Eiti į turinį
Vladislov_Locki

Skrydžiai lėktuvu.

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Justas_Evilboy*

Bet tie, kas skrenda pirma kartą, įspūdis visados bus.

tai srydau 1 kartą na įdomiausiai buvo galiu pasakyti pakilimas ir nusileidimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baly, taip skrisiu ryte.Išskrendame berods 4:30.Jei sakai ,kad jausmas lyg važiuotum per kalniukus su mašina gale tai fantastika...Užgula ausys ir nieko negirdi ? Irgi px :D Šeip klausimų kaip ir neturiu.Nebent kas buvę Turkijoj kokie įspūdžiai ? Ką aplankėte ?

Aš buvau Turkijoj, tai buvo didelis viešbutis, daug pramogų, tai mes tik aplankėm tą miestelį kur buvo tas viešbutis apvaikščiojom, bet dažniausiai buvom Viešbučio teritorijoje, nes veikt buvo ką ;d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Donce_Sрlif

Aš buvau Turkijoj, tai buvo didelis viešbutis, daug pramogų, tai mes tik aplankėm tą miestelį kur buvo tas viešbutis apvaikščiojom, bet dažniausiai buvom Viešbučio teritorijoje, nes veikt buvo ką ;d

Ką tu čia ble vaidini kažkokį profą su tais savo skraidymais, tipo blet patart gali :DDDD krč skridęs čj tik kokius ~5 kartus, tai viską čia bl jau nusimano...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na sakėt ,kad galiu kreiptis jei reiks pagalbos.Taigi sužinojau ,kad įmanoma rezervuoti vietas.Todėl ,kad nepasimestume ir nereiktų per visą oro uostą paskui vaikščioti ir ieškoti vienas kito sugalvojome jas rezervuoti.Mūsų kelionių agentūra yra Teztour.Galbūt jūs žinote kaip rezervuoti vietas ? Viską žinau apie skrydį reiso numerį ir pnš. .Tiesiog jei galite pasakykit kur galėčiau rezervuoti vietas.Nes 4 žmonės esam norėtume kuo arčiau vienas kito sedėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Skridau 6-7 kartus, pora kartų taip pat į Turkija, pora kartų į Egiptą, atstumas grubiai tas pats. Įspūdžiai įvairūs, geriausias momentas prieš kylant, užvažiuoji ant pakylimo tako, pradeda važiuoti, o tada kai šauna, prie sėdynės taip gerai pritraukia, va tas efektas toks geras. Nemaloniausia man dalis nusileidimas, aišku dar priklauso ir nuo piloto, vieni labai švelniai nusileidžia kiti, smarkiai stabdo, taip visai patampo per skrandį. Šiaip viską apibendrinus, moteriškas žodelis - faina!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na sakėt ,kad galiu kreiptis jei reiks pagalbos.Taigi sužinojau ,kad įmanoma rezervuoti vietas.Todėl ,kad nepasimestume ir nereiktų per visą oro uostą paskui vaikščioti ir ieškoti vienas kito sugalvojome jas rezervuoti.Mūsų kelionių agentūra yra Teztour.Galbūt jūs žinote kaip rezervuoti vietas ? Viską žinau apie skrydį reiso numerį ir pnš. .Tiesiog jei galite pasakykit kur galėčiau rezervuoti vietas.Nes 4 žmonės esam norėtume kuo arčiau vienas kito sedėti.

Atsakykit reikia žiauriai greitai.

Dariau šitaip:

1.Registruokitės skrydžiui paspaudžiau.

2.Tada suvedžiau pavardes ir kodus skrydžio ar kas ten yra.

3.Parinkau vietas.

4.Paspaudžiau kur yra siūstis.

5.Parsipumpavau viską į tlf ,nes neturiu spausdintuvo.

Ką man reikės dabar daryti ? Nuėjus tiesiog parodyti ir sėsti į tas vietas ?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...