 klaviatūroje. Tada kvieskite policiją žaidime su komanda - /02 ir pasakykite, jog turite įrodymus, jog Jus apšaudė. Jeigu jus apšaudė daugiau nei vieną kartą ir nuolat sekioja, tiesiog įkelkite nuotrauką į skundų temą, kurią rasite čia: http://sarg.lt/index.php?/forum/11-skundai/ ir prasižengęs asmuo bus nubaustas.

Norite, jog Jūsų paskyros neužblokuotų žaidime? Tiesiog žinokite visas šio serverio taisykles ir nebūkite nubaustas. Užblokuoti Jus gali už:

1. Nelegalių programų naudojimų - sobeit, speed, aimbot ir panašias, žaidimą palengvinančias, programas - BAN visam laikui.

2. Šaudymą nuo važiuojančios mašinos stogo - 24 val. BAN.

3. Šaudymą vairuojant motociklą - 6 val. BAN.

4. Šaudymą pasislėpus nuo pastatų - 24 val. BAN.

Yra ir dar keli dalykai, bet visko čia nevardinsiu. Tiesiog žaiskite ramiai ir mėgaukitės žaidimu. Galbūt pastebėjote kaip kitas žaidėjas pažeidinėja šias taisykles? Rašykite šioje temoje: http://sarg.lt/index.php?/forum/13-cheateriai/ prieš tai perskaitę šios skilties taisykles: http://sarg.lt/index.php?/topic/123696-cyteriu-prisistatymo-anketa-bei-skilties-taisykles/

Emigracija

Kas tai? Skaitykite toliau ir suprasite. Ši skiltis naujiems žaidėjams, kurie jau žaidė kažkuriame kitame projekte ir nenori Sarg.Lt serveryje pradėti visko iš naujo. Turite paskyrą kitame projekte? Puiku! Tiesiog užpildykite duotą anketą skiltyje "Emigracija" ir laukite, kol pagrindinis adminsitratorius Tautrimas_Juska jus emigruos. Patikslinu, jog administratoriai bei VIP statusai neperkeliami. Taip pat, maksimalus grąžinamas XP kiekis yra 50'000 XP. Vykdant emigraciją jūsų turimas XP kiekis mūsų serveryje pakeičiamas kitame serveryje turėtu XP kiekiu. XP nesumuojamas. Būtinai perskaitykite visas taisykles bei pildykite pagal anketą, nes kitu atveju jūsų emigracijos tema bus tiesiog ištrinta ir jūs nebūsite emigruotas. Visą reikiamą informaciją rasite čia: http://sarg.lt/index.php?/topic/4-emigranto-anketa-ir-taisykles/. Gero žaidimo Sarg.Lt projekte!

FORUMAS

Nusižengimai. Taisyklės.

Toliau pratęsiu apie forumo nusižengimus, bet čia jau neišsiplėsiu, nes tokia tema jau yra. Visą informaciją kaip negauti forumo įspėjimų ar net užblokavimo galite rasti šioje temoje: http://sarg.lt/index.php?/topic/120769-kaip-isvengti-forumo-ispejimu/. Tiesiog noriu pridurti, jog prieš rašant kažką temoje, pasiskaitykite tos skilties taisykles. Tai aktualu ne tik kuriantiems naują temą, bet ir komentuojantiems.

Temos rašymo, komentavimo ypatumai

Pateiksiu keletą pamokų, kurios pravers rašant naują temą bei komentuojant.

Teksto/nuotraukos įdėjimas į spoiler: http://sarg.lt/index.php?/topic/124558-pamoka-teksto-idejimas

Kaip užsidėti avatarą forume: http://sarg.lt/index.php?/topic/152994-pamoka-kaip-uzsideti-avatara-forume/

Kaip pakeisti forume rangą, surinkus 501 pranešimą: http://sarg.lt/index.php?/topic/135470-pamoka-kaip-pakeisti-forumo-ranga/

Turto pardavinėjimas

Turite nereikalingą automobilį ar norite pirkti naują? Ši skiltis jums: http://sarg.lt/index.php?/forum/37-transporto-priemones/

Turite namą ar verslą ir norite parduoti? Galbūt norite nusipirkti naują? Ši skiltis jums: http://sarg.lt/index.php?/forum/36-nekilnojamas-turtas/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×
×
  • Sukurti naują...