Eiti į turinį
Vladislov_Locki

Skrydžiai lėktuvu.

Rekomenduoti pranešimai

Atsakykit reikia žiauriai greitai.

Dariau šitaip:

1.Registruokitės skrydžiui paspaudžiau.

2.Tada suvedžiau pavardes ir kodus skrydžio ar kas ten yra.

3.Parinkau vietas.

4.Paspaudžiau kur yra siūstis.

5.Parsipumpavau viską į tlf ,nes neturiu spausdintuvo.

Ką man reikės dabar daryti ? Nuėjus tiesiog parodyti ir sėsti į tas vietas ?:)

Ne paprasčiau būtų pasiemant bilietus, paprašyt kad susodintų šalia? :D visad taip darydavom :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mark_Fox

Skrydis lėktuvu hmm.. esu skrydęs savo gyvenime tik 6 kartus, aplankiau Londoną, Vokietiją, Norvegiją, Egiptą, Australiją, Japoniją, JAV valstyjas. Na baisiausia tai yra kaip pakili ir leidęs, kaip aš mėgojau vieną kartą leidomes naktį, na ka gi buvo labai vargi naktis, buvau užmigęs... Pradėjo leistis lėktuvas, o aš labai nekenčiu kaip jis leidžiasi ir pakyla, visad bijojau... O visas ispūdis aš miegojau ir daug kas miegojo ir kaip miegodamas traukia mane tas lėktuvas pradėjau cypaut per visą lėktuvą atrodė, kad mane skerdžia ka-kas, visi į mane taip skersai pažėjo kaip į debilą.. :D , tad nuo to karto aš ir nebebijau skristi lėktuvu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esu skridęs dauguma kartų, bet vienas kartas buvo labai baugus, kaip reikėjo leistis Londone ir tada buvo baisus oras tai kaip išgirdau, kad teks ratus sukti aplink oro uosta dar papildomas 10 min, nes iškilo nusileidimo problemų, truputi persigandau galvojau, jau kažkas atsitiko lėktuvui, lėktuva truputi kratė, bet viskas buvo gerai sėkmingai nusileido po tu ~10 min.. tj truputi baime turiu vėl į tokią nesąmonę pakliūti, jau dabar renkuosi kelionę su traukiniu ar automobiliu geriau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Donce_Sрlif

Žmogus paklausė, aš atsakiau, verksniuk, nefreepostink. Čj pats nei karto neskridęs vis dar svajoji, kad ateis tą dieną tai skrisi kažkur.

Vilius_Sabre, mano acc užblokuotas, todėl rašau per čia. :)

Neskridęs? :D tu atsigauk vaikeli biški...Kiekvienais metais skrendu vis, o tu į kažkokia Anglija nuskridai vieną kart gyvenime tipo afigienas čia, bet gi reik visada pavaidint prieš kitus, kad daugiau žinai, vaikeli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Lukas_Baumilas

Na aš irgi pasidalinsiu savo įspudžiais skrisdamas. Esu skridęs 3 kartus į Airiją ir dabar joja gyvenu, na pakilimas man yra pats įdomiausias dalykas per visą skridimą, pakyli užgula ausis ( patartina oro uoste nusipirkti kramtoškės ) kai kyli ir kramtai, tau neužgula ausų, bet gali ir užgulti, bet labai mažai. Pirmą kartą kai skridau ir leidausi į Dubliną Airijos sostinę, nebuvau perspėtas, kad gali pasidaryti bloga, staiga pasijutau blogai nes liektuvas kaip kokiais laipteliais pradėjo staigiais leistis, ir mane labai pradėjo pykinti, tai prisiminiau, kad turiu plasmasinį indelį nuo sumuštinių oro uoste, tada nežinojau, kad yra tokie maišeliai liektuvuose specialiai vemimui, bet ačiū dievui vos per plauką neapsivėmiau ir laimingai nusileidom, kai atgal skridau visą laiką miegojau skrydis truko maždaug 3 valandas į prieki.

Ir tiek sėkmės tau skrytija! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ka sėdžiu ir deginuos Turkijoj. Skrydis buvo žiauriai smagus.Ypač patiko pakilimas ir nusileidimas.Apsuko ratą ir kai rovė dugnu per visą oro uostą..Pasiskaičiavau skridom 900km/h. Nusileido labai švelniai visas lėktuvas ploti pradėjo :D Pavalgiau net lėktuve..Tiesiog nekilo man jokių problemų nieko... Tik buvo karšta labai lėktuve. O kai išlipom išviso galvojom ,kad uždusim. Su džinsais,megztiniais ,nes Lietuvoje ne per šilčiausia ,o turkijoje +27 laipsniai. Kai atvažiavom į viešbutį galvojau zašibys atsipalaiduosiu... Bet naktim nelabai miegu kadangi daxuja rusų viešbutyje esam vieninteliai lietuviai visame viešbutyje. Susiradom vieną iš viešbučio darbuotojų kuris laisvai šneka ir rusų ir anglų.Tai susikalbu angliškai ir tuo džiaugiuosi. Muzika naktį nesveikai kala tai geriausia nusikalt ,kad reiktų griūnant pareit į kambarį. 5 žvaigždutės ,viskas įskaičiuota... Sultis geriu be sustojimo ,alkoholis už dyką.. Fantastika. Tik dėl muzikos tikrai nepatinka man... Na tai kolkas tiek.Neturiu fotoaparato pasiėmęs būčiau iš pamukalės ir pnš įkėlęs nuotraukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Giedrius_Alcaponius

Esu skrides ne mažai kartų ištiesų nėra ten jokios baimės viskas smagiai 100g prieš ir gali užmigt jai tingi sėdėt arba ilgas skrydis

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ka sėdžiu ir deginuos Turkijoj. Skrydis buvo žiauriai smagus.Ypač patiko pakilimas ir nusileidimas.Apsuko ratą ir kai rovė dugnu per visą oro uostą..Pasiskaičiavau skridom 900km/h. Nusileido labai švelniai visas lėktuvas ploti pradėjo :D Pavalgiau net lėktuve..Tiesiog nekilo man jokių problemų nieko... Tik buvo karšta labai lėktuve. O kai išlipom išviso galvojom ,kad uždusim. Su džinsais,megztiniais ,nes Lietuvoje ne per šilčiausia ,o turkijoje +27 laipsniai. Kai atvažiavom į viešbutį galvojau zašibys atsipalaiduosiu... Bet naktim nelabai miegu kadangi daxuja rusų viešbutyje esam vieninteliai lietuviai visame viešbutyje. Susiradom vieną iš viešbučio darbuotojų kuris laisvai šneka ir rusų ir anglų.Tai susikalbu angliškai ir tuo džiaugiuosi. Muzika naktį nesveikai kala tai geriausia nusikalt ,kad reiktų griūnant pareit į kambarį. 5 žvaigždutės ,viskas įskaičiuota... Sultis geriu be sustojimo ,alkoholis už dyką.. Fantastika. Tik dėl muzikos tikrai nepatinka man... Na tai kolkas tiek.Neturiu fotoaparato pasiėmęs būčiau iš pamukalės ir pnš įkėlęs nuotraukų.

Tai smagiai tau gavos,sakiau,kad nieko baisaus nebus,o dėl tų kitataučių,tai visur jų bus ir nieko nepakeisi yra visokių tautų ir privažiuoja visokio jaunimo,kurie atvažiavo tik pasiausti ir gerai praleisti laiką,aišku,kitiems taip nepatinka,bet ką padarysi,sėkmės tau atostogauti bei gerų akimirkų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...