Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Blt kaip man juokinga :DDD Tipo rezas 10/2/3 ar kiek ten cia jau zjbs... Plius jus mazo levelio ir einat pries noobus kurie tik feedint ir moka :DDD

Bl su tokiu zaidimu tai nu **...... Nera ka sneket....... Eikit pries botus jau geriau zaiskit o ne pvp gadinkit zaidima kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Blt kaip man juokinga :DDD Tipo rezas 10/2/3 ar kiek ten cia jau zjbs... Plius jus mazo levelio ir einat pries noobus kurie tik feedint ir moka :DDD

Bl su tokiu zaidimu tai nu **...... Nera ka sneket....... Eikit pries botus jau geriau zaiskit o ne pvp gadinkit zaidima kitiems.

APSIVERK tai durniau visa laik žaisdamas prieš botus nieko ir neišmoksi pats profas didysis ikelk savo rezultatus tada girkis :)

  • Patinka 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Blt kaip man juokinga :DDD Tipo rezas 10/2/3 ar kiek ten cia jau zjbs... Plius jus mazo levelio ir einat pries noobus kurie tik feedint ir moka :DDD

Bl su tokiu zaidimu tai nu **...... Nera ka sneket....... Eikit pries botus jau geriau zaiskit o ne pvp gadinkit zaidima kitiems.

Ką tu čia krw? Bžk galva paskaudo? 10/2 tai blet gali išcarryinti teamą, dar pasakyk nuo fedo nepriklauso tavo žaidimas toliau? Nu krw, kai pasakysi tai pašol tu **...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...