Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Kimtas_Rentas

matau laimejot normal game, pzda as netekes zado

btw. bmw e36 318d xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

btw . atsiprasau pro moderiai

BTW. ATSIPRASAU KAD -REP NUMECIAU I TEISMA NEPADOK

]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jei ka tunaro negali zaist su savo acc tai ir zaidziam normal ir seip zaidziam kad smagiai praleist laika o ne nervuotis kad prapisam ar kazkas tokio.. ir tu cia gali metit tuos -rep man px del normalo mest -rep tai ka zinau beviltiskas esi lolo auka ir seip nickas jo nes ten referalas o ne main acc ir nicka kazkaip mano iskraipai ne i tema nu ka zinau paziurejus i tavo komentarus ir nicka net nezinau ka galvot..

ir be to nemeciau as tau to -rep matyt ne man vienam nepatikai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kimtas_Rentas

jei ka tunaro negali zaist su savo acc tai ir zaidziam normal ir seip zaidziam kad smagiai praleist laika o ne nervuotis kad prapisam ar kazkas tokio.. ir tu cia gali metit tuos -rep man px del normalo mest -rep tai ka zinau beviltiskas esi lolo auka ir seip nickas jo nes ten referalas o ne main acc ir nicka kazkaip mano iskraipai ne i tema nu ka zinau paziurejus i tavo komentarus ir nicka net nezinau ka galvot..

a ok pro moderiux 6996 atsiprasau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

http://www.lolking.net/summoner/euw/44747041#ranked-stats

s3, ad-ez-160+ game

ir jungles-lee-171 game, neblogai, o šį sezą daugiau už adc lošiu, bet dar neturiu savo main, turbūt grįšiu prie EZ - BLUE EZ - best build.

kaip tik irelia outscalina labai dauguma čhampų tik ~15 min ar bbž ten kelintą, svarbiausia, ant early su ja labai sunku lošt, ir jei prasileisi FB, tai jau vsio tau, sedėsi prie tureto 15 min gerų, o late, gausi BOTRK, bei TF, ir galėsi 1v1 visus beveik, taip pat, teamfightouse gali nuimti carry nesunkiai.

iš kur skin gavai,doneitinai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...